Günlerdir düşünüyorum

Subraga

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
6
1
29
Ilkokul 3 ten beri bir arkadaşım var. Baya yakındık. lisede aynı sınıfta oluruz falan dedik. ayrı sınıflara düştük bir kaç gün takıldık sonra ne o geldi ne ben gittim yanına okulda selamlaşırdık ama konuşmazdık bile neden boyle oldu bilmiyorum unuttum onu. lise 4 te ilk mesaj attım bir kaç hafta sonra o da atmaya başladı aynı dershaneye gittim onla onun sınıfına gittim oturduk beraber hiç o gel demedi benimle aynı sinifa gel falan diye ben gittim yakınlaştık şimdi 25 yaşımdayım en yakın arkadaşım bende onun için öyleyim ama neden üç yıl konuşmadık bilmiyorum bu yaşa geldim hala içimde o üç yıl neden sizce?ilk zamanlar başka arkadaşım da vardı lisede onlada takıldım takilinca mı kıskandı acaba ama hiç yanıma gelmedi bende ona gitmedim. lise 4 te konuşmaya başlayınca en yakın arkadaşımsın dedim oda bana dedi sende benim diye.Ama neden bunları yaşadık kavga falanda etmemiştik o zamanlar ve ilk adımı ben attım o bişey yapmadı başlarda napıyım arkadaşlığımı gözden geçiriyimi?Kendimi kötü hissediyorum kötü bi arkadaşmıyım?

KaraTurna

bir varmış bir yokmuş!!!
Pro Üye
31 Ocak 2013
8.615
29.750
Baya geçmişte yaşıyorsunuz. Önünüze bakın şuan iyiyseniz kaybetmemeye çalışın, bence yeterli.

belle femme

tout ce qui brille n’est pas or
Kayıtlı Üye
18 Şubat 2017
728
462
Arkadaşlığınız şuan ki durumuna bakın belki de yıllar önce hatırlamadıgınız bir laf söz onu kırmıştı vs.
Geçmişi bırakın arrtık.

Janet Jak Esim

Durme, durme querido hijico
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2012
30.485
65.674
Durdun düşündün acaba kafama be takıp psikolojimi bozsam diye ve bunu buldun. Dert mi arıyorsun cidden? En yakın arkadaşın madem o zaman git ona sor, biz nerden bilelim?

Subraga

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
6
1
29
10 sene önce olmuş bir şeyi mi düşünüyorsunuz hâla?

Kavga falan etseniz neyse de, burdan bakınca çok takıntılı duruyorsunuz.
Sorgulama nedenim şu ben adım atmasam bişey yapmayacaktı sadece bu tuhafıma gidiyo ben mesaj atınca mı beni sevmeye başladı Anlamıyorum.

eyikurefe

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
ÜZGÜN
Kayıtlı Üye
8 Ocak 2017
1.021
1.568
28
Ilkokul 3 ten beri bir arkadaşım var. Baya yakındık. lisede aynı sınıfta oluruz falan dedik. ayrı sınıflara düştük bir kaç gün takıldık sonra ne o geldi ne ben gittim yanına okulda selamlaşırdık ama konuşmazdık bile neden boyle oldu bilmiyorum unuttum onu. lise 4 te ilk mesaj attım bir kaç hafta sonra o da atmaya başladı aynı dershaneye gittim onla onun sınıfına gittim oturduk beraber hiç o gel demedi benimle aynı sinifa gel falan diye ben gittim yakınlaştık şimdi 25 yaşımdayım en yakın arkadaşım bende onun için öyleyim ama neden üç yıl konuşmadık bilmiyorum bu yaşa geldim hala içimde o üç yıl neden sizce?ilk zamanlar başka arkadaşım da vardı lisede onlada takıldım takilinca mı kıskandı acaba ama hiç yanıma gelmedi bende ona gitmedim. lise 4 te konuşmaya başlayınca en yakın arkadaşımsın dedim oda bana dedi sende benim diye.Ama neden bunları yaşadık kavga falanda etmemiştik o zamanlar ve ilk adımı ben attım o bişey yapmadı başlarda napıyım arkadaşlığımı gözden geçiriyimi?Kendimi kötü hissediyorum kötü bi arkadaşmıyım?
Senın gıbı takıntılı bir arkadasım olsun istemezdim.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1201 gün geçti.

Subraga

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Mart 2017
6
1
29
Durdun düşündün acaba kafama be takıp psikolojimi bozsam diye ve bunu buldun. Dert mi arıyorsun cidden? En yakın arkadaşın madem o zaman git ona sor, biz nerden bilelim?
Bilmeyeceksen cevap yazma arkadaşım ona bunları söyleyemem olayı anlatıyorum ona sorarsam kendimi kötü hissederim gibi geliyo dememem gerekiyomuş gibi
Dert mi arıyorsun,milyon yıl önce olmuş şimdi niye sorguluyorsun.
Ergendiniz,olur öyle.
haklısın ama kafama takıyorum takıntılıyım neden diye sevgisinden şüphe ediyorum ilk adımı attığım için