Gebeliğe Hazırlık Hakan Özkul

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Bende kararsız kaldım bende gördüm yazsam mi yazmasam mi acaba güvenilir mi yani mesaj atan varmi watsaptan falan
Bilemiyorum biz sosyal medya uzerinden tanidik hakan ozkulu ama gordugume gore herkes kendisinden sikayetci bu durumda axaba ilaclari kullanmaya devam etmelimiyim hic ama hic bilemiyorumki 🤷‍♀️🤷‍♀️

Merhabalar oncelikle Allah sifa versin sorununuz nedir bilemiyorum .
Biz de esim icin gitmistik gecen sene esimde varikosel vardi. Bize bir sürü vitamin takviyesi kapsul seklinde olanlardan verdi 1 aylikmis 1000 lira vermistik . O gun yolda gelirken eczaneye sorduk verdigi takviyeleri eczanedekilerde güvenilmez bunlara saglik bakanligi onayli degil demislerdi . Bizde acmadan ertesi gun geri verdik .paramizi da geri aldik . Acikcasi bilemem televizyonlara falan da cikiyor .

Merhabalar oncelikle Allah sifa versin sorununuz nedir bilemiyorum .
Biz de esim icin gitmistik gecen sene esimde varikosel vardi. Bize bir sürü vitamin takviyesi kapsul seklinde olanlardan verdi 1 aylikmis 1000 lira vermistik . O gun yolda gelirken eczaneye sorduk verdigi takviyeleri eczanedekilerde güvenilmez bunlara saglik bakanligi onayli degil demislerdi . Bizde acmadan ertesi gun geri verdik .paramizi da geri aldik . Acikcasi bilemem televizyonlara falan da cikiyor .
Amin amin allahim herkese yardmcı olsn inslaah siz muayenesine mi gitmiştiniz ben interntten yazcaktım karar veremedim ayrıca interntten yazınca nasil bir tedavi uyguluyor acaba dedim dolandırıcı mi yani herşeyi düşündüm

Amin amin allahim herkese yardmcı olsn inslaah siz muayenesine mi gitmiştiniz ben interntten yazcaktım karar veremedim ayrıca interntten yazınca nasil bir tedavi uyguluyor acaba dedim dolandırıcı mi yani herşeyi düşündüm
Yanina gittik :KK48: yani ofisine😂küçükçekmece besyolda .

Hım anladım canım sende işe yaradı veya ne yapti
Kullanmadik geri verdik .eczaci bize saglik bakanligi onayli degil dedi bi de verdiklerine dair fatura falan vermediler. Yasal degil falan dedi etrafimizdakilere acmadan iade ettik . Cok sukue esim ameliyat oldu duzeldi duzene girdi degerleri

Kullanmadik geri verdik .eczaci bize saglik bakanligi onayli degil dedi bi de verdiklerine dair fatura falan vermediler. Yasal degil falan dedi etrafimizdakilere acmadan iade ettik . Cok sukue esim ameliyat oldu duzeldi duzene girdi degerleri
Ikinci asama icin istedi bizden 2700 tl istedi bizden ilkindede 3000 gonderdik ama buraya girdim herkes guvenilmez filan demis bende tereddut ediyorum iste gerimi gondersem ne yapsam o zaman sizde boyle diyince kuskulandim bi an

Neden şikayetçi peki siz onun verdiği ilaçları mi kullanıyorsunuz
Maddi konuda hemen hemen herkes sikayetci kendisinden ilaclari bende daha yeni kullanmaya basladim burada bir konuda denk geldim okudum oradakiler hemen hemen hrkes ayni konuda sikayetci ewet ben onun ilaclarini kullanmaya basladim daha yeni daha 10 gun filan oldu alali

Ikinci asama icin istedi bizden 2700 tl istedi bizden ilkindede 3000 gonderdik ama buraya girdim herkes guvenilmez filan demis bende tereddut ediyorum iste gerimi gondersem ne yapsam o zaman sizde boyle diyince kuskulandim bi an
Kendin icin mi kullaniyorsun . Kapsul seklinde olanlardan mi kullaniyorsun . Ginseng b12 g10 falan bunlari doktorlarda veriyor sonucta takviye edici gida ama gereksiz pahali yazik o paraya ona vericegine tibbi anlamda kullan bence ayni seylero doktorlarda veriyor .

Maddi konuda hemen hemen herkes sikayetci kendisinden ilaclari bende daha yeni kullanmaya basladim burada bir konuda denk geldim okudum oradakiler hemen hemen hrkes ayni konuda sikayetci ewet ben onun ilaclarini kullanmaya basladim daha yeni daha 10 gun filan oldu alali
Bu ilaçlar hamilelik için mi verdi sana canım

Benim esim ilk sperm testi verdiginde cok dusuk sonuclar falan dedi. Bende arastirirken buldum. Kendisine watsap uzeri yazdim iste sonuclari gonderdim bizi aradi esimle beraber konustuk benimde adet duzensizligim vardi. Neyse esim icin tedaviden bahsetti. Aylik 850 tl odemeli olan bi tedavmz olacak dedi. Para konusuna girince direk esimde guvenmedi li baya parali geldi bize bu 7 at tedavi seklinde olacak dedi dusunelm biz falan dedik sonra 10 15 gun sonra kendisi aradi yeniden. Sonra biz arastirdik o donem zaten sperm testinde ilk yaniltici olabilir yeniden deneyin falan baska bi ozel hastanede yeniledik. esimin sperm sonucu cok iyi ckti hic bi sorun yokmus bende yeniden watsap uzeri sonuclari attm ne dicek diye sonucu o da cok guzel diye degeelndirdi o zaman szde sknti falan dedi size tedavi uygulamaliys dedi aylik fiyati yine ayni olacak dedi. Bende direk ayni parayi isteyince icim elvermedi Biraz kendi haline birakalm ilginiz icin tesekkurler suan maddi durumun karsilayamaz bunu dedm.iletisimi kestm ki zaten hamileymisim. Yani dusunelim falan deyince bile bi 10 15 gun sonra tekrar tekrar aliyo doktor gibi degil de sanki pazarlamacilar olur ya Boyle bisey satmak icin uzeirne duser bana oyle geldi. Bi yandan ilgili gibi diyosn ama bi yandan maddi acidan cok fazla istyo guven vermyo

X