Güneş Kremleri Güneş kremi ve bronzlaştırıcı önerileriniz?

Güneş kremleri, bronzlaşma

bordoruj

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
16 Mayıs 2014
66
3
arkadaşlar ben ölü gibi olmamakla beraber çok beyaz tenli bi insanım ama ölü gibi de durmuyor yani :KK9: ama her yaz en az 1 kez güneşte fazla kalıp domatese dönüşüyorum ve derilerim soyuluyor :KK14: biraz da olsa bronzlaşabilmem için ne yapmam gerekir hangi güneş kremini kullanmalıyım tavsiyeniz var mı?

Son düzenleme:
6
arkadaşlar ben ölü gibi olmamakla beraber çok beyaz tenli bi insanım ama ölü gibi de durmuyor yani :KK9: ama her yaz en az 1 kez güneşte fazla kalıp domatese dönüşüyorum ve derilerim soyuluyor :KK14: biraz da olsa bronzlaşabilmem için ne yapmam gerekir hangi güneş kremini kullanmalıyım tavsiyeniz var mı?
Mrb cnm. Bn ck acik tenli degilim ama tatilde falan havuc yagi kullaniyorm gunes koruyucuyla beraber ck guzel bi renk veriyo cidden hem isiltili da oluyo :) onun disinda tatile gidemedigim zamanlarda quicktan doye bi bronzlastirici kullaniyorum 3 saatte etki ediyo. Altin rengi bi bronzluk veriyo ve gunden gune daha da koyulasiyorsun tabi kullandigin miktara bagli.. :)

6
Mrb cnm. Bn ck acik tenli degilim ama tatilde falan havuc yagi kullaniyorm gunes koruyucuyla beraber ck guzel bi renk veriyo cidden hem isiltili da oluyo :) onun disinda tatile gidemedigim zamanlarda quicktan doye bi bronzlastirici kullaniyorum 3 saatte etki ediyo. Altin rengi bi bronzluk veriyo ve gunden gune daha da koyulasiyorsun tabi kullandigin miktara bagli.. :)

canım havuç yağı bronzlaştırıyormu?

Evet canim.. ben 3 yildir kullaniyorum tatillerde ilk gunden farki bayagi belli oluyor. Lokman hekimler yapiyorlar zaten bronzlastirici.. icinde havuc yagi olmasi onemli. 10 15 lira civariydi ben aldigimda.. 2 sene yaz tatilinde bitirememistim :) siddetle tavsiye ediyorum.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Canım havuç yağı kakao yağı bronzlaştırır ama ben onları artık kullamıyorum sadece ve saf zeytinyağla sirkeyi karıştırıyosun sürüyosun ben onu yapıyorum ben kapkara olmuştum :)

canım 50 faktörlü güneş kremi al. bioderma alabilirsin .. dandik birşey alırsan işe yaramıyor .bu faktörle kızarmadan yanabilirsin

Canım havuç yağı kakao yağı bronzlaştırır ama ben onları artık kullamıyorum sadece ve saf zeytinyağla sirkeyi karıştırıyosun sürüyosun ben onu yapıyorum ben kapkara olmuştum :)

:KK70: bi nevi pişiyorsun yani zeytinyağıyla :KK9: tesekkür ederim canım ben bi deneyeyim bari havuç yağı hafifmiş :)

Merhaba,

Güneşlenirken ,Bioderma Photoderm Bronz Brume SPF30
Güneşten sonra, Avene Reperateur Apres Soleil Lotion

bu muhteşem 2liyi birlikte kullanmanı öneririm. Güneşten korunurken aynı anda bronzlaşıyorsun (bronzlaşırken kuruyup yaşlanmamak da lazım :KK16: o yüzden kesin koruyucu içermeli). Güneş sonrası losyonda cildindeki yanmayı alıyor hiç acı çekmeden bronzlaşıyorsun :KK9:

Merhaba,

Güneşlenirken ,Bioderma Photoderm Bronz Brume SPF30
Güneşten sonra, Avene Reperateur Apres Soleil Lotion

bu muhteşem 2liyi birlikte kullanmanı öneririm. Güneşten korunurken aynı anda bronzlaşıyorsun (bronzlaşırken kuruyup yaşlanmamak da lazım :KK16: o yüzden kesin koruyucu içermeli). Güneş sonrası losyonda cildindeki yanmayı alıyor hiç acı çekmeden bronzlaşıyorsun :KK9:

tesekkür ederim canım hemen araştırıyorum internette bakıyım burda da bulabilirsem alırım bioderma zaten iyi bi markaymış :KK16:

X