guleyim mi aglayim mi :(

cilekliturtam11

Üye
Kayıtlı Üye
28 Ekim 2013
166
4
34
Arkadaslar ben 17 yasindayim. Yaklasik 168 boy.kilom da 65 ..kilo verme cabasi icindeyim .. Bi an once giyim tarzimi degistirmeliyim ama hicbisey yakismiyor sanki..hicbisey bulamiyorum.bana yardimci olurmusunuzz.. Magaza adi falan verseniz..mesela """kotondaki siyah gomlek sana uygun """ gibi onerilerde bulunsaniz.. Cok canim skldi bugun.. Yarn alisveris yapaxagim hadi yardim edin banaaaa

Bende tam 1 sene once senin kilonda ve boyundaydim ama simdi 3 kilo verip 1 cm uzamisimmmmm. Kiyafet sorunun olmamali bence suan eminimki ne giysen yakisiyodur ama sen begenmiyosundur :) ama illa bisey tavsiye etmemi istersen mangodaki gomlekler little bigdeki pantolonlar tam senlik :)

Bende tam 1 sene once senin kilonda ve boyundaydim ama simdi 3 kilo verip 1 cm uzamisimmmmm. Kiyafet sorunun olmamali bence suan eminimki ne giysen yakisiyodur ama sen begenmiyosundur :) ama illa bisey tavsiye etmemi istersen mangodaki gomlekler little bigdeki pantolonlar tam senlik :)

Tesekkurler cevap icin.suan kafayi yiyoruum :KK43: bugun.mangoya baktim ama her amanki gibi bisey bulamadim yinee..bi gomlek denedim salasti.cok kotu oldu

X