Güvenim kırıldı şimdi napacağım?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
empati kurmak ister misin :KK43: Mesela ayrıldınız diyelim ayrıldığınızın akşamı başka biriyle böyle şeyler konuşup umutlanıyor..Ben çok üzüldüm güvenimin kırılmasının sebebi de bu..Çok üzüldüm ayrıldığımız gün olması beni çok üzdü ister istemez insan üzülüyor 🥺

İyi de ayrılık bir süreç kafasında bitirmiş o yüzden ayrılmış zaten. siz barışırız diye düşündüğünüz için güvenim kırıldı diyorsunuz da çocuğun barışma düşüncesi yok yeni sevgili edinme düşüncesi var size dönmeyecek zaten güven kırılacak bir şey yok. bitmiş ilişki neticede aranız kötü iken yapmış olsa tamam güven kırılsında sizin ilişki bitmiş.

empati kurmak ister misin :KK43: Mesela ayrıldınız diyelim ayrıldığınızın akşamı başka biriyle böyle şeyler konuşup umutlanıyor..Ben çok üzüldüm güvenimin kırılmasının sebebi de bu..Çok üzüldüm ayrıldığımız gün olması beni çok üzdü ister istemez insan üzülüyor 🥺
Empati kurabiliyorum canım ben harika bi hafta geciricem dediğimin akşamı bi başkası için terkedildim hemen hemen senin yaşındaydım, çocuğa kızmadım bile gonuldu bu çünkü, 3 gün ağlayıp sonra önüme baktım. Ayrıldığınizin akşamı böyle muhabbetler yapabiliyosa sizin ilişkiniz onun kafasında uzun zaman önce bitmiş demektir, muhtemelen sen de bunun farkındaydın sorun yokmuş gibi davranmayı tercih ettin.

Cepte tutuyormuş işte hep. Sizden ayrılınca da koşa koşa gitmiş. Siz de boşverin önünüze bakın.
Yukarda bir üyeye empati yapın dediğini için ben de size diyorum. Peki hayatınızdaki kişi sadece meraktan bazı kadınları arasa Bulsa baksa, siz tam olarak ne hissederdiniz? Cevabınız rahatsız olmazdım ise bundan rahatız olacak bir erkekle birlikte olmamalısınız. Rahatız olurum ise siz de yapmayacaktınız. Eski sevgilinizin karakterini bilmiyoruz ama bu konudan rahatsız olacak biri ise sizden soğuması da normal.

ayrıldıktan sonra böyle şeyler duymuş.Kız için benden ayrılmadı yani dikkatli okuyun lütfen.

Siz de buna inandınız yani? bu kadar saf olmayın 30 ocak dediginiz cumartesi gunu 31 ocakta dundü. Ne tesadüf siz ayrılır ayrılmaz saatler icinde ask mesk konusmasina donüyor olay.

onceden de kızla birbirlerine yesil ışık yakmışlar arada engelnsizmişsiniz sizi aradan çıkarmış eski erkek arkadaşınız.

Üzgünüm ama durum bu.

