haklı mıyım?

sassyassyy

/* TODO: we need to write a title *\
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
27 Mart 2017
7.821
37.246
off adam memlekete gitmis iste belli ki cani sikiliyor karantina da var. mesajla biraz takilmak vakit gecirmek istemis. gorusmek istememis dogal hakki yani. ne garip insanlar var az kalsin adami telefonun icinden cikip pataklayacakmissiniz. :KK70:

nazlanmamis yani adam kaba olmadan gorusmek istemedigini belirtmis aslinda. niyeyse siz naz olarak anlamissiniz.

flamefire

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
6 Aralık 2018
9.010
7.778
evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Evlı olabılır mı acaba .Bişey var bu kişide .

NilMeSeKer

Rüzgar Saçlı Kız
Pro Üye
Anneler Kulübü
Doğa Severler Kulübü
30 Kasım 2010
8.758
15.714
ya öncelikle bu kadar emek verip yazmışsın.
herşey bir yana ben beni o kaybetti falan demedim. yani hala ben mesaj atsam mı diye düşünürken o kaybetti diye birşey düşünmedim. evet ona dedim ölmüyorum senle konuşmak için dedim. ama kaybetti diye düşünmedim.
bunun dışında olayın her süreci buraya yazılamaz. bir yıl kadar oldu neredeyse ve bu süreçte hep ara ara yazıştık. benim hayatıma birileri girdi çıktı vs. onun da girmiştir. bana bişey söylemedi girdiğine dair.
ayrıca ben burada haklımıyım diye soruyorum. haklı olduğumu düşündüm ama tereddütüm olması böyle bir soru sormazdım.
herşey bir yana adamın iki kere görüşelim dememe rağmen anlamamazlıktan gelmesini normal mi karşılıyorsunuz?
Konuyu baştan sona üslup bazlı ban bazlı okudum.

Şahsen ben ikna oldