Güven problemi

hazell35hzl

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2022
16
0
25
Merhabalar değerli kadınlar kulübü üyesi arkadaşlarım uzun zamandır sayfayı takip ediyordum fakat hiç böyle bir sıkıntı yaşayıp fikir almaya ihtiyaç duyacağım aklıma gelmezdi şimdiden okuyup kıymetli zamanını ayırıp sorunuma çözüm önerisi sunacaklara çok teşekkür ederim. 23 yaşındayım ilk birlikteliğim düzenli giden uzak mesafe 4 yıllık güzel bir ilişkim var nasipse de 6-7 ay sonra nişanlanmayı düşünüyoruz. Uzatmadan konuya gireyim .9 ay önce ailemle bir problem yaşadım o zamanlar güzel bir işte çalışıyordum üniversite döneminden platoniğim vardı son zamanlarda rahatsız etmeye başlamıştı utanıp tabi bunu sevdiğim insana söylemedim onun da sinirleneceğini düşündüm uzakta diye aklının kalmasını istemedim kendi problemimi halledebileceğimi düşündüm işin açıkçası. Sürekli engel atıyordum durmadan farklı numaralardan rahatsız ediyordu tanımadığım bir numaradan ilk başta bi link geldi gayrihtiyari bu ne diyip girdiğimde telefonumun hacklendiğini farkettim hayatımın hatasını yaptım fotograflarımın elinde olduğunu onunla buluşmazsam herkese özellikle de babama atacağını söyleyip duruyordu bu arada babamın numarasını da yazdı bana iyice korktum tabi sadece engel atıyordum ilk maaşımı aldığımda da numaramı değiştirecektim .Aktif spor yapıyorum fıtness eğitmeniyim o sıralar gelişimimi takip etmek için kendi fotoğraflarımı çekiyordum karşılaştırmalar yapmak adına. bunu söylerken utanıyorum ama Artı bir de sevgilimle aramızda özel fotoğraflar gidip geliyordu :110: . Sevdiğimle 2 yılın sonunda buluştuk ailem biraz tutucu olduğu için gizli buluştuk dudağımın kenarından gamzeme doğru öptüğü küçük bi fotograf çektik. Bir akşam işten geldim duş alıp telefonu şarja taktım bir şeyler izlerken uykuya dalmışım o platonik olan mesajlar yağdırmış babam odama bir şey almak için giriyor ardından sözde şarjım bitmesin diye kapatmak istemiş telefonumu alıp telefonumu bir güzel kurcalamış galerideki sevgilimin beni öptüğü fotografa kadar görmüş gece 2 de kavga kıyamet uyandırıldım yemediğim laf kalmadı elimden telefonum alındı işten çıkartıldım ve dışarı çıkmam yasak 9 aydır bu şekilde sevgilime her şeyi anlattım allah razı olsun arkamda desteğini esirgemiyor ve ailem günde 2 saat annemin telefonunu veriyor konuşmamız için sonra telefon elimden alınıyor Telefonum evlendiğimide elime verilecekmiş hattımı kocam alacakmış . Kendisi aileme düşman oldu şuan bu kadar kısıtlamanın artık abartıldığını söylüyor iki arada bi derede kaldım. Niyetinin ciddi olduğunu göstermek için evimize kadar da geldi misafir ettik bu arada. Artık büyük bir ruhsal çöküş yaşadım devamlı ağlıyorum .Sinirlendiğim zaman kasılıyorum çenem dilim vücudum uyuşuyor eskiden böyle değildim zor sinirlenirdim 15 20dk sürerdi en fazla sakinleşirdim şimdi kasılıp direk çenem dilim uyuşuyor kalbim ağzımda atıyor ne yapacağımı şaşırdım öptüğü fotografı normal fotografları görünce kızlık testine bile götürmeye kalktı ailem erkek kardeşim vazgeçirdi rezil rüsva oldum kısaca ailem hiçbir şekilde güvenmiyor anneannem düzeltmek için arayı dahil oldu ama hiçbir şekilde akıl almıyorlar. 1 hafta sonrası için psikiyatriden randevu aldım bana verebileceğiniz bir tavsiye var mı ne yapmam gerektiği hakkında kendimi hiç iyi hissetmiyorum uzun olduğu için çok özür dilerim şimdiden herkese teşekkür ederim... Hiç dönüş olmadığı için 2. kez açmak zorunda kaldım konuyu üzgünüm :eek:

ilk başta bi link geldi gayrihtiyari bu ne diyip girdiğimde telefonumun hacklendiğini farkettim hayatımın hatasını yaptım fotograflarımın elinde olduğunu onunla buluşmazsam herkese özellikle de babama atacağını söyleyip duruyordu bu arada babamın numarasını da yazdıbana
İlk olarak neden sikayet etmediniz,bu ozel hayatin gizliligini ihlal etmek..
babam odama bir şey almak için giriyor ardından sözde şarjım bitmesin diye kapatmak istemiş telefonumu alıp telefonumu bir güzel kurcalamış galerideki sevgilimin beni öptüğü fotografa kadar görmüş gece 2 de kavga kıyamet uyandırıldım yemediğim laf kalmadı elimden telefonum alındı
Ayrica babaniz neden telefonunuzu kurcaliyor,her buldugu telefonu kurcalamak adeti midir ? Galerilere girip resimlere bakabilecek kadar hakim demek ki..
Benim bildigim bekaret testi icin mahkeme karari gerekiyor artik..Yani bu kontrolu devlet nezninde yaptiramazsiniz seklinde biliyorum..

Oyle akliniza estikce de bekaret testi yaptiramiyorsunuz.Ozele gidince de kiziniz saglam seklinde rapor alamiyorsunuz..
Belki sozlu olarak istediginiz cevabi veriyorlar ancak bu raporu verebilmeleri icinde bir karar olmasi gerekiyor..
Aileniz tuhaf,konunuz tuhaf,sizin adami sikayet etmeyip susmaniz ise daha tuhaf..

İlk olarak neden sikayet etmediniz,bu ozel hayatin gizliligini ihlal etmek..

Ayrica babaniz neden telefonunuzu kurcaliyor,her buldugu telefonu kurcalamak adeti midir ? Galerilere girip resimlere bakabilecek kadar hakim demek ki..
Benim bildigim bekaret testi icin mahkeme karari gerekiyor artik..Yani bu kontrolu devlet nezninde yaptiramazsiniz seklinde biliyorum..

Oyle akliniza estikce de bekaret testi yaptiramiyorsunuz.Ozele gidince de kiziniz saglam seklinde rapor alamiyorsunuz..
Belki sozlu olarak istediginiz cevabi veriyorlar ancak bu raporu verebilmeleri icinde bir karar olmasi gerekiyor..
Aileniz tuhaf,konunuz tuhaf,sizin adami sikayet etmeyip susmaniz ise daha tuhaf..
Annemde babamda böyle gafil avlayıp telefon kurcamayı çok seviyor erkek kardeşime de aynısı yapılıyor bekaret testini duyunca zaten tartışma daha bi alevlendi hiçbir şey yaşamadık sevgilimle o apayrı bi konu beni sadece öptü o kadarla da kaldı bir şey yaşasam da yaşamasam da bu ailemi hiç ilgilendirmiyor o daha bi ayrı adamı şikayet etmek istedim tabi iş işten geçtikten sonra şimdi markete pazara bile çıkamıyorum bir de şöyle ekleyeyim platonik normal sözlü rahatsız ediyordu çok nadirdir başlarda hiç önemsemedim engeli basıp geçtim son hackleme olayı oldu olduktan 2 gün sonra patladı her şey

X