Gün gün gebelik belirtilerimi anlatıyorum

Anlayamadım ne demek istediğinizi?
Bana belki bı fikir vereirsiniz diye yazdım adet gününde akıntı kan sonra siyah sonra kahveregi en sokn ikinci günde kremsi pembemsi ak8ntılarım oldu bu gün 6 gündeyim adet olsam az az geldi iki gün sürmedi gebelik belirtilerim yok1 sene önce boş gebelik yasadım birazda stres korku var

Kızlar selam bir şey soracağım. Benim bu ay geç yumurtlamam oldu adetten 4 gün önce + su an reglim 2 gün gecikti totalde 6 gün içinde yaşanmış oldu her şey. Testi ne zaman yapmam lazım. İlişki üstünden de 7 gün geçti daha çok yeni 😂 ay ortası gibi anca di mi ?

Bana belki bı fikir vereirsiniz diye yazdım adet gününde akıntı kan sonra siyah sonra kahveregi en sokn ikinci günde kremsi pembemsi ak8ntılarım oldu bu gün 6 gündeyim adet olsam az az geldi iki gün sürmedi gebelik belirtilerim yok1 sene önce boş gebelik yasadım birazda stres korku var
Ben ilk günler böyle bir şey yaşamadım belirti olarak ya da yerleşme olarak. Şu an 6+4 deyim dün ve bugün ilk defa çok hafif lekelenmem oldu doktorum hemen progestan başladı. Yani burada okuduğuma göre yerleşme de olabilir ama doktor hemen progestan başladı artarsa gelin dedi. Yani kısaca belirti olarak ben yaşamadım ama forumda çok okudum ilk zamanlar lekelenme ile öğreneni o yüzden Bence bi test yapın

Kızlar selam bir şey soracağım. Benim bu ay geç yumurtlamam oldu adetten 4 gün önce + su an reglim 2 gün gecikti totalde 6 gün içinde yaşanmış oldu her şey. Testi ne zaman yapmam lazım. İlişki üstünden de 7 gün geçti daha çok yeni 😂 ay ortası gibi anca di mi ?
Ben yumurtlamadan bir gün önce ilişkiye girmiş oldum tahminen. İlişki gününü de sayarsak 9. Günde sadece benim gördüğüm saatler sonra oluşan gölgeyi görmüştüm☺️ ki o gün tahminen beta hcg daha 5-10 arasında bi değerdeydi☺️ ama gözle görülür silik çizgim 11. Günde çıktı diyebilirim☺️

Ben yumurtlamadan bir gün önce ilişkiye girmiş oldum tahminen. İlişki gününü de sayarsak 9. Günde sadece benim gördüğüm saatler sonra oluşan gölgeyi görmüştüm☺️ ki o gün tahminen beta hcg daha 5-10 arasında bi değerdeydi☺️ ama gözle görülür silik çizgim 11. Günde çıktı diyebilirim☺️
Merhaba öncelikle hayırlı olsun hamileliğiniz🌸 İlk mesajınızı okudum da sadece iki kere mi olmuştu ilişkiniz?

Yumurtlamamı doktor kontrolünde ve lh testinde bildiğim için sadece yumurtlama haftasındakileri yazdım. Teşekkür ederim Allah isteyen herkese nasip etsin🙏🏻☺️

Adet geçsin bir hafta olsun oyle direk kan testi ver bence benimde bu 6 gün geçti yarın kan testi verincem bı aksilik çıkmaz kmazsa

kızlar ilişki pikte mi olmalı pikten sonra silikleşince mi ?
Pik günü ve sonraki 2 günü de değerlendir ama eşinde sperm sorunu varmı varsa gün aşırı ilişki,sperm sorunu varsa pik günü gelmeden 3-4 gün önce ilişki yapma ki pik günü sağlam sperm sende kalsın yorgun ve uykusuz olmamalı eşin pik gunlerind

Pik günü ve sonraki 2 günü de değerlendir ama eşinde sperm sorunu varmı varsa gün aşırı ilişki,sperm sorunu varsa pik günü gelmeden 3-4 gün önce ilişki yapma ki pik günü sağlam sperm sende kalsın yorgun ve uykusuz olmamalı eşin pik gunlerind
Bence 3-4 gün önce ilişki olmasın demeniz şansını düşürür. Sonuçta sperm 5 güne kadar canlı kalıyor haliyle zaten asıl önemli günler pik ve öncesindeki 5 gün.. sonuçta pike 1 gün kala , 2 gün kala ilişki olmuşsa spermler canlı olarak bekliyor olacak

Bence 3-4 gün önce ilişki olmasın demeniz şansını düşürür. Sonuçta sperm 5 güne kadar canlı kalıyor haliyle zaten asıl önemli günler pik ve öncesindeki 5 gün.. sonuçta pike 1 gün kala , 2 gün kala ilişki olmuşsa spermler canlı olarak bekliyor olacak
Ya iki Buda bir ihtimal ama sağlam sperm elde etmesi pik günü için daha iyi her gelen sperm kaliteli olmayabilir ve bekleyen günlerde etkisi aynı kalitede kalır mı oda ihtimalde,sizin dediğinize de katılıyorum deneme yanılma bu ay öyle deneyenler baktı olmadı bir daha ki ay benim dediğimi deneyebilirler başka türlü o tecrübe elde edilemiyor

