Günlerdir kahroldum yardım edin lütfen

Ben bi fark goremedim tabi sizin isteginiz neydi o onemli. Önceki burnunuzda hafif bir deviasyon var gördüğüm kadarıyla,1 tikta ucu uzun gibi...fakat sonrasında da ucu uzun gibi duruyor.Genislik ödemdendir diye düşünüyorum 12.gündesiniz,kalın derili de değilsiniz 3 aya kadar tam şekli ortaya çıkar.Kotu durmuyor guzel fakat ameliyata değecek bir fark gözükmüyor

Burun estetiği oldum önden güzel olan bir burnum vardı yandan uzun buluyordum.makyajlı halimde eski burnum fotosunu koydum. Ve geri alındı burnumun uzunluğu.12. Gündeyim ve ucu inanılmaz geniş, siz de bakın lütfen. İncelecek mi ucu yoksa şekli bu mudur ne kadar değişse bile.
Ben hiç anlamıyorum fakatsiyah boğazlı bluz burnunuzun son halı ise süper bir burnunuz var

Ben bi fark goremedim tabi sizin isteginiz neydi o onemli. Önceki burnunuzda hafif bir deviasyon var gördüğüm kadarıyla,1 tikta ucu uzun gibi...fakat sonrasında da ucu uzun gibi duruyor.Genislik ödemdendir diye düşünüyorum 12.gündesiniz,kalın derili de değilsiniz 3 aya kadar tam şekli ortaya çıkar.Kotu durmuyor guzel fakat ameliyata değecek bir fark gözükmüyor
Evet ucu uzundu özellikle o sebepten ameliyat oldum ancak geri çekilince burunda bi Tombullaşma oldu yayvan ve geniş oldu umarım Ödemdir

12 gün olmus daha cok yeni daha cok ayna karsisinda degistigini görüceksiniz. Ben bigün begensem diger gün begenmezdim sabir işi 🙃 simdilik kalin duruyor ama zamanla düzelir gibi şişlikleriniz insin bi öyle konusursunuz tekrar doktorunuzla üzmeyin kendinizi

Benim de burnumun ucunda cizgi olustu delikleri uzun bi degişik duruyo sizce düzelir mii şuan 2ay olmak üzere o cizgiler hala var 1.5aylıkki burnumun ucunda olan ödem mi sizce ya??

Eklentiler

• 32006730-0704-4DAB-AECF-DAF0DA6F9BD7.jpeg
    32006730-0704-4DAB-AECF-DAF0DA6F9BD7.jpeg
    94,6 KB · Görüntüleme: 128
Burun estetiği oldum önden güzel olan bir burnum vardı yandan uzun buluyordum.makyajlı halimde eski burnum fotosunu koydum. Ve geri alındı burnumun uzunluğu.12. Gündeyim ve ucu inanılmaz geniş, siz de bakın lütfen. İncelecek mi ucu yoksa şekli bu mudur ne kadar değişse bile.
ben de estetik oldum 1 yıla ancak oturuyor.şu an şiş gibi geldi bana

Sen dr unla bi gorussene. Eski burnum inceydi bu top gibi oldu onden diye. Kotu degil burnun ama eski burnun harikaymis yeni yapilan kotu degil ama sadece onden yuvarlak olmus

Sen dr unla bi gorussene. Eski burnum inceydi bu top gibi oldu onden diye. Kotu degil burnun ama eski burnun harikaymis yeni yapilan kotu degil ama sadece onden yuvarlak olmus
yarın sabah gidicem :KK43: öyle üzgünüm ki

henüz 22 gün olunca acaba ödem mi diyorum işte asistan da görücez diyip geçiştiriyor oyüzden konuşacak muhatabım kimse de yok. bugün biraz sivrildi, bana mı öyle geliyor yada bilmiyorum foto foydum. bekliyorum mecbur ama ne haldeyim Allah biliyor kahroldum.

Eklentiler

• WhatsApp Image 2022-03-02 at 20.06.00.jpeg
    WhatsApp Image 2022-03-02 at 20.06.00.jpeg
    111,1 KB · Görüntüleme: 171
henüz 22 gün olunca acaba ödem mi diyorum işte asistan da görücez diyip geçiştiriyor oyüzden konuşacak muhatabım kimse de yok. bugün biraz sivrildi, bana mı öyle geliyor yada bilmiyorum foto foydum. bekliyorum mecbur ama ne haldeyim Allah biliyor kahroldum.
Tamam haklisin uzulme kotu degil Burnun sanki cok az bi sivrilme olmus gibi geldi banada. Bekle bakalim uzulme ama kesinlikle kotu degil sadece eski burnun daha guzelmis keske estetik olmasaymis dedim gorunce resimlerini.

22günlük burnumda 2aylık burnum arasında daglar kadar fark var bana da böyle dediklerinde ne kadar degisebilirki diyodum ama asla böyle kalmıyor mus bence cok güzel olcak burnunuz

Burnunuz sert mi acab

Bence amelıyat esnasında nasıl olduysa ona dönüyor son şekli yani ona yaklaşıyor ödemler inince( başka sorun olmadıysa) ben öyle biniyorum

X