Hakkımı helal etmiyorum!

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
:KK47: siz ben
Mesela bu hanımefendi ile ilgili düşüncelerinize harfiyen katılıyorum. Ben esasında konuyu açarkenki tarzınıza değinmek istemiştim. Ama içerik konusunda hemfikiriz.
Pardon ama neye katiliyosun ben bastan dedim zaten alinti yaptigim yerden asagisini okumadim zaten ve orda yazdigi tutarsiz olmayan seye deyindim uslup uslup diye konusuyosunuz ama sizde olmayan biseyi baskasindan bekliyosunuz olmayan biseyi olmus gibi gosteriyo ayrica kardesinin yasal disi isler yaptigini soyluyo bunun neresi normal ben onun dusuncesine evet demedigim icinmi bu kadar uslupsuz oldum

Siz size istediginiz gibi cvp vermeyen herkese ayni tavri takiniyosunuz bana yaptiginiz gibi haksizsiniz
Cevaplarım hoşunuza gitmedi çünkü sizinle aynı tonda konuştum. Bana nasıl yanıt verirseniz aynı şekilde cevap vermem gerektiğini düşündüm. Tabi inebildiğim kadar.

benim de 2 komşum aynı fikirsizilği yapıyor az kaldı şikayet edeceğim.
apartmanda herkesin çocuğu var ama bi tek onlarınki sıkılıyor indiriyorlar sokağa anneleri de mesafeyi korumadan sohbet muhabbet evin hemen dibinde fırın var vızır vızır işliyor millet maske çene altında gezip fırına takarken ağzına geçiriyor çıkınca tekrar çene altına indiriyor ama benim 2 komşuma işlemiyor bunlar kendimi geçtim apartmanda hamile ve kronik hastalığı olan bebek var ama kimin umurunda onların çocukları sıkıldı

Bak sen bence benimkiler hosuna gitmedi cunku olmayan seyi soyluyosun dayanagin yok sana dayanak sunan insanada konusmani degistiriyosun ne demem lazimdi evet devletimiz hic bisey yapmiyo oturuyo doktorlara ekipman vermiyo demem lazimdi hosunuza gidecekti degilmi onun disinda yazilani okumadim cunku ortada yanlis var degmez

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X