Gürgentepe Kaymakamı Nursel Özdemir engelli gence jest!

Elif

Onur Üyesi
Pro Üye
12 Temmuz 2006
34.885
29.988
60
Ordu’nun Gürgentepe ilçesi Gülbelen Mahallesi’nin maskotu olan ve mahalle yolundan geçen hemen herkese selam veren engelli Salih Belen için kaymakamlık tarafından yer yapıldı.

Gürgentepe Kaymakamı Nursel Özdemir engelli gence jest!

Gürgentepe’nin Gülbelen Mahallesi’nde engelli olan ve sürekli yoldan geçen kişi ve araçları bekleyip selam veren Salih Belen’in yağan yağmurlardan korunması için Gürgentepe Kaymakamı Nursel Özdemir tarafından bekleme durağı yaptırıldı.
SELAMLARINI ISLANMADAN VERİYOR

Gürgentepe’nin maskotu olan Salih Belen, ‘Salih’in Yeri’ adıyla yaptırılan bekleme durağında selamlama işlemine ıslanmadan devam ediyor.
003b1a75-c814-419d-a731-86fdaf683245

Iyi bir adım atılması güzel hoş da gerçekten bu kadar mı?
Yani bu insanların imkan ve yetkilerini düşününce yaptıkları cidden bu kadar mı?
Gerçi nasıl bir hale geldiysek iyiliğin zerresini bulunca mutlu oluyoruz ama hakikaten soruyorum, ellerinden gelenin en iyisi bu mu?
Bunu haber yapmaya utanmamışlar mı acaba? Çünkü bükülmüş iki plaka çinko ve dört demir çubukla eski okuldan emanet alınmış gibi duran bir oturaktan başka şey göremiyorum. Tamam güzel, incelikli bir davranış düşünülmesi bile. Ama acaba bir şeyi yapıyorsak hakikaten övünülür bir şey mi ortaya çıkarsak!
Doğru düzgün çamurdan yağmurdan rüzgardan koruyacak bir durak mı koysak oraya...
Teknoloji gelişti. Mesela konteynerden fazla masraf çıkarmayan ama işe yarar bir şeyler ideal olurdu sanki.
Ailenin maddi durumu da düşünülür. Her şey devletin bir kadrosuna bakmıyor mu ya da bir iş pozisyonu üretmeye? Bekçisi, koruyucusu olur o durağın ve yolun. Gerekli şartlar ve tedbirlerle tabii.
Yani bunları ben düşünebiliyorum. Onlar düşünemiyor mu?
Ne bileyim ya.. Yazık değil mi?
Saf bir niyetle soruyorum ve düşünüyorum.
Ayıp olmuyor mu biraz?
Sanki biraz...

X