Güveni Yok

A

acilikiz

Ziyaretçi
  • Konu Sahibi acilikiz
ya ben bıktım arkadaşlar nolur bana bir akıl verin çünkü artık yaşamaktan bıktım senağlamasenağlamasenağlama bütün gün deliler gibi özlüyorum beyfendiyi bi saniye sesini duymaya canımı veririm bugün kontör yoktu ikimizde de msjlaşıyoduk msj hakkımız bitiyodu idareli kullanalım dedik 7 knt mü ne varmış onda aradı az bişe konuşalım diye geç açtım vay efendim nerdesin nette misin ne yalanlar atıyosun bilmem ne :senağlamasenağlamasenağlama halbuki annem netin başındaydı ve bi konuda ona yardım ediyodum senağlamasenağlama inanmadı bana. Ben ona inanmamazlık güvensizlik yapınca bana demediğini bırakmıyo bana inanmayan birisini istemiyorum bile diyebiliyo ama şimdi o neden bana inanmıyo. Üstelik yemin ettiğim halde. msjıma karşılık vermedi senağlamasenağlama sanki bahane arıyomuş gibi bişeylere ya da bişeye sinirlendi sinirini benden çıkartıyo ben napıyım kızlar hadi siz söyleyin ben napıyımmmm ya bidaha hiç msj atmazsa bana bugün başka görüşebilme şansımızda yok zaten.

• Konu Sahibi acilikiz
sana inanmayan birisi için mi ağlıyosun?

• Konu Sahibi acilikiz
zoruma gidiyo ama ya neden bana böyle yapıyo neden çifte standart uyguluyo

• Konu Sahibi acilikiz
aldatılma korkusu yalan korkusu var deme kı
daha evvel kotu bı ılıskısı olduysa ondan hatıradır bu huy.
degılse de hakkaten kendıne guvenmeyen bırısı ıle berabersınız.

• Konu Sahibi acilikiz
kızlar beyfendi ablasına gidecekti gitmeden önce nete girmiş bakmış ben girmişmiyim girmemiş miyim diye ablasına gelince bana msj attı ablama geldik bende girdim nete diye bende tavrımı koydum ben girmemiştim bana inanmayan birisini bende istemiyorum diye önce alttan aldı sonra bana girdiğini söyledi bende benim düsürütlüme karşılık bunu yaptın yazıklar olsun hoşçakal dedim o da tamam iyi hoşçakal dedi ve şuan tlfnu kapalı kızlar. Bahane aramış resmen işe bakın ya

• Konu Sahibi acilikiz
kızlar ne anladım biliyo musunuz bi konu açmıştım uykucu aşkım diye erken yatmasından şikayet etmiştim öleyse beyfendi sürekli olarak nette takılıyomuş bana yatıyorum dediği zamanlarda.

• Konu Sahibi acilikiz
kızlar beyfendi ablasına gidecekti gitmeden önce nete girmiş bakmış ben girmişmiyim girmemiş miyim diye ablasına gelince bana msj attı ablama geldik bende girdim nete diye bende tavrımı koydum ben girmemiştim bana inanmayan birisini bende istemiyorum diye önce alttan aldı sonra bana girdiğini söyledi bende benim düsürütlüme karşılık bunu yaptın yazıklar olsun hoşçakal dedim o da tamam iyi hoşçakal dedi ve şuan tlfnu kapalı kızlar. Bahane aramış resmen işe bakın ya

bi konuda iki inatç keçi köprüyü geçmeye kalkınca durum bu oluyo:nazar:

sakinleşince arar bencesositososito

kızlar ne anladım biliyo musunuz bi konu açmıştım uykucu aşkım diye erken yatmasından şikayet etmiştim öleyse beyfendi sürekli olarak nette takılıyomuş bana yatıyorum dediği zamanlarda.

nerden anladın? o zamanlrda nette olduğunu :sm_confused:

• Konu Sahibi acilikiz
ben bişey anlamadım bu iişten. senin evde de net varmış öyle yazmışsın. geceleri nete girdiğine göre onun evinde de net var. neden siz sadece msjlaşıyorsunuz ki

• Konu Sahibi acilikiz
ben bişey anlamadım bu iişten. senin evde de net varmış öyle yazmışsın. geceleri nete girdiğine göre onun evinde de net var. neden siz sadece msjlaşıyorsunuz ki

