Doğuma Hazırlık Haftaya Doğum Yapıyorum Yardııım

Bebeklerimize aldığımız eşyalar, hastane çantası, ürünler için tavsiye ve öneriler....
YandıN o zaman
Geçmiş olsun 😅
Bende dogurunca kimseye bikac gün soylemesem mi diye ta hamile kalmadan düşünüyorum düşünün 😅
Ah ah keşke öyle olsa her randevuda ellerinde telefonla hastaneden çıkmamı bekliyorlar her randevu sonrası kayınvalidem ve annemle dakikalarca muayeneyi konuşuyoruz😂

Nebçim huylar edinmişsin püü. Bak sona yaklastığımız şu günlerde ben çok duygusalım. Analık gözümde bi on kat daha kutsallaştı. E doğurunca yüz kata filan çıkabilir. Annen iyi bir anneyse bırak isterse halıya s.çsın 🥲 Sen kendi yavruna odaklan. Mutfak isterse yerle bir olsun.
Annem mükemmel bir insan benim için bize hem anne hem baba oldu yıllarca sadece bazı noktalarda birbirimize benzemiyoruz 😂 ama dediğiniz gibi biraz salmaya çalışacağım olmadı kayınvalidemi ararım o gelir benim yapamadıklarımı yapar😂

Aslında düşüncelerimi hep pozitif tutuyorum bu yüzden 2 günde ayağa kalkarım ben herşeyimi kendim yaparım vs diyorum ama işte bilemiyorum şimdi de yerimde durmuyorum ki birkaç gün bizde kaldılar yine herşeyi ben yapıyorum böyle dediğiniz gibi düzenini bozup gelecek diye düşününce böyle düşündüğüm için vicdan azabı çekiyorum 🤷🏻‍♀️
Kendini rahatlatmaya bak doğum yaklaşmış ön lohusa olmuşsun ☺️ güzel şeyler düşün, en güzeli bebeğini düşün 🥰 ben mesela bebeğimi bile çoğu zaman heyecan yapmamak için düşünmeyip oluruna bırakıyorum gün içinde kendimi ☺️ mesela izne çıktım ilkkez yatağımı 3 te topladım 🤣 bunun mutluluğunu yaşadım ve rahatladım ,yoksa ise giderken bile evi derli toplu şekilde hazır bırakıp çıkarım . TV izle ,netten güzel şeyler oku,kitap oku çay demle ,kahve iç ☺️ ruhunu rahatlat. Hatta yuruyebilsem ya da bilsem idrara sıkışma korkum olmasa dışarı çıkar gezer AVM ye giderdim , Streslisin bence bu yüzden

Annem mükemmel bir insan benim için bize hem anne hem baba oldu yıllarca sadece bazı noktalarda birbirimize benzemiyoruz 😂 ama dediğiniz gibi biraz salmaya çalışacağım olmadı kayınvalidemi ararım o gelir benim yapamadıklarımı yapar😂
Allah başından eksik etmesin. Ev olur hallolur. Kapa gözünü dediğim gibi sadece bebeğine aç. 🤗

Kendini rahatlatmaya bak doğum yaklaşmış ön lohusa olmuşsun ☺️ güzel şeyler düşün, en güzeli bebeğini düşün 🥰 ben mesela bebeğimi bile çoğu zaman heyecan yapmamak için düşünmeyip oluruna bırakıyorum gün içinde kendimi ☺️ mesela izne çıktım ilkkez yatağımı 3 tr topladım 🤣 bunun mutluluğunu yaşadım ve rahatladım ,yoksa ise giderken bile evi derli toplu şekilde hazır bırakıp çıkarım . TV izle ,netten güzel şeyler oku,kitap oku çay demle ,kahve iç ☺️ ruhunu rahatlar . Streslisin bence bu yüzden
Aynen bende İzne çıkalı 3 hafta oluyordu hepsini boool bol yaptım evimin keyfini evlendiğimden beri ilk kez çıkardım temizliğimi yaylana yaylana kendim yaptım ki normalde temizliğe yardımcı geliyordu kendim yaptıkça daha çok sevdim ama ekstra yardımcı almaya da devam ettim bu düzeni çok sevdim bozulsun istemezdim ama fedakarlık gerekli galiba…Bi de evet stresliyim kendimi normal doğuma odaklıyordum hep her gece uyumadan evi hizaya çekip bırakıyordum gece suyum gelirse diye ama şimdi mecburi sezeryana dönünce ne yapacağımı bilemez olup bocaladın böyle şeyler düşünüyorum işte…