Ya iki Buda bir ihtimal ama sağlam sperm elde etmesi pik günü için daha iyi her gelen sperm kaliteli olmayabilir ve bekleyen günlerde etkisi aynı kalitede kalır mı oda ihtimalde,sizin dediğinize de katılıyorum deneme yanılma bu ay öyle deneyenler baktı olmadı bir daha ki ay benim dediğimi deneyebilirler başka türlü o tecrübe elde edilemiyor
Haklısınız bende böule söylüyorım ama henimde böyle tutmadı🤣 bu ay tutmszsa bir sonraki ay sizin ddiğiniz gibi yapacağıö

Haklısınız bende böule söylüyorım ama henimde böyle tutmadı🤣 bu ay tutmszsa bir sonraki ay sizin ddiğiniz gibi yapacağıö
Benim dediğimi deneyin ben bu ay bu şekilde yapacam sizin dediğiniz yöntemle yaptım hep çoktan tutmalıydı bu yöntemi kesinlikle yap sperm testi isterlerkende 4 gün cinsellik boşalma olmasın perhiz e gir diyorlar 3-4 gün boşLugu onların formülünden dolayi soyledim

Benim dediğimi deneyin ben bu ay bu şekilde yapacam sizin dediğiniz yöntemle yaptım hep çoktan tutmalıydı bu yöntemi kesinlikle yap sperm testi isterlerkende 4 gün cinsellik boşalma olmasın perhiz e gir diyorlar 3-4 gün boşLugu onların formülünden dolayi soyledim
Bence kısmet ya me bilim günde iki kez ilişkiye girenlerin oluyor

Selam arkadaşlar ben de bugün regl olmam gerekirken regl olmayınca bi de üstüne sarı renkli akıntı olunca test yaptım ve görseldeki gibi çıktı sonucum. Geçen sene bu zamanlar düşük yaşamıştım.denemeye ara vermiştik,4 aydır deniyorduk. Bu ay tuttu.salı günü kan vermeye gidecem. Belirtilerim;
-Kirpiklerimde karışıklık( rimel sürerken sinir oluyorum hatta)
-gögüslerimde aşırı hassasiyet(uçları sütyene yapışıyor gibi bi his)
-içim içime sığmıyor gibi oluyor( aşırı güzel bir haber almışsın gibi)
-Yüzümde sivilcelenme
-rahimde ara sıra batma
- normalde reglilerimi cok şiddetli agrılarla geçirrim bu sefer sancı yok gibi bir şey yoklayıp gidiyor( biraz da burdan anladım hamile olduğumu)
-regl olmam gereken gün sarı akıntı
-1 haftadır idrarda ağır koku
( son regl günümün başlangıcı 11 şubat )
Akrep burcu olmasın diye çok uğraştım ama cidden biz belirleyemiyormuşuz iki senelik tecrübeyle sabit:)tabi anormallik olmazsa ve sağlıkla gelirse

Eklentiler

• IMG_6002.jpeg
    IMG_6002.jpeg
    56,9 KB · Görüntüleme: 63
Selam arkadaşlar ben de bugün regl olmam gerekirken regl olmayınca bi de üstüne sarı renkli akıntı olunca test yaptım ve görseldeki gibi çıktı sonucum. Geçen sene bu zamanlar düşük yaşamıştım.denemeye ara vermiştik,4 aydır deniyorduk. Bu ay tuttu.salı günü kan vermeye gidecem. Belirtilerim;
-Kirpiklerimde karışıklık( rimel sürerken sinir oluyorum hatta)
-gögüslerimde aşırı hassasiyet(uçları sütyene yapışıyor gibi bi his)
-içim içime sığmıyor gibi oluyor( aşırı güzel bir haber almışsın gibi)
-Yüzümde sivilcelenme
-rahimde ara sıra batma
- normalde reglilerimi cok şiddetli agrılarla geçirrim bu sefer sancı yok gibi bir şey yoklayıp gidiyor( biraz da burdan anladım hamile olduğumu)
-regl olmam gereken gün sarı akıntı
-1 haftadır idrarda ağır koku
( son regl günümün başlangıcı 11 şubat )
Akrep burcu olmasın diye çok uğraştım ama cidden biz belirleyemiyormuşuz iki senelik tecrübeyle sabit:)tabi anormallik olmazsa ve sağlıkla gelirse
Sonuç ne oldu? 🥺

Bu ilişkiden sonra ayaklri dikmek çok önemli acaba? onu nasıl yapicaz bizde gebelik düşünüyoruz ama ben pek dikkat etmedim o duruma bu ay olmadı regl oldum
takip ettiğim yerli yabancı tüm doktorlar bir etkisi yok diyor hatta ilişkiden hemen sonra idrara çıkmak, duş almak da etkilemiyor diyorlar. zaten meninin hepsi içeri giremiyor bir kısmı dışarı akıyor. ve ileri hareketi olan yani dölleme yeteneği olan spermler rahime kısa sürede ulaşıyor deniyor. ama benim eşimin testinde spermlerimde gec sıvılaşma çıktı ve doktoru geç sıvılaşma olduğu içim bir süre hareketsiz yatmamı istedi çünkü spermlerin rahme ulaşması geç oluyormus. ve hamile kalanların coğu da bu yöntemi kullandığını söylüyor. biraz ayip olacak ama eşin boşalacağı zaman ne kadar ileride boşalırsa o kadar iyi 😂 ve ilişki sırasında belinin altına yastık koymayı deneyebilirsin. bu ay ayakları yukarı dikmeyi ben de deneyeceğim. bu kadar insan yanılıyor olamaz 😂

X