Gzel gzleriyle Asl Tandoan

Soğukluğu ve sevimsizliği var sevmem kendisini öle çok güzelde değil ama gözler bi harika...

kabadayıdaki hali süperdi yaaa
hastayım zaten siyah sac+siyah makyaj ama renkli göze

Aslı Tandoğan Dudaktan Kalbede hep makyajsızdı gerçi her hali güzel bence
Siyah saçta çok yakışmış:nazar:
Ayrıca Kapalı Çarşıda daha bi beğendimm

30 yaşında mıymış akannehir
ay şok oldum en fazla 22-23tür diyodum
siyah saçlı gerçekten çok hoş ama onun yüzünden siyahtan kurtulmuşken kabadayıyı izledikten sonra dayanamayıp yine siyaha boyadım saçımı :kızgın:
beyaz ten yeşil göz olayı bende de var diye zemuszemus

hiçte makyajsız çıkmıyo değildi genel anlamda herşey sürülüyodu sadece gözlerine far kalem onlar sürülmezdi ...bi çok ünlü makyajsız ıyy filan deriz ama aslı tam tersi bi insan makyajsız anca bu kadar güzel olurrr çok duru bi güzellği vardı ve dendiği gibi yaşını asla göstermio :) hele o saçlar her çekimde fön olurdu ama hala gürdü gıcık olurdum hehe :):):dance:

Soğuk... Yüz hatlarına tek tek baktığımda çirkin geliyor bana ama makyajla ve siyah saçla dikkati gözlerine çektiğinde güzel diyebiliyorum.

oyyyy ben bayılıyorum bu hatuna yaa 1 numaram :)
güzellik ve profosyonel oyunculuk bir arada çok az rastladığımız bişey .. ASLI da o azlardan biri bence :1hug:

Ya beni her gören Aslı Tandoğana benzetiyoakannehir ilk başta kim bu kim bu diyodum bu bayanmışşşfisfisfis çok güzel değil ama hoş bayanyerimseniben ama ben daha güzelimlülülülülülü

bu bayanı küçük halama çok benzetiyorlar...
göz rengi haricinde gerçektende çok benziyorlar :hulya:

X