Rüya Yorumları Gunaydin, ruya yorumundan anlayan var mi acaba

PembebuluttR

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2023
127
142
Merhaba Günaydın
Ben sürekli rüyamda bana büyü yapıldığını görüyorum yani yıllardır bu tarz büyü böcek kan hayvan vs. İnanan vardır inanmayan vardır saygı duyuyorum ama cidden bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi.
En son bu gece rüyamda yılanlar gördüm üzerine Arapça biseyler yazılmış sac yumaklari vardı.
Sonra şunu kiliseye gömmüşler . Kiliseye gidiyorum duvarda korkunç motifler.
Korku içinde uyandım ayetel kursi okuyup uyudum.
Bu seferde üzerimde yeşil kıyafetler vardı huzurlu bir ortamdaydim. Sonra çocuklar gördüm onlara sarıldım sevgi mutluluk hissettim üstünde yeşil mont vardı

Rüya yorumlamayı bilmiyorum fakat kötü rüya görüldüğünde kimseye antılmaması gerektiğini biliyorum. Bide çeşmeyi açıp rüyayı suya anlatılıp ve rüyamda ne kadar kötülük şer varsa tüm kötülükler ve şerler bu su gibi aksın gitsin rüyamdaki kötülükler ve şerler iyiliğe güzel haberlere dönüşsün diye niyet edilir. Sonra 11 eüzübesmele ve 11 ihlas 1 Fatiha okunup Peygamberlerin ve tüm ölmüşlerin ruhuna hediye rüyadaki kötülüklerin şerlerin gitmesi ve iyiliğe dönüşmesi için dua edilir diye biliyorum. Bir yazıda okumuştum bunu hoşuma gitmişti. Belki size bir faydası olur diye yazdım

Rüya yorumlamayı bilmiyorum fakat kötü rüya görüldüğünde kimseye antılmaması gerektiğini biliyorum. Bide çeşmeyi açıp rüyayı suya anlatılıp ve rüyamda ne kadar kötülük şer varsa tüm kötülükler ve şerler bu su gibi aksın gitsin rüyamdaki kötülükler ve şerler iyiliğe güzel haberlere dönüşsün diye niyet edilir. Sonra 11 eüzübesmele ve 11 ihlas 1 Fatiha okunup Peygamberlerin ve tüm ölmüşlerin ruhuna hediye edilp rüyadaki kötülüklerin şerlerin gitmesi ve iyiliğe dönüşmesi için dua edilir diye biliyorum. Bir yazıda okumuştum bunu hoşuma gitmişti. Belki size bir faydası olur diye yazdım

Rüya yorumlamayı bilmiyorum fakat kötü rüya görüldüğünde kimseye antılmaması gerektiğini biliyorum. Bide çeşmeyi açıp rüyayı suya anlatılıp ve rüyamda ne kadar kötülük şer varsa tüm kötülükler ve şerler bu su gibi aksın gitsin rüyamdaki kötülükler ve şerler iyiliğe güzel haberlere dönüşsün diye niyet edilir. Sonra 11 eüzübesmele ve 11 ihlas 1 Fatiha okunup Peygamberlerin ve tüm ölmüşlerin ruhuna hediye rüyadaki kötülüklerin şerlerin gitmesi ve iyiliğe dönüşmesi için dua edilir diye biliyorum. Bir yazıda okumuştum bunu hoşuma gitmişti. Belki size bir faydası olur diye yazdım
Teşekkür ederim

Merhaba Günaydın
Ben sürekli rüyamda bana büyü yapıldığını görüyorum yani yıllardır bu tarz büyü böcek kan hayvan vs. İnanan vardır inanmayan vardır saygı duyuyorum ama cidden bilgisi olan varsa yorum yapabilir mi.
En son bu gece rüyamda yılanlar gördüm üzerine Arapça biseyler yazılmış sac yumaklari vardı.
Sonra şunu kiliseye gömmüşler . Kiliseye gidiyorum duvarda korkunç motifler.
Korku içinde uyandım ayetel kursi okuyup uyudum.
Bu seferde üzerimde yeşil kıyafetler vardı huzurlu bir ortamdaydim. Sonra çocuklar gördüm onlara sarıldım sevgi mutluluk hissettim üstünde yeşil mont vardı
yalnız bu büyü,muska,3 harfli olayları neden bi tek bizim kültürümüzde oluyor yani niye hiç bir amerikalı çıkıpta bana büyü yaptılar,muska yaptılar,saç yumakları, kırık dişler fln gördüm demiyor,inanmıyorum inananada inanamıyorum mantığımı zorluyorum olmuyor demekki mantıksızsa eğer,bunun sizin ruhsal bir sıkıntınızın olmasına yordum ben,sıkılmışsınız yani olur arada böyle şeyler,başka anlamlar yüklemeyin,hem cidden korkutucu neden bun olasılıkları düşünüyorsunuzki vallahi bunu eleştirmek yada sizi yadırgamak,yargılamak için söylemiyorum ama psikolojik olarak ciddi sıkıntı yaratır bu tarz düşünceler sonra telafisi olmayan bir hal alır aman dikkat edin derim,çıkın bu ruh halinden.

konu kapatılır birazdan ama yorum yapayım dua ederek abdestli sağ tarafına dön yat yasin suresinin 9. ayetıni 7 kez oku . Allah seni ölüm hariç herşeyden korur

X