Bence de, ayrıca neden geç açtığını anlayamadım ben 7 köntörle alakasını anlayamadım, tabi böyle bir alaka varsa. Ceviz kabuğunu doldurmaz bir sebep ama diğer konundanda anladığım kadarıyla sen çok aşıksın ve çocugu cok boguyosun, biraz uzaklaşmak istiyor olabilir.

ya arkadaşlar tlfnu iki dakka salonda bıraktım ve geç açtım böle oldu

arkadasin normal gelmedi bana ayril bence
daha düzgün bir ilişkin olur zamanla...

sana inanmıyan biri içinde ağlıyorsun..sence onun umrundamı...
yol ver gitsin anacım..

böyleleri kendi başından pay biçiyo. biizm orda öyle derler. kendisi yalancı bi insan ki seni de yalancı sanıyo. tövbe yarabbim. ağlama sakın. oyarım seni

kendini bu kadar heba edecek olay ne şimdi...
kaç yaşındasınız kuzum siz....

zoruma gidiyo ama ya neden bana böyle yapıyo neden çifte standart uyguluyo

ona o fırsatı sen vermişsin çünkü.:nazar:
bana inanmayan birini ben istemiyorum diyormuş sen inanmadığında.
ama kendisi sana inanmadığında da, ya bir daha hiç msj atmazsa, diye kendini üzüyorsun.
bırak mesaj atmazsa atmasın.
sen düşüneceğine o düşünsün.:1closedeyes:

böyleleri kendi başından pay biçiyo. biizm orda öyle derler. kendisi yalancı bi insan ki seni de yalancı sanıyo. tövbe yarabbim. ağlama sakın. oyarım seni

bak bu arkadaşı dinle. kişi kendinden bilirmiş işi.:eek:lmaz:

garip bi ilişki geldi bana pardon yaşlarınız kaç acaba

o 21 ben 19 yaşındayım. ılişkimizde net yasak değil sadece haber verip girelim dedik. Hangimizin işi varsa aşkım ben netteyim diyip girsin diye anlaştık ne yaptığımızdan haberimiz olsun diye. Dün tlfnunu kapatmıştı ablasındayken 1 saat sonra geri açtı ve tekrar msjlaşmaya başladık neden böle şöle diye. Eve gelince beni nete çağırdı 2 kere gitmedim daha sonra kendiliğimden girdim. Konuşmaya başladık ben nelere kızdığımı söyledim ama o hala ısrarla tlfn geç açıldı dedi. Bi süre sonra cam açtık ve yüzünde öyle kızgın kırılmış sinirli bi ifade vardı ki.. Ben konuşurken yüzünde söylediklerime inanmadını belirtien alaylı bi ifade vardı ve çok sinirime dokundu o ifade. Baya şey konuşuldu ve ağlamaya başladı. Ben ayrılmak için böyle bir bahane aramaması gerektiğini istiyosa şimdi ayrılabileceğimizş söyledim. Ayrılmak isteyen kim belli hanımefendi dedi. Bi süre sonra barıştık ve ikimizde netten çıkıp yattık. Sabah msj attı uyanınca günaydın aşkım uyandım vs diye. ışe gidene kadar msjlaştık. ıyi konuşuyoduk ama aramızda baya soğukluk vardı belliydi bu. O işe gidince bende yattın yatıcamı biliyodu uyanınca msj attım 2 saat sonra gene iyi konuştuk. Ama hala aramızda soğukluk var. Hemde çok fazla. 7 knt meselesi şurdan çıktı. Kontörümüz yok ve şuan knt almaya müsait değil durumu. Patronu bizimkini her aradığında knt kazanıyomuş ve dün akşamda knt kazanmış kazandığı 7 kntle beni aradı hemen. Olay bundan ibaret

bence çok basit canım hiç canını sıkma inan ilerde bunlara mı sıkmışız canımızı diyeceksiniz tabi devamı gelirse ilişkinizin hayırlısıysa da gelmesini dilerim ama senin diğer yazınıda okumuştum uykucu aşkım diyeydi galiba erkek milleti ve de kişi kendinden bilir işi bilmem anlatabiliyormuyum.

X