Gebeliğe Hazırlık Gün gün ovitrelle çatlatma iğnesi ve testler

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Merhaba kızlar , ben de bu sabah ovitrellenin 17. Günü aktif kanama ile regl oldum. Yarın yeni tedavi için randevu alacağım dr’umdan. Allah hepimizin yardımcısı olsun.

Canım benim çok teşekkür ederim. Çok şükür ki hastalığım bulundu ve tedaviye başlandı. Dahiliye doktoru ölmediğini dua et dedi. Şükürler olsun ki düşükten sonra tekrar gebelik olmadı o da ölecekti çünkü bir ölümü daha kaldıramazdım. Allahım bir acı daha yaşamama izin vermedi çok şükür
Her şer’de bir hayır vardır. Siz artık bundan sonrasına bakın. Allah kimsenin çabasını sonuçsuz kılmaz. Olacak Allah’ın izni ile. Ben de biraz önce aktif kanama ile regl oldum. Ben de yarın yeni tedaviye başlayacağım. Nasip demekten öteye gidemiyor insan. Elimizden geleni yapıp, dua ve iyi niyetle yeniden deneyeceğiz. Bu yolda birlikteyiz. Yalnız değilsin. ❣️😌🙏🏼🌸☘️

Her şer’de bir hayır vardır. Siz artık bundan sonrasına bakın. Allah kimsenin çabasını sonuçsuz kılmaz. Olacak Allah’ın izni ile. Ben de biraz önce aktif kanama ile regl oldum. Ben de yarın yeni tedaviye başlayacağım. Nasip demekten öteye gidemiyor insan. Elimizden geleni yapıp, dua ve iyi niyetle yeniden deneyeceğiz. Bu yolda birlikteyiz. Yalnız değilsin. ❣️😌🙏🏼🌸☘️
Canım ben clife diye bir macun kullanarak hamile kaldım bence denemelisin instagram sayfasını incele tamam mı

Canım ben clife diye bir macun kullanarak hamile kaldım bence denemelisin instagram sayfasını incele tamam mı
Mutlaka bakacağım. Bir kaç kişi daha bahsetmişti. İnceleyeceğim. Şimdi derriinn nefes aldım, mevcut durumu sindirdim. Yarın yeni randevuya hazırım. :) Allah hepimizin yardımcısı olsun.

5 gün günde ikişer tane olmak üzere klomen kullanımı sonrası 2 şubatta ovitrelle çatlatma iğnesi yapıldı. Hiç bir belirti yaşamadım. Bugün iğnenin 8. Günü. Gün gün gebelik testi ve ovulasyon testi yapıyorum. Ovulasyon testlerim artık silikleşti. Bugünkü gebelik testimi de ekliyorum acaba hala iğnenin etkisi mi yoksa biraz da olsa gebelik göstergesi mi bu çıkan sonuç ?? 🙄🙄hep beraber gün gün paylaşalım test yapmak isteyenlerle ne dersiniz?
Bende aynı durumdan müzdaripim. En iyisi beklemek daha yapmıcam 15.günde kan testi ver dedı doktorum sızde durumlar nasıl

Bende aynı durumdan müzdaripim. En iyisi beklemek daha yapmıcam 15.günde kan testi ver dedı doktorum sızde durumlar nasıl
Merhaba ben de 7 şubatta ovitrelle vurulmuştum. 17 şubatta (ovitrellenin 10. Günü) aile hekimim kanda beta hcg baktı, değer 3,20 çıktı. Sonra şüpheli gördü ve ovitrellenin 22 şubatta (ovitrellenin 15. Günü) yeniden kana bakıldı, değer 0,20’den küçük çıktı. 15. Günden önce yapılan her test / kan yanıltabiliyor. Bence en güzeli, en stressizi 14-15. Günleri beklemek. 🥰

Merhaba ben de 7 şubatta ovitrelle vurulmuştum. 17 şubatta (ovitrellenin 10. Günü) aile hekimim kanda beta hcg baktı, değer 3,20 çıktı. Sonra şüpheli gördü ve ovitrellenin 22 şubatta (ovitrellenin 15. Günü) yeniden kana bakıldı, değer 0,20’den küçük çıktı. 15. Günden önce yapılan her test / kan yanıltabiliyor. Bence en güzeli, en stressizi 14-15. Günleri beklemek. 🥰
Bende o yüzden haftaya persembe yapıcam inşallah 🙏 sızın hamılelık durumu yokmu şuan? Tam anlayamadım

Bende o yüzden haftaya persembe yapıcam inşallah 🙏 sızın hamılelık durumu yokmu şuan? Tam anlayamadım
Merhaba, şans dilerim size. Ben regl oldum, gebelik yok. Dün dr.'daydım, yeni tedavi öncesi HSG rahim filmi çekeceğiz önümüzdeki hafta, o sebeple bu ay tedavim yok. Sonra tüplerin durumuna göre yeni tedaviye bakacağız. Allahım hepimizin yardımcısı olsun.

Merhaba, şans dilerim size. Ben regl oldum, gebelik yok. Dün dr.'daydım, yeni tedavi öncesi HSG rahim filmi çekeceğiz önümüzdeki hafta, o sebeple bu ay tedavim yok. Sonra tüplerin durumuna göre yeni tedaviye bakacağız. Allahım hepimizin yardımcısı olsun.
Ben en başta çekıldım rahim filmini. Onlara bakıldı cok sukur sorunum yoktu inşallah sizinde bir sorununuz yoktur rabbim yardımcınız olsun

Ben en başta çekıldım rahim filmini. Onlara bakıldı cok sukur sorunum yoktu inşallah sizinde bir sorununuz yoktur rabbim yardımcınız olsun
İnşallah , aminn. Biraz endişeliyim anestezi istemedim ama çekilmesini çok istiyordum yeni tedaviden önce. Dr. da önerince hemen kabul ettim. Regl'lerim çok sancılı geçer, dayanabileceğimi düşünüyorum. Zaten kısa bir işlemmiş.

İnşallah , aminn. Biraz endişeliyim anestezi istemedim ama çekilmesini çok istiyordum yeni tedaviden önce. Dr. da önerince hemen kabul ettim. Regl'lerim çok sancılı geçer, dayanabileceğimi düşünüyorum. Zaten kısa bir işlemmiş.
Hiç acımıyor ben cektırdım 10dk sürdü regl acısı daha cok acıtıyor ınsanın canını korkmayın:)

Benim olmadı arkadaşım bu ay doktorumu değiştirdim şimdilik doktorumdan çok memnunum inşallah herşey çok güzel olur bırdahkı
Benim olmadı arkadaşım bu ay doktorumu değiştirdim şimdilik doktorumdan çok memnunum inşallah herşey çok güzel olur 🙏
İnşallah bu sefer olur umudunu kaybetme herşey gönlünce olsun🙏 İnanıyorum olacak. Sorması ayıp hangi il? Ben istanbul asya yakası bende doktorumu değiştiricem memnundum ama cok beklıyoruz ve ıkıdır bizi savıyor gibi gelıyor nedense..

Kızlar merhaba,
18 şubatta catlatma iğnesi oldum. Bugun erken gebelik testi yaptım negatif.. 😔 sormak istediğim şu iğnenin etkisiyle hcg hormonu artıyor biliyorum ve sonrasında hamile olursan düşüp tekrar mi artıyor yoksa hiç düşmeden hep pozitif mi gözüküyor surekli bilen biri varsa açıklayabilir mi? Bugun negatifse gerçekten komple negatif midir artık belli ki iğnenin etkisi geçmiş. 😔

X