Hanımlar merhaba..nasılsınız iyisinizdir hepiniz inşAllah.Erkek arkadaşımla 1.5 yıldır beraberdik.
Erkek arkadaşımla sorunlarım vardı belki önceki konularımdan bilirsiniz.Bana güvenmiyordu falan kısaca.
Daha sonra ara vermek istedi ben de tamam dedim daha sonra aradan 2 gün geçti ve bana “Ayrıyken daha iyi hissediyorum sorunlarımız aklıma gelmiyor daha iyiyim daha mutluyum bu yüzden ayrılmak istiyorum dedi.”
Bunun üzerine ben de saygı duydum.İlk başta biraz bitmemesi için çabalasam da onayladım ve kendine iyi bak ile sonlandırdık konuşmayı..Ayrılık 30 ocak da gerçekleşti.
Ertesi gün 31 ocak da dayanamadım yazdım biliyorum yazmamam gerekiyordu bu konuda linçlemeyin.Sürekli çevrimiçiydi ben de görüştüğün biri mi var dedim ısrarlarım sonucu “yazan biri var bana” dedi.Daha sonra kim olduğunu öğrendim.
Kız ve erkek arkadaşım ayrıldığımız gün aşk meşk konularını konuşmuşlar.Ayrıldığımız günün akşamında kız tamamen ayrıldığımızı zannedip. “ şimdilik arkadaş olarak seviyorum birbirimize karşı ileriki zamanlarda bir şey hissedersek neden olmasın” demiş..Bu arada bu kızla final haftasında samimi olmuşlar yani okuldan tanışıyorlar..
Ben bunları duyduğumda beynimden kaynar sular aktı resmen.Bunun sebebide ben yine barışırız diye düşündüm yani ayrıldık tamam ama bana geri döneceğini düşündüm.Çünkü sadece kafa dinlemek istiyorum demişti.Ayrılığımızın akşamında hemen biriyle böyle bir diyalog içerisine girmesi...Ve bana da kafam dağıldı mutlu oluyorum demesi de çok kırdı..
Güvenim çok kırıldı.
Ben de onun güvenini kırdım zamanında fake hesaptan birilerini stakladım falan bu gibi konular yüzünden güvenini sarsmıştım ve bu yüzden bana erkek arkadaşım diyor ki “Allah işte yaşattığını yaşıyorsun.”
Evet güvenim çok kırıldı ve onu çok iyi anladım..
Sizce seven insan başka bir kızla konuşunca umutlanır mı? Sevgilim dediğim şahıs umutlandığını söyledi..
Siz olsanız ne yapardınız?
Ara vermek diye bişey yok bunu unutun o onun bahanesi. Başka bi kadın varsa erkeklerin ilk cümlesi ara verelim kafamı dinlicem falan filan olur. Ara verelim dediğinde diğer bayanla işi daha garantilememiş demektir. Ara verme bitip ayrılalım dediğinde ise artık onla birliktedir kesin ve net. Erkeklerin çoğu ilişkiyi bitirip başka kadına gitmez. Sizi oyalar diğer tarafı garantiye alırsa sizi terkeder. Eğer diğer bayanı garantiye alamasaydı sizle devam edecekti. Bence bir daha muhatap olmayın. Böyle bi adamı sevip ne yapacaksınız.

bana güveniyordu son zamanlarda ama ara verince daha iyi hissettiği için bitirdi
Ara verince daha iyi hissetmesinin sebebi muhtemel yeni ilişkisinin heyecanıdır.
Bence artık oluru yok bu işin.
Arayı sırf başka biriyle görüşmek için vermiş ve bakmış güzel gidecek ayrılmış. Neyse ki 2 gün sürmüş kurtulmuşsunuz.
Hiç düzelmeyi falan düşünmeyin ara vermek bahanesiyle sizi cepte tutmaya çalışan biriyle. Ara vermek böyle olmaz

Hanımlar merhaba..nasılsınız iyisinizdir hepiniz inşAllah.Erkek arkadaşımla 1.5 yıldır beraberdik.
Erkek arkadaşımla sorunlarım vardı belki önceki konularımdan bilirsiniz.Bana güvenmiyordu falan kısaca.
Daha sonra ara vermek istedi ben de tamam dedim daha sonra aradan 2 gün geçti ve bana “Ayrıyken daha iyi hissediyorum sorunlarımız aklıma gelmiyor daha iyiyim daha mutluyum bu yüzden ayrılmak istiyorum dedi.”
Bunun üzerine ben de saygı duydum.İlk başta biraz bitmemesi için çabalasam da onayladım ve kendine iyi bak ile sonlandırdık konuşmayı..Ayrılık 30 ocak da gerçekleşti.
Ertesi gün 31 ocak da dayanamadım yazdım biliyorum yazmamam gerekiyordu bu konuda linçlemeyin.Sürekli çevrimiçiydi ben de görüştüğün biri mi var dedim ısrarlarım sonucu “yazan biri var bana” dedi.Daha sonra kim olduğunu öğrendim.
Kız ve erkek arkadaşım ayrıldığımız gün aşk meşk konularını konuşmuşlar.Ayrıldığımız günün akşamında kız tamamen ayrıldığımızı zannedip. “ şimdilik arkadaş olarak seviyorum birbirimize karşı ileriki zamanlarda bir şey hissedersek neden olmasın” demiş..Bu arada bu kızla final haftasında samimi olmuşlar yani okuldan tanışıyorlar..
Ben bunları duyduğumda beynimden kaynar sular aktı resmen.Bunun sebebide ben yine barışırız diye düşündüm yani ayrıldık tamam ama bana geri döneceğini düşündüm.Çünkü sadece kafa dinlemek istiyorum demişti.Ayrılığımızın akşamında hemen biriyle böyle bir diyalog içerisine girmesi...Ve bana da kafam dağıldı mutlu oluyorum demesi de çok kırdı..
Güvenim çok kırıldı.
Ben de onun güvenini kırdım zamanında fake hesaptan birilerini stakladım falan bu gibi konular yüzünden güvenini sarsmıştım ve bu yüzden bana erkek arkadaşım diyor ki “Allah işte yaşattığını yaşıyorsun.”
Sizce seven insan başka bir kızla konuşunca umutlanır mı? Sevgilim dediğim şahıs umutlandığını söyledi..
Yolunuza bakın.Sizin ilişkinizin sonu yok.Bu tarz ilişkilerde o kesin ayrılık er ya da geç gerçekleşiyor.Ama 2 ay sonra ama 1 yıl sonra..O kendi yolunuz çizmiş çoktan.Sizde kendi yolunuza bakın.

