Güneş Kremleri Güneş güneş güneş...

Güneş kremleri, bronzlaşma
Merhaba bayanlar bnm için oldukça büyük bi sıkıntı olan konuyu size danışmak istedim. Cuma sabahı tatil için yola cıkıcam gideceğimiz yer su an 40 derecelerde ve gun gectıkce artıyor. Neyazıkki ben balkanların bağrından kopmuş biri olarak aşırı beyazım. Her tatil ciddi yanık problemi çekiyorum ve ilk iki günden sonra tatil çekilmez oluyor. Bu şekilde yanıkları önleyecek krem kullanan, bilen var mı? Hangisini kullanırsam fazla etkilenmem? Sımdıden tesekkür ettiim:)
kantaron yağı tavsiye ederim

Bende beyaz tenlilerdendim ama iki yazdir fena yandim. Iki sene once sirtim cok fena yandi bu yazda bacaklarım sizidan duramadim 3-4 gün.

Iyi ki acmissin konuyu bana da yarari olacak :)
Sebamed bende alayim balayinda lazim olacak :KK70:
Takip et canim umarim bizde oo super renk almisim acimi hayir tabiki hic cekmedim diyebiliriz:))

Size adım adım beyaz peynir kıvamından fırından yeni çıkmış ekmek kıvamına gelmenin formülünü vereyim. Yıllardır bu yöntemi kullanırım. En az bir hafta lazım.
Merka çok önemli değil, hepsi aynı... İlk gün 50 faktör hatta çocuklar için olan kremlerden sürüyorum. Akşam saat 4.5 5 gibi yarım saat kadar döne döne güneşleniyorum. İkinci gün de aynı şekilde. Üçüncü gün 30 faktöre düşüyorum. Bir yarım saat kadarönce 4 gibi güneşleniyorum. 4. gün 20 faktör aynı şekilde güneşlenme. 5. Gün 15 faktör.. Sonrasında kakao yağı ya da bronzer sprey kullanarak kendimi güneşten sakınmıyorum artık. Bunları uyguladıktan sonra öğlen sıcağında güneşte dursanız bile kızarmazsınız.
Ekran fotografi aldim kesinlikle denicem yontemi. Ise yararsa isiniz rast gottiginde bilinki bnm dualarim kabul olmus:) tesekkur ederim

masallah senin gittigin yerlerde guzelmis biz okadar acilamayiz :)
canim gunesten olabildigince kendini koru :KK66:
Amerikada yasiyorum canim guneydeyiz bide yakin buraya. Dikkat ederim hele bide karnimda 5aydir bi minnak varki dahada dikkatli olurum:)butun tavsiyeleri bi inceleyip yapcam biseyled bakalm

Amerikada yasiyorum canim guneydeyiz bide yakin buraya. Dikkat ederim hele bide karnimda 5aydir bi minnak varki dahada dikkatli olurum:)butun tavsiyeleri bi inceleyip yapcam biseyled bakalm

insallah guzel bir tatil geciririz birtanem allaha emanet ol simdiden iyi tatiller :KK66:

Hiic duymadim yag daha cok yakmazmi? Turkiyede degilim canim burda akyar kultutu yok pek. Ilrisi icin aklkmda olsun mutlka
kozmetik satışı yapan bir bayanın kızı o ürünlerden değilde kantaron yağı kullanıyordu:))
kv min deride çatlama sorunu svardı ileri derecede kilo ve yaşa bağlı çok iyi geldi, eğer internetten kurutulmuş kantaron otunu temin edebilirseniz, bunlar küçük parçalar halince cam kavanoz konuyor ve içine saf zeytinyağı ilave ediliyor tarif bu kadar:) ertesi gün kullanılabilir, sanırım bir kaç gün beklese daha iyi oluyor:)

Merhaba bayanlar bnm için oldukça büyük bi sıkıntı olan konuyu size danışmak istedim. Cuma sabahı tatil için yola cıkıcam gideceğimiz yer su an 40 derecelerde ve gun gectıkce artıyor. Neyazıkki ben balkanların bağrından kopmuş biri olarak aşırı beyazım. Her tatil ciddi yanık problemi çekiyorum ve ilk iki günden sonra tatil çekilmez oluyor. Bu şekilde yanıkları önleyecek krem kullanan, bilen var mı? Hangisini kullanırsam fazla etkilenmem? Sımdıden tesekkür ettiim:)

Omega V diye bir güneş kremi var ilk kez bariyer görevi gören bir krem buldum sonunda. Hassas ciltler içinmiş ve içeriğine baktım yasaklanan kimyasalları kullanmamışlar. Bütün yaz kullandım hiç acı çekmeden lekesiz bir şekilde yandım, kışın da makyaj bazı olarak kulllanacağım tavsiye ederim :)

X