Gururumu Ayakkar Altına Alan Eş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Juvaderm

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Nisan 2016
2.589
2.346
32
Arkadaşlar merhabalar herkese hemen konuya gireyim,eşimin iki torunu var kızıda tatile annesinin yanına geldi bulunduğumuz şehre.Benim oğlanlar eşimin torununu çok seviyorlar baba gidelim dediler babasıda aldı götürdü.Götürme dedim uygun değil dedim saçmalıyorsun dedim ne yaptı ne etti götürdü birde kendiside girmiş içeri.Eve gelince çok kızdım beni küçük düşürüyorsun biz karnı geniş bir ailemiyiz ben yapsam aynısını ne hissedersin dedim bundan sonra ne sen ne çocuklar gitmeyeceksiniz dedim neyse konu öyle kapandı.Aradan 2 hafta geçti bugün aradım nerdesin dedim kızımın yanındayım dedi yani yine eski eşinin evi bende pat diye kapattım.Annesini aradım oğlunuz normal davranmıyor dedim oda toz kondurmadı tabi torununun sünnet olacak ona gitmiştir kızma vs dedi kapattık.Tabi akşam gelince sinir krizi geçirdim,ağzıma ne geldiyse söyledim,yok sünnette kimse yokmuşmuşta yok kızı ısrar etmişte bla bla..Eski eşiyle şuan o tür bir ilişki içinde değiller biliyorum içim o konuda rahat ama bu beni çiğnemektir beni onlara karşı küçük düşürmektir sizce ben yanlışmı düşünüyorum,gerçekten beni öyle bir hale getirdiler duygularımdan kızgınlığımdan herşeyimden şüphe duyuyorum onlar normal ben anormalmişim gibi abartıyormuşum gibi

Eşinle sorun yaşayınca neden annesini arayıp şikayet ediyorsun? Çok çocukça bir hareket bu.

Ayrıca adam tabiyki torununun sünnetine gidecek. Eski eşiyle tabiyki görüşmek zorunda kalıcak. Müşterek çocukları var torunları var sonuçta. Onların özel günlerinde bir araya gelmeleri gayet doğal. Bunlar bu kadar problemse neden çoluklu çocuklu adamla evlendin ki

Nasıl ya siz torunlarını kızını vs görmeye sırf eski eşindeler diye mi gitmiceksiniz diyorsunuz? Yahu boşanmışlar tamam bir yere kadar anlarım ama ne olmasını bekliyorsunuz aşka gelip tövbe tövbe. Adam torunlarını kızını görmeye gitmiş ne yapsın başka şehirden gelen yavrusunu mu görmesin? Boşanmış olabilirler ama bu insanlar ebeveyn tabi ki görüşecekler siz ne münasebet bu kadar her şeye müdahale edersiniz?

Evet abartıyorsunuz. Bunun genişlikle değil medeni olmakla ilgisi var. Çocuğunun, torunlarının yaşadığı eve girerken eşiniz sizden izin alacak değil. Çocuklu bir adamla evleniyorsanız eski eşiyle yeri geldiğinde gayette görüşeceğini bilmeliydiniz. Göze alamıyorsanız evlenmeyecektiniz. Arayıp annesine şikayet etmişsiniz üstüne çocuk gibi. Bu konuda anormal olan zaten sizsiniz.

Eşinle sorun yaşayınca neden annesini arayıp şikayet ediyorsun? Çok çocukça bir hareket bu.

Ayrıca adam tabiyki torununun sünnetine gidecek. Eski eşiyle tabiyki görüşmek zorunda kalıcak. Müşterek çocukları var torunları var sonuçta. Onların özel günlerinde bir araya gelmeleri gayet doğal. Bunlar bu kadar problemse neden çoluklu çocuklu adamla evlendin ki
Torun dediği sanırım yeğen.

Eski eşten mi kıskanıyorsunuz? Belki evli.olmadigim icin sizinle empati kuramam ama evlenirken zaten eski eşi bilmiyor muydunuz? Hele ki ortak çocuk varsa illa ki düğün/nişan/cenaze vs gibi durumlarda bir araya gelinecek
Eski esle görüşmesine neden kızıyorsunuz ya da evine gitmesi neden sizi rahatsiz etti? Sizi bırakıp ona mi meyledecek diye çekiniyorsunuz?

Eşiniz, kızını, torununu görmesin, torunu sünnet olduğunda yanına gitmesin mi?
Çocuklarınız neden gitmesin, görmesin ayrıca onları?
Gururunuzu ayaklar altına alacak birşey göremedim ben.
Sebepsiz yere eski eşle görüşür hakli olursunuz ama şu durumda haklı olan bir yanınız yok.

Torun sahibi adamı, annesine şikayet etmek de gerçekten çok saçma.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X