Güzellik rutinleri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Editor

Edidir Edi
İçerik Editörü
12 Temmuz 2006
1.257
2.980
Herkese merhaba
Cildimiz, vücudumuz, dişlerimiz, saçlarımız için bakım olarak neler yapıyoruz?
Kullandığımız vitaminler, takviyeler aklınıza neler geliyorsa paylaşma alanı oluşturuyorum.
Yaş almaktan korkmuyorum ama güzel yaş almak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Herkese merhaba
Kullandığımız vitaminler, takviyeler aklınıza neler geliyorsa paylaşma alanı oluşturuyorum.
C ceycey0406
N nscckts
Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar ❤️
Kapımız herkese açık 😀
Topiginiz hayırlı olsun bende yerimi alıp gelen bilgileri not alayım..

Şuan hayatımın en bakımsız dönemindeyim..
Hamilelik mide bulantısı derken en büyük bakimim sabah pijamalarimi çıkarabilmek 🤣
bend e malzemeler var ama yapacak kadın yok.sadece güneç kremi ve beyaz pudra ikilisiyle yaşamaya başlamışım ki uyandım :KK45:

Herkese merhaba
C ceycey0406
N nscckts
Fikirlerinize ihtiyacım var kızlar ❤️
Kapımız herkese açık 😀
ayneeen bende güzel yaş almak istiyorum
önce beslenmeden başlıyor mesele, yediklerimize içtiklerimize dikkat etmek
sonra günlük 15-30 dk bile olsa yeterli yürüyüş ,kan akışı ve kas şekillenmesi hücre yenilenmesine katkı sağlar
sonra da cilt bakım
senin cilt tipin ne ve hangi şikayetlerin var
ben eğer dikkat etmezsem hemen sivilcelenirim,ten rengim açık olduğundan lekelenmeye de çok müsait o yüzden günlük temizler ve korurum ,cilt yapım yağlı başka şikayetim yok ama bunlar zaten beni oyalamaya yetiyor :KK70:

kurutmadan cildimi nazikçe temizlerim birde yağ meselesini dengelemek ileride lekelenmeyeyim diye serumlamak suretiyle kendimi hazırlarım

saçımı haftada 2 kere yıkarım daha fazlası iyi birşey değil ,bonem var onu takarım diğer günler duş almak için saçımı yıkamadan vücudumu hergün yıkarım
duştan çıktıktan sonra mutlaka yukarı doğru at kılı fırçasıyla bacaklarımı fırçalarım hem kan dolaşımı hızlanır selülit oluşumunu engeller hemde pürüzsüzleştirir sonra da nemlendiricimi sürerim

topuklarımıda her duşta ponzalar sonra da nemlendirirm ki yumuşak olsun diye

saçımı haftada 2 kere yıkarım daha fazlası iyi birşey değil ,bonem var onu takarım diğer günler duş almak için saçımı yıkamadan vücudumu hergün yıkarım
duştan çıktıktan sonra mutlaka yukarı doğru at kılı fırçasıyla bacaklarımı fırçalarım hem kan dolaşımı hızlanır selülit oluşumunu engeller hemde pürüzsüzleştirir sonra da nemlendiricimi sürerim

topuklarımıda her duşta ponzalar sonra da nemlendirirm ki yumuşak olsun diye
benim cihazın resmini atsana kullanan var mı merak ettim

Merhaba. Yeni topigin hayirli olsun. Ben de yeni bir sac maskesine basladim. Aslinda bilindik bir maske ama ben duzenli olarak yapmayi dusunuyorum. Bemiks, bepanthen ve evigen ampulleri, bir de elimde olan sac yaglarindan karistirip her hafta bir kez sacima surup, gece o sekilde yatiyorum. Henuz bir kez yaptim. Bugun ikinci kez yapacagim. Olumlu sonuclar alirsam yazarim ❤

ayneeen bende güzel yaş almak istiyorum
önce beslenmeden başlıyor mesele, yediklerimize içtiklerimize dikkat etmek
sonra günlük 15-30 dk bile olsa yeterli yürüyüş ,kan akışı ve kas şekillenmesi hücre yenilenmesine katkı sağlar
sonra da cilt bakım
senin cilt tipin ne ve hangi şikayetlerin var
ben eğer dikkat etmezsem hemen sivilcelenirim,ten rengim açık olduğundan lekelenmeye de çok müsait o yüzden günlük temizler ve korurum ,cilt yapım yağlı başka şikayetim yok ama bunlar zaten beni oyalamaya yetiyor :KK70:

kurutmadan cildimi nazikçe temizlerim birde yağ meselesini dengelemek ileride lekelenmeyeyim diye serumlamak suretiyle kendimi hazırlarım
Benim de elmacık kemiklerimin üstünde hafif Gül hastalığı var.
Yüzümün yanlarında ergenligimde hiç çıkmayan sivilcelerim var ve göz altlarimin çöktüğünü hissediyorum.

Merhaba. Yeni topigin hayirli olsun. Ben de yeni bir sac maskesine basladim. Aslinda bilindik bir maske ama ben duzenli olarak yapmayi dusunuyorum. Bemiks, bepanthen ve evigen ampulleri, bir de elimde olan sac yaglarindan karistirip her hafta bir kez sacima surup, gece o sekilde yatiyorum. Henuz bir kez yaptim. Bugun ikinci kez yapacagim. Olumlu sonuclar alirsam yazarim ❤
Çok güzel olur gerçekten.
Çünkü çılgın bir fikrimde saçlarimla.alakali var.
Tüm saçımı açık renkte rofle yaptırıp doğal akışına bırakmak istiyorum sonrasında ❤️

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X