Gülerken gelen ağlama krizi

Sinirlerin bozulmuş olabilir bende de olur öyle şeyler genelde duygusal dalgalanmalar da daha çok meydana gelir

piskolojiktir buyuk ihtimal..cok duygusal bir insansaniz ve bazi duygularinizi bastiriyorsaniz o an disari vurumudur belki..

Bir tek bana mı çok tuhaf geldi? İnsan niye durup dururken kahkaha atar ki? Aklınıza bişey geliyor da ona mı gülüyorsunuz?

Bana böyle bişey olsa bir uzmana danışırdım.

Bir tek bana mı çok tuhaf geldi? İnsan niye durup dururken kahkaha atar ki? Aklınıza bişey geliyor da ona mı gülüyorsunuz?

Bana böyle bişey olsa bir uzmana danışırdım.
Hayır birşey gelmiyor, banada garip geldi çevremde hiç duymadım böyle bir durum

Yengeç de olabilir onlarda daha sık görülür duygu değişimi gülme ağlama arasında ikizlerdeki duygu dalgalanması pek böyle değil :KK70:

Valla yengeçle uzaktan yakından alakam yok. Ama ikizlerim, çevremde de bir sürü ikizler var, hepimiz aynıyız. Gülerken ağlama, ağlarken gülme ikizlerin klasik davranışlarındandır :KK66:

bir uzmana giderseniz iyi olur sizin icin.ikizler degilsiniz,yengec degilsiniz, duygusal degilsiniz, gulerken akliniza bisey de gelmiyor..baska alternatif kalmadi sanirim:)piskolojik destek alin..

Valla yengeçle uzaktan yakından alakam yok. Ama ikizlerim, çevremde de bir sürü ikizler var, hepimiz aynıyız. Gülerken ağlama, ağlarken gülme ikizlerin klasik davranışlarındandır :KK66:
Yükselen, ay burcu ve gezegen yerleşimleri de etkili bu durumlarda ben de ikizler burcunun etkisi altındayım yorumları bilmeden yapmıyorum yani :KK66:
İki burcunda bu özellikleri mevcut duygu dalgalanmaları sık görülür :)

Yükselen, ay burcu ve gezegen yerleşimleri de etkili bu durumlarda ben de ikizler burcunun etkisi altındayım yorumları bilmeden yapmıyorum yani :KK66:
İki burcunda bu özellikleri mevcut duygu dalgalanmaları sık görülür :)

Valla ben bilmeden yapıyorum yorumları, astroloji hiç ilgi alanım değil. Tek bildiğim ikizler burcu olmak zor zanaat.

FB_IMG_1473558300722.jpg

X