Gyno ferro sanol vitamin

bebeklerr

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2021
124
204
27
Merhaba hanımlar. 10+6 hamileyim. Doktor folik asit bittikten sonra gyno ferro sanol diye bir vitamin yazdı. Kullananız oldu mu? Kullanmalı mıyım bilmiyorum

Merhaba, aynı ilacı ben de kullanıyorum. Tam 1 hafta önce dış gebelik geçirdim, operasyonla sonlandı. 45 gün boyunca 3 kutu kullanmam istendi. Kullanıyorum, bu konuda doktoruma son derece güveniyorum.

Merhaba hanımlar. 10+6 hamileyim. Doktor folik asit bittikten sonra gyno ferro sanol diye bir vitamin yazdı. Kullananız oldu mu? Kullanmalı mıyım bilmiyorum
doktorunuza mı güvenmiyorsunuz yoksa kullanmak mı istemiyorsunuz? doktorunuz yazdıysa muhakkak kullanmalısınız.

doktorunuza mı güvenmiyorsunuz yoksa kullanmak mı istemiyorsunuz? doktorunuz yazdıysa muhakkak kullanmalısınız.tab
doktorunuza mı güvenmiyorsunuz yoksa kullanmak mı istemiyorsunuz? doktorunuz yazdıysa muhakkak kullanmalısınız.
Doktoruma tabikide güveniyorum ama mide rahatsızlığım var kimisinin de midesini rahatsız etmiş çok. Acaba mideme dokunur mu ki dedim

mide şikayetinizi de iletin ve ona göre kullanın nihayetinde vitamin ama sağlık konusunda kimseden akıl almayın lütfen daha geçen haftalarda defalarca uyarmama ve kağıda yazıp eline vermeme rağmen kolonoskopi öncesi hasta ananas suyu sevmiyorum komşumuzda bunu önerdi diye ayran içmişti ve kolonoskopi sırasında artefaktlar oluştuğu için 3 hafta sonra tekrar yaptık ve kanserdi 3 hafta çok büyük kayıp olduğunu anladı ve pişman bu da böyle bir anı kaldı.......

X