Güneş Kremleri Güneş kremi önerin bana lütfen

Güneş kremleri, bronzlaşma
Konu içeriği nedeniyle "Güneş kremleri, bronzlaşma" başlığına taşındı.
Konuları lütfen ilgili başlıklar altında açmaya özen gösterelim.

plaj haricide arko nem sürüyorum dışarı çıkarken.kokusu harika.. birde garnier kullanmıştım daha öncede..

Marka olarak ''Dermalogica'' yı tek geçerim..en ufak boyu 99 tl falan ama verdiğin paraya değiyor.

slm kızlar güneşe karşı çok hassas bir cildim var ve artık bir güneş kremi almak şart oldu. cildimde lekeler oluşacak diye dışarı çıkmaya korkar oldum.bu arada beyaz tenliyim. bana önerebilecegınız günes kremi var mı? ilk defa kullanacagım için hiç bir fikrim yok tavsiyelerinize çok ihtiyacım var kızlar:)

bende artık güneş kremi araştırmasına girmiş bulunuyorum..bugün ezcanede hamilton marka güneş koruyucu sordum eczacı bayan hamiltonu çok övdü bende açıkcası sebamed ile hamilton arasında kaldım..
sanırım denemeden bilemiyecegiz..:KK14:
çoğu gittiğim eczanelerde de daylong yada diğer kremleri bulamadım..içeriklerinide çok merak ediyorum açıkcası..

slm kızlar güneşe karşı çok hassas bir cildim var ve artık bir güneş kremi almak şart oldu. cildimde lekeler oluşacak diye dışarı çıkmaya korkar oldum.bu arada beyaz tenliyim. bana önerebilecegınız günes kremi var mı? ilk defa kullanacagım için hiç bir fikrim yok tavsiyelerinize çok ihtiyacım var kızlar:)

koruma faktörü 15 in üzerinde olan herhangi bir krem yeterli 15+ veya daha da yüksek faktörlü alabilirsin. avon da falan satılır. ben memnunum

X