Güzel örnekler görmek istiyorum

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
138
99
22
Açıktan okuyup iyi yerlere gelenler var mı 🥰 Mesela benim düşüncem tarih okuyup yüksek yapıp hoca olmak . Öte yandan çocuk gelişimi 4 yıllık okuyup evet kolay değil öğretmen olmak hem formasyonu kaldırmışlar hem de manevi açıdan yaklaşanlar olacak . Ama insan kendini geliştirirse en iyi şekilde öğretimez mi ben çok ileriyi düşünüyorum ama çocuğuma faydalı olmak amacım sonra da seve seve bu mesleği yaparım . Bazı forumlarda bu konuya çok ateş püskürmüşler açıktan okumaya hala alışkın değiller fakat elinizde bir imkan var neden değerlendirilmesin ki belki durumunuz yok belki geliştirmek istiyorsunuz kendinizi eskiden kolay olabilir açıktan okumak şimdi aynı şey değil sınavları daha zor yapıyorlar uzaktan bakınca yatarak geçmiş gibi görünüyor ama kalanlar da var . Ben kpss kovalıyorum bir yandan atama derdi başka bölümden sevdiğim bölümlerden atanır mıyım diye uğraşıyorum . Siz ne düşünüyorsunuz ☺️

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ekim 2014
6.657
7.717
ben de bu sene aöf için sınava kayıt yaptırdım.
tam 11 sene geçti ben liseden mezun olalı, hiç bir şey hatırlamıyorum ama bakalım umarım yeterli puanı alabilirim.

zumruduankakusu

Popüler Üye
Pro Üye
14 Ekim 2014
6.657
7.717
Çalışırsanız alabilirsiniz
çalışsam örgün de kazanırım zehir gibi kafa var bende :KK70:
ama gündüz 8/5 çalışıyorum, akşamları oğlumla ilgilenmem lazım okul öncesinde o bu sene. seneye için hazırlanıyoruz. ve tek büyütüyorum. ve bi de evin işi yemeği bulaşığı çamaşırı ütüsü temizliği arasında koşturuyorum.
ama ilk olarak çalıştığım yerde bakmam için youtube'dan bir kaç kanal önerdi kardeşim onlarla başlayayım diyorum

scrt

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
447
314
26
Kesinlikle yapmak isterseniz yaparsınız. Ben açıktan okumadım ama 6 sene kpss mülakatlar derken çok yıprandım. Herkes torpilsiz kazanamazsın derken ben inat ettim ve yapıcam dedim. Bir yandan fabrikada çalışıp bir yandan kpss ye hazırlanıyordum ve yeri geliyordu hiç nefes alacak vaktim olmuyordu. Düşük puanlıların atanıp benim yüksek puanla atanamamam o kadar çok dokunuyordu ki. Ama hiç vazgeçmedim herkese inat yapıcam dedim. Ve 6 senenin sonunda kendi mesleğime atandım çok şükür. Hem de kendi ilçeme kendi hastaneme. Ne torpil ne başka bir şey. Merkezi alımla yerleştim.

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 200 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık doğum anındaki yapısını aldı ancak henüz daha küçük. Nadir istisnalar dışında bebeğinizin harektlerini hisetmeye başlamamış olmalısınız. Bebeğinizin yeni oluşan kasları henüz çok zayıf ve rahmim zorlukla genişledi. Bebeğinizin yeri hala kalça çerçeveniz içinde. Bebeğinizin bağırsakları gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
138
99
22
çalışsam örgün de kazanırım zehir gibi kafa var bende :KK70:
ama gündüz 8/5 çalışıyorum, akşamları oğlumla ilgilenmem lazım okul öncesinde o bu sene. seneye için hazırlanıyoruz. ve tek büyütüyorum. ve bi de evin işi yemeği bulaşığı çamaşırı ütüsü temizliği arasında koşturuyorum.
ama ilk olarak çalıştığım yerde bakmam için youtube'dan bir kaç kanal önerdi kardeşim onlarla başlayayım diyorum
zaman yönetimini iyi yaparsanız neden olmasın :) yoğun tempoya rağmen vereceğiniz emek sizi daha çok mutlu edecektir :)

Savsancik

Üye
Kayıtlı Üye
14 Şubat 2021
138
99
22
Kesinlikle yapmak isterseniz yaparsınız. Ben açıktan okumadım ama 6 sene kpss mülakatlar derken çok yıprandım. Herkes torpilsiz kazanamazsın derken ben inat ettim ve yapıcam dedim. Bir yandan fabrikada çalışıp bir yandan kpss ye hazırlanıyordum ve yeri geliyordu hiç nefes alacak vaktim olmuyordu. Düşük puanlıların atanıp benim yüksek puanla atanamamam o kadar çok dokunuyordu ki. Ama hiç vazgeçmedim herkese inat yapıcam dedim. Ve 6 senenin sonunda kendi mesleğime atandım çok şükür. Hem de kendi ilçeme kendi hastaneme. Ne torpil ne başka bir şey. Merkezi alımla yerleştim.
çok seviyorum böyle azimli insanları gerçekten umut ışığı oluyorsunuz bende çevreyi annemi çok dinlediğim için her söyleneni onları mutlu edecem diye kendimi unutmuşum ama artık o dev uyandı :KK70:

scrt

Üye
Kayıtlı Üye
12 Mart 2020
447
314
26
çok seviyorum böyle azimli insanları gerçekten umut ışığı oluyorsunuz bende çevreyi annemi çok dinlediğim için her söyleneni onları mutlu edecem diye kendimi unutmuşum ama artık o dev uyandı :KK70:
o zaman güzel haberlerini bekliyorum canım dualarım sizlerle :KK200:

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 13-09-2021

Hamileliğimin 12. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 200 gün kaldı.

Bebeğinizin beyni artık doğum anındaki yapısını aldı ancak henüz daha küçük. Nadir istisnalar dışında bebeğinizin harektlerini hisetmeye başlamamış olmalısınız. Bebeğinizin yeni oluşan kasları henüz çok zayıf ve rahmim zorlukla genişledi. Bebeğinizin yeri hala kalça çerçeveniz içinde. Bebeğinizin bağırsakları gelişiyor.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 14 gr. - Yaklaşık boyu : 41 mm. (Baştan Popoya)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın