Kontakt Lens Haifa Wehbe lensleri

Ceciliavenierbaffo

Karmaşık
Kayıtlı Üye
4 Mayıs 2015
17
3
Kızlar Haifa Wehbe'nin göz rengi sizce hangi marka lens? Veya bu renge benzeyen bir lens kullanan var mı? :KK15:
images (1).jpg

Haifa-Wehbe.jpg

haifa.jpg

Lensleri çok belli oluyor ilk bakışta anladım ama dedigi gibi solatica hidrocor grafitte şu an benim kullandığım Lens hem o göz rengine yakın hem de daha doğal diğerlerini hiç düşünme bence

gerçekten çok hoş bir renk ama yakışırmı acaba ? şeffaf numaralı lens kullanıyorum ama renkliye cesaret edemedim.
Herkesin yüzüne ve ten rengine göre lensin yakışıp yakismicagi değişiyor. Grafite çok doğal bir mavi cirtlak değil. Resimlerini koyarsan sana ortalama en çok hangi rengin yakisacagini söyleyebilirim.

Herkesin yüzüne ve ten rengine göre lensin yakışıp yakismicagi değişiyor. Grafite çok doğal bir mavi cirtlak değil. Resimlerini koyarsan sana ortalama en çok hangi rengin yakisacagini söyleyebilirim.
www.harikasozler.net_-_Ela_gz.jpg
benim göz rengim ela aslında ben daha önce Rainbow kullandım süper bir renkti. ama farklı bir renk daha denemek istiyorum araştırmalara girdim bende

www.harikasozler.net_-_Ela_gz.jpg
benim göz rengim ela aslında ben daha önce Rainbow kullandım süper bir renkti. ama farklı bir renk daha denemek istiyorum araştırmalara girdim bende
Evet baktim rainbow lenslerde guzel ama ben bide su baglantilara bir göz at istedim kızın gerçek gözleri kahve rengi ışıkta anlaşılıyor zaten. Solatica hidrocor grafite yazın Youtube de buna benzer bir çok video bulabilirsiniz. Saygılar.

Son düzenleme:
X