Gündem Haberleri

Sedat Peker'in yayınladığı videoya ilişkin A Haber canlı yayınında çarpıcı yorumlar: "Twitter saatlerdir engellemiyor, saygın bir medya kuruluşuna operasyon düzenleniyor. Peker, daha önce de İçişleri Bakanımızı hedef almıştı, arkasında FETÖ ve istihbarat örgütleri var."

Kılıçdaroğlu'ndan İsrail'e mesaj: Uluslararası sularda vatandaşlarımızı şehit etmenin bedeli vardır. İsrail’e mesajım, bu mesele bizim için kapanmış değildir.

Ümit Özdağ: Hatay’a yoldayız. Jandarma ve polis Erzin’de yolu kesmiş. Hatay valiliği 4 gün bütün etkinlikleri iptal etmiş. Zafer Partisi’nin Hatay’a girmesini yasaklamış. 700 bin Suriyelinin yaşadığı Hatay’a Zafer Partisi giremeyecekmiş.

Özdağ’dan Soylu’ya: Soylu beni uluslararası istihbarat örgütlerinin maşası olmakla suçlamış. Oğlum Süleyman, uluslararası istihbarat örgütü diye bir şey olmaz, yabancı servisler olur. Tabi sen bunu ilişkili olduğun uluslararası suç örgütleriyle karıştırıyorsun.

Özdağ: Yüzbinlerce sığınmacı ve kaçağın istilası altındaki bir Türk şehri olan Hatay'a Zafer Partililer alınmıyor. Bu kanunsuz, bu akılsız kararı protesto etmek için, Adana, Mersin, Gaziantep ve Hatay'da yaşayan tüm vatandaşlarımızı buraya davet ediyorum.

Muharrem İnce, Ümit Özdağ'a destek verdi: "Sayın Ümit Özdağ Zafer Partisi’nin Genel Başkanıdır, milletvekilidir. Hatay’a girişini engellemek anayasal bir suçtur. Engelleri derhal kaldırın, yanındayım Ümit Özdağ."

Jandarmanın ilk ve tek kadın pilotu Yarbay Hülya Eker. Marmaris yangınında helikopterle 17 saat uçtu, 100’e yakın atış yaptı. “Kadınlar isterse her şeyi yapar” dedi.

Profesör Özgür Demirtaş

Türkiye’nin ÇOK büyük potansiyeli var:

1) Genç nüfus
2) AB gibi bir tüketim toplumunun yanı başında olması
3) Çin’den kayan üretime aday
4) Süper iklim
5) Muhteşem sahiller
6) Kültür turizmi

İstersek Ülkeyi Süper ülkeler seviyesine çıkarabiliriz. Yapabiliriz…

YouTube Trend listesinde 1 numaraya yükselen Özgür Demirtaş'in videosu sonrasında BDDK'dan yumuşama temalı bir açıklama geldi.

NASA, 10 kentilyon dolarlık değerli metallerle dolu 16 Psyche adlı asteroidle ilgili görevin bir kez daha ertelendiğini açıkladı.

CB Erdoğan: "Asgari ücrete ara zam yapılması için talimat verdim, hazırlıklar başladı en kısa süre içerisinde müjdesini paylaşacağız."

CB Erdoğan, Finlandiya CB Niinistö, İsveç Başbakanı Andersson ve NATO Genel Sekreteri Stoltenberg'in katıldığı dörtlü görüşme sona erdi.

Konya'da Suriyeli bir grup belediyenin temizlik işçilerini dövdü. İşçilerden birinin babası olayı yerel televizyona anlattı.

X