Haklı mıyım? Yanlış mı düşünüyorum?

Gelin değil yılan .Ama duclu aılenız kudura bakmayın .

Evet. Onlar bizim arkamızda dursa gelin bunları yapamazdı
Kımseye anlatmayın buraya yazmanız harıka .Zıra bu devırde kımseye bısey anlatılmıo .Ben olsam agzıma gelenı sayar dikdir ederdım gelınede abımede .Sızde huylarını bılıosunuz tatıle gudıosunuz .Bazen ınsan yapıo ole sacma seyler ıste .Anne baba dıokar ya her anne baba da anne baba deıl .Bulunmaz hınt kumasımı sızın gelın .Saka gıbı baxı ınsanlar gercekten ya

En iyisini yapmışsınız iletisimi kesmekle, o anneniz sizi döveceğine oglunu dövseydi. Burda tamamen anne suçlu. Abinin her açığını örttükleri icinde anneniz ve babanız. Evlattir hic kimse dayanamaz ama gerekirse odemiycekler icra gelicek, o zorluğu görcekler ki duzelsinler yada tamamen bitiyorsa da bitsin. Borcu varken tatile gidemeyeceğini , ayağını yorganına gore uzatması gerektiğini öğrenecekler.
Siz asla para vermeyin hatta gorusmeyin bile, degmezler. Annenizden de cok ciddi diyorum uzak durun, ben asla gorusmezdim.

Yok hayır vermem. Daire aldım onla ben. Kenarda tutsam parayı mutlaka isterlerdi.
her seyde bir hayir vardir . bakin kendi evinizi almissiniz .o aptallar evi sattirmasaydi hala parasini yiyiyornokucaklardi hem duzenli gelirleri bozulmus hemde siz kendi payiniz almissiniz.kira onlara gitseydi size gene bisey verilmeyevekti belki sizin icin daha iyisi olmus . aklinizda yerinde masallah burda akla ihtiyaciniz bile yok akillica davranip paranizi guzel bir yere yatirmissiniz.siz gayet akilli ve makul bir insansiniz . anneyi aileyi falan bosverin boyle devam .supersiniz

Diyemedin mi yenge senin misafir sen odani ver diye ?
Bizde de var boyle bir gelin
Ama ailemin durumu oyle tatiline evine arabasina para verecek kadar olmadigi icin alamadilar
Mesafeliyim
Diğer kardes esimle de mesafeliyim
Ikisi ile arama kalin bir duvar ordum deyim
Yuzyuze gelirsek görüşürüm yoksa yok

24-26 yasinda dayak yemenize cok üzüldüm. Sizin is olmaz artık. Annenize de, abinize de açıkça mesafe koyun. Evden aldığınız parayı da sakın kaptırmayın. Yarın sizin de yuvanız, çocuğunuz olacak.

Özgüvensiz, yetersiz ve sorumsuz bir abiniz olmasının sebebi ailen malesef canım. Bir erkek çocuğunun her istediği yapılmamalı ama ataerkil aile düzeninde ağzımızın orta yerinede etse erkek çocuklarına tapınan anneler var. Yenge ise bana yaprak dökümündeki Ferhunde karakterini hatırlattı.
Borçta vermeyin borçlarını da kapatmayın siz yüz verdikçe onlar astarını istemeye devam edecek. Haa bir de o kablo ile dövme ama. Ya rabbi o konuya giremiyorum bile.. saçmalık siz koca kızlar, eğitimli kızlar buna nasıl izin verdiniz?

O yengenin saçlarından bir tutarım indiririm yere hadi derim bu evin peşinatı abiyede bir tekme hadii derim anca gidersin. Kendi kanınızdan bile olsa bu insanlara taviz vermeyin. Birazda siz deliyi oynayın onlar kahrınızı öeksşn

Ben olsam öyle abi ve yengeye siktiri çekerdim anasına babasına güvenerek mi borç harç yapıyor ayaklarını yorganına göre uzatmları gerekiyordu . Annene gelecek olursam çok yanlış davranıyor birazda yengenin ailesi destek olsun borcu kapatma konusunda .Resmen sizi kullanmışlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…