Gelinlik Modelleri Güzelim Modeller ve Dikilmiş halleri.

Beyondparadise

Az İnsan Çok Huzur ;)
Kayıtlı Üye
12 Temmuz 2006
3.494
2.025
Gelinlikçiler götürdüğümüz modelleri dikmeyi pek başaramıyorlar sanki
netten bulduğum birkaç örnek..

Not: Dikilmiş halini verdiğim gelinliklerin sahiplerinden şimdiden özür dilerim amacım sizi incitmek değil gelinlik diktirecek arkadaşları uyarmak.Birebir aynısını diktiğini iddia eden gelinlikçilerin çoğu hayal kırıklığına sebep oluyor.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

bende böyle bir felaketle karşılaşacam sanki çok korkuorum :sinifsinif: gerci gelinliğimin taslağı aynı modelle ama üzerideki çiçekler fln olmayacak gibi gelio bana ayyy ya inşllah hayal kırıklığına uğramam

LA-SPOSA-FELICIA-MODEL-ORJINAL-GELINLIK-TERTEMIZ__20519873_4.jpg
lasposafeliciamodelorjig.jpg

lasposafeliciamodelorji.jpg

bir başka model:

VAKKO-MODELI-OZEL-DIKIM-GELINLIK__20544284_4.jpg

vakkomodeliozeldikimgel.jpg

başka bir model:

MUHTESEM-SIFIR-GELINLIK-TURKIYEDE-BULAMAZSINIZ__20576581_2.jpg
MUHTESEM-SIFIR-GELINLIK-TURKIYEDE-BULAMAZSINIZ__20576581_3.jpg

bende aynı gaflete uğramış biri olarak sunu söyleyebilirim
gelinikçinize çok katı olun yumsak yüz yaramıo en ufak bir sorunda tepkinizi koyun. :umursamaz:

en korkulan şey. hayalini kurarsınız aylarca sonra karşınıza başka bir şey çıkar. konu çok güzel

bazıları aslında okdar kötü değil ama bazıları gerçekten bir felakaet ya

Benim de korkum buydu, ama seçtiğim modelin dikilebildiğini gördükten sonra içim rahat bir şekilde siparişimi verdim. Bir arkadaşımın da başına geldi; provasına birlikte gittik çıkışta "Bu benim gelinliğim değil!" demişti. Benim gelinliğim 20 ekimde düğünümden 11 gün önce hazır olacak, bir aksilik olursa telafi edebilecek zamanım olacak. Gelinlik için B Planı da olmalı her gelinin.

benim teyzemin başına geldi bu. dikemezsen kesinlikle almam demişti gelinlikçiye ve dikemedi kadın. zaten provalarda falan da belli oldu aklımızdakinin olmayacağı. gitti hazır aldı üstüne göre yaptırdı. dikim her zaman riskli. güzel diken gelinlikçiler zaten 5000 aşağı değil. gelinlik işi zor kızlar çooook zor.

Son düzenleme:
maalesef bende aynı sorunla karşılaşmıştım bel kısmı bir felaketti gelinliğimin tüm gün kardeşim dakika başı düzeltcem diye ter döktü zavallı.siz siz olun kızlar dikkat edin çok sık provalara gidin ve düğününüze az bir zaman kala diktirmeyinki sorun çıkarsa düzeltmek için zaman olsun.........

Çok faydalı bir konu olmuş arkadaşım..
Böyle bir kabus başıma gelecke diye şimdiden korkuyorum.
herşeyi "hallederiz" diyorlar,korkularımı arttırıyorlar..:nazar:

hepsi kötü değil,bide mankenin giymesi çok çok daha başka oluyor,aynısıda dikilse mankenin giydiği gibi o boy ve fizikte olmayan biri giyince zaten bambaşka duruyor

3000-4000 civarındaki orjinal pronoviaslarla hiç en fazla 1500e yapılan bir olabilrmi
kumaşlar işlemeler herşey farklı olacaktır mutlaka
dikilecekse bile cooooooooook emin ellerde dikilmeli gelinlik

X