Gün gün eriyorum yardımınıza ihtiyacım var

imissyou

Üye
Kayıtlı Üye
2 Aralık 2014
8
1
Selam kızlar ben normalde 53 kiloyum boyum 160. 1 yıl önce hamile kalınca 20 kilo aldım ancak doğum yaptıktan sonra kendi kendine bütün kilom gitti şuan 47 kiloyum yemek yiyorum iştahım iyi ancak ne yesem yaramıyor

Bende iki yıl önce 53 kiloydum. 1.58 boyum. Biraz balık etliydim yani. Çevremdekiler kilo ver kilo ver dedi diye kilo verdim. 47 48 lerdeyim iki yıldır. İyi mi oldu hayır. Çok çabuk hastalanıyorum. Güçten kuvvetten düştüm halsizim. Oysaki eski halim ne kadar da iyimiş. 3 4 kilo fazla olmayı ne kadar çok büyütmüşüm gözümde. Şimdi beslenmeme dikkat ediyorum.Günlük protein ihtiyacımı alıyorum. Sporda yapıyorum. Sağlıklı bir şekilde kilo almaya çalışıyorum. Hepsini yağdan değil kastan da kilo almak istiyorum. Pekmez tahin ikilisi muhteşem. :) Ayrıca tahin pekmezden daha faydalı gibi geldi. Tabi tek basına gitmiyor karıştırıp yiyorum. Olmazsa pekmezi sulandırıp içebilirsin.
Tabi öncelikle doktora gitmek gerek ben gideceğim ramazandan sonra. Tiroid bezleri ne durumda. Kan değerlerim hormonlarım ne alemde :KK70: Bundan sonra kilo almak kolaylaşır. Ay çok konuştum :)

X