Ah ah keşke öyle olsa her randevuda ellerinde telefonla hastaneden çıkmamı bekliyorlar her randevu sonrası kayınvalidem ve annemle dakikalarca muayeneyi konuşuyoruz😂
Aslında ne kadar şanslısın dedim bı an içimden
Bazı kaynanalarin veya annelerin öyle çokta aramadigini biliyorum
Hadi anne arar Da kayınvalidem hiç merak etmiyor diye sizlanan öyle çok ki

Bu yönden çok şanslısınız 🌸

Aslında ne kadar şanslısın dedim bı an içimden
Bazı kaynanalarin veya annelerin öyle çokta aramadigini biliyorum
Hadi anne arar Da kayınvalidem hiç merak etmiyor diye sizlanan öyle çok ki

Bu yönden çok şanslısınız 🌸
Çok şükür en büyük şansım kayınvalidemdir benim için mükemmel bir insan gerçekten çok iyi anlaşırız annemden asla farkı yoktur 😍

Çok şükür en büyük şansım kayınvalidemdir benim için mükemmel bir insan gerçekten çok iyi anlaşırız annemden asla farkı yoktur 😍
Diğer sayfada altın yorumunu okudum da
Doğumuna az kaldı 😅keşke bı ay önce dogursaymissin altın bol bol gelirdi
Şimdi de degerlenmis olurdu

Diğer sayfada altın yorumunu okudum da
Doğumuna az kaldı 😅keşke bı ay önce dogursaymissin altın bol bol gelirdi
Şimdi de degerlenmis olurdu
Ya bizim şansımız batsın eşimde veya bende birimizde kesin bişeyler var altının yükselişe geçtiği yaz evlendik tam bizim düğün dönemi çeyrek 730 civarıydı çok pahalı diye kimse bişey takmadı bir daha ki rekor fırlamasında da çocuk geliyor yine takan olmaz alıştık napalım 😂😂😂

Aynen bende İzne çıkalı 3 hafta oluyordu hepsini boool bol yaptım evimin keyfini evlendiğimden beri ilk kez çıkardım temizliğimi yaylana yaylana kendim yaptım ki normalde temizliğe yardımcı geliyordu kendim yaptıkça daha çok sevdim ama ekstra yardımcı almaya da devam ettim bu düzeni çok sevdim bozulsun istemezdim ama fedakarlık gerekli galiba…Bi de evet stresliyim kendimi normal doğuma odaklıyordum hep her gece uyumadan evi hizaya çekip bırakıyordum gece suyum gelirse diye ama şimdi mecburi sezeryana dönünce ne yapacağımı bilemez olup bocaladın böyle şeyler düşünüyorum işte…
Doğuma takılma lütfen bende ilkkez anne olucam ve hamile kalana dek sıkıntılarım oldu çok şükür o sıkıntılardan sıyrılıp nasip oldu bebeğim , halen işlerimi kendim hallediyorum mutlu rahat şekilde . Zorunlu sezeryanla olucak benimde , belimde daha senesi yeni dolan fıtık ameliyatım var . Hiç kafana böyle şeyleri takma yavruna kavusacagin ana odaklan 🥰 bunlar gereksiz sende biliyorsun canım

Bir kız evlada hamileyim kendimi annenin yerine koydum attığınız başlığın altında böyle bir konuya şok oldum bu mu dert neler çekiyoruz hamile kalıyoruz ağrılar sancılar doğuruyoruz evladım arkamdan böyle konu açmış ben temizim annem rahat sende evlat doğuracaksın yaşattığını yaşamadan ölmezsin demişler bunlar dert değil annem keşke yaşasa afedersiniz kafama etse diyenler var

Diyelim ki anneniz 1 hafta kalıp gitti. Siz de bebekle her işi anında yapabileceksiniz ve böylece düzeniniz bozulmayacak öyle mi?

X