Nişan Guneydogu Icanadolu Nisani

Nişan Adetleri, Nişan Bohçası, Nişan Tepsisi

westside

BOY 173cm BK 81 GK 80 HK 68
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2017
19
15
Selam kizlar

Benim de allah izin verirse 2-2,5 ay sonra nisanim olacak.

Ben yurtidisindayim, ama ic anadoluluyum, erkek arkadasim guneydogulu. Gecen sene ailelerimiz tanisti ama o zaman hic evlilik falan konusulmadi. Bu sene nisan olacak ama daha henuz nasil olacak falan hic bir fikrim yok. Vermem gereken de 10 kilom var. :/

Benim bildigim kadariyla nisani kiz tarafi, dugunu de erkek tarafi yapar. Erkek arkadasim böyle nisan dugun islerinden pek hoslanmiyor. Ona kalsa aile arasi birsey olsun istiyor, ama sonra ben cok istedigimi görunce, sen nasil istiyorsan öyle olsun dedi.

Ben de önce böyle dugun gibi bir nisan yapmak istedim. Salonda, canli muzik yemekli falan. Ama simdi sanki cok az zamanim kaldi. Bir de ben yurt disindayim,akrabalarimin yarisi burada ve cogu bulunamayacak, onun ailesi zaten bizim memleketimize (ankaranin bir ilcesi) cok uzak . Ailesi haric kimse gelmeyecekmis..

Yani durumlar böyle onun icin belki bu sene sadece yuzuk takilsin, evde kucuk birsey olsun, seneye kina gecesi yaparim (erkekler de geliyor bizde) diye dusundum.

Siz ne diyorsunuz? Fikirlerinizi alayim :) Zaten konuyu bunun icin actim ama cok uzattim :)

Bir de guneydogu adetlerini bilenler yazsin lutfen. Erkek arkadasim pek bilmiyor adetleri falan. Ailesinden de kimseyle konusmuyorum neredeyse (annesini bir kac kez aradim hal hatir sormak icin falan).

X