aslında adam sızı aldatmıs sayılmıyor bu durumda
sorunlarınız varmıs sızde guven zedeleyecek seyler yapmıssınız sıze zaten guvenmıyormus ara verelım demıs o ara verdıgı donemde kafasında hersey netlesmıs ve bıtırme kararı almıs
bıtırme kararı aldıgı gun kımısı bır sure bu tarz ılıskılere gırmez kımısı de hemen yenı ılıskılere yelken acar cok derın buyuk bır ask yasamıs olsaydınız yenı ılıskıye yelken acmazdı
sız ayrıldıktan sonra cevrımıcı dıye yazmıssınız o da durustce evet bırıyle yazısıyoruz demıs
suan abartılı davranıyorsunuz ve bana gore konuyu uzatan kendı acınızdan kendınızı kotu duruma dusuren sızsınız olgun davranmalısınız

Simdi ne yapacagim diyorsun da yapacak bir sey yok. Cunku seni baskasi icin terk etmis.. Hala erkek arkadasim diyorsun, o artik senin erkek arkadasin degil.
Oncesi var bunun bence, 1-2 gunluk bir olay degil bu.

Kendini suclama, herkes herkesi stalkliyor. Bunda guven kirilacak ne var. Birilerini stalkliyor olman illa iliskinde mutlu olmadigin, yeni arayislarda oldugun anlamina gelmez. Sacma bir merak sadece.

Evet hisler, iliskiler gunun birinde bitebilir ama durustce bitmesi gerekir. Adam bu kizi gozune kestirmis, yavastan flortoz konusmalara baslamislar. Bakti iyi gidiyor seni aradan cikartmis. Madem sana guvenmiyordu, ilgisi, sevgisi azalmisti ozaman araya baska birini sokmadan, onu garantilemeden iliskisini bitirseydi. Eski erkek arkadasin gibi erkekler benim gozumde karaktersiz, çöp 👎

Allaha havale edip, sil her yerden hayatina odaklan.

Güveniniz kırılması bir şey ifade etmiyor, bitmiş. Ayrılmışsınız. Yeni sulara yelken açmış adam. Döneceğini düşünmeyin bence

Sevgiliniz değil eski sevgiliniz. Haliyle insanın eski sevgilisine güvenmesine gerek olmadığından güveninizin kırılması önemli değil bence

Yukarda bir üyeye empati yapın dediğini için ben de size diyorum. Peki hayatınızdaki kişi sadece meraktan bazı kadınları arasa Bulsa baksa, siz tam olarak ne hissederdiniz? Cevabınız rahatsız olmazdım ise bundan rahatız olacak bir erkekle birlikte olmamalısınız. Rahatız olurum ise siz de yapmayacaktınız. Eski sevgilinizin karakterini bilmiyoruz ama bu konudan rahatsız olacak biri ise sizden soğuması da normal.
Konu sahibi ben değilim

Malesef su icin. 1.5 sene sonra bitmis bana sorarsaniz baskasi icin bitmis. adam o kizi o kadar begenmis ki size bile soylemis yazisiyorum diye saklamamis bile. siz de gozunuzu gerceklere kapatmayin artik.

Güvenim çok kırıldı.
S.ktir et gitsin, diğerini garantilemeden sizden ayrılmamış. Boş kalmamış adam

Güvenim çok kırıldı.

Ayrılığımızın akşamında diyorsunuz, eğer geçmişte karşılıklı bir ilgi, flört yoksa nasıl bu kadar hızlı olabilir? Tesadüf mü sizce?
Sizin de bildiğiniz o arkadaşlık sürecinde ilgi duymuşlardır, çekici gelmiştir. Suçu da size atmış, karaktersizlik

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X