Gülüncek Sözler.......

KarKralicesi

ATA BARIŞ (:
Kayıtlı Üye
16 Eylül 2006
24.059
18.172
36
♥ Temelin Evi Yanmis Odalari Duz :)

♥ Osman-i Ahalide Terfiy-i Temayuz Ilim Irfan Ile Olmaz.. Ya Olacak Kuvvetli Iltimas Ya Olacak Madeni Haz.. Ya Da Olacak Delikle Temas..

♥ Bir çin Atasözü Derki; Kakono Hakiri Sokomoyu Tokaji; Anlami:nekadar Dönersen Dön G.t Yine Arkadadir

♥ Sensiz Geçen Günlerin Içine Siçarim Seni Biran Gormesem Canima Kiyarim Eğer Bir Gün ölürsem Mezarima Toprak Atma O Küreğin Sapini G..üne Sokarim

♥ Adamin Biri Warmiş Ikinci Dönem Kurtarmiş!!!!! Ihi Ihi Ihi :-))))))

♥ Bir çin Atasözü Derki; Kakono Hakiri Sokomoyu Tokaji; Anlami:nekadar Dönersen Dön G.t Yine Arkadadir

♥ Başkalarinin Seni Ezmesine Izin Verme; Ehliyet Al, Sen Onlari Ez...

♥ Yavru Maymun Annesine Sorar: -anne Biz Neden çirkiniz? Annesi Cevap Verir: -haline şükret Sen şu Mesaji Okuyani Bir Görsen!

♥ Sensiz Geçen Günlerin Içine Siçarim Seni Biran Gormesem Canima Kiyarim Eğer Bir Gün ölürsem Mezarima Toprak Atma O Küreğin Sapini G..üne Sokarim

♥ Bugün Adamin Biri Geç Kalmiş Ve Karşidan Gelen Birisine Saat Kaç Demiş Ve Der Demez Bizimkinin Saati Kaçmiş E Hadi Gülün:)))

♥ Birgün Adamin Biri Eve Geç Kalmiş Ve Karşidan Gelen Birisine Saat Kaç Demiş Ve Der Demez Bizimkinin Saati Kaçmiş E Hadi Gülün :)))

♥ 1 Dakika Içinde Telefonunuz Bozulacaktir. Anlayişiniz Için Teşekkür Ederiz.

♥ Niye öyle Aptal Aptal Bakiyorsun? Benim Ben, Cep Telefonun. çantanda Durmak Boğucu Ve Karanlikti. Beni çikardiğin Için Teşekkür Ederim!

♥ Biliyor Musun, Az önce Ne Olduğunu çok Iyi Biliyorum Ben.. Ne Mi Oldu? Telefonuna Bu Mesaj Geldi.

♥ Dişlerin Tipki Yildizlar Gibi Sari Ve Birbirinden O Derece Uzak. Arada Onlari Firçalasan?

♥ "2006 Yildizina Göre; Para: Yildizin Gülümsüyor, Sağlik: Yildizin Gülümsüyor, Iş: Yildizin Gülümsüyor, Sevgi: Yildizin Gülmekten ölüyor!!! "

♥ "fazla Düşünme, Bakma öyle Bön Bön. Mesaj Geldi Işte, Okusana Kardeşim.. Sana Bir De Nasihat Vereyim Bari; Ne Kadar Az Düşünürsen Hayatta O Kadar Başarili Olursun! "

♥ Sana Sarilmayi O Kadar çok Seviyorum Ki. çünkü O Sirada Yüzüne Bakmam Gerekmiyor.

♥ Sen Likör Gibi Tatli, Tekila Gibi çarpici, Viski Gibi Asil, Konyak Gibi Sicak, şampanya Gibi özel, şarap Gibi Tutkulu, Malibu Gibi Egzotik, Kokteyl Gibi Muhteşemsin.

♥ Bir Köpek Ile Bir Erkek Arasinda Ne Fark Vardir? -köpek Sadece Haliyi Kirletip Mahveder, Erkek Ise Tüm Yaşamini Mahveder. ♥ şu Araba Benim Olsun. 5 Milyar Borcum Olsun. Satinca öderim.

♥ Ey Boydan Yana Fukara Kalmiş Insan Birgün ölüp Toprak Olacan, Bir Tohum Filizlenecek Ot Olacan Bir öküz Seni Yiyecek Ve Siçtiği Bok Olacan Ve Hala Ayni Kalacan..

♥ Elleriyle Beyaz Vucudumu Ellediler Dudaklariyla Emdiler, Atesiyle Yaktilar, Bilmem Ne Istediler Benim Gibi Sigaradan?

♥ Bu Güzellik, Bu Zeka, Bu Akil, Hele şu Anlam Dolu Gözlerin Büyüsü, Allah Bütün Güzellikleri Bir Yerde Toplamiş.neyse Kendimden çok Bahsettim Eee Senden Naber?

♥ Niye öyle Aptal Aptal Bakiyorsun? Benim Ben, Cep Telefonun. çantanda Durmak Boğucu Ve Karanlikti. Beni çikardiğin Için Teşekkür Ederim!

♥ Ask Bitki Isimleriyle Baslar Hayvan Isimleriyle Biter!!!

♥ Sürünün Sürünün Annenizde Sürünsün Babanizda, ömür Boyu Sürünün Arko Kremleri...

♥ Tanridan Bir çiçek Istedim, O Bana Bir Bahçe Verdi. Tanridan Bir Ağaç Istedim, O Bana Bir Orman Verdi. Tanridan Bir Geyik Istedim Senin Numarani Verdi.

Ask Bitki Isimleriyle Baslar Hayvan Isimleriyle Biter!!!
bu söz çok güzelmiş.düşününce de doğru.gülüm bi anda öküze dönebiliyo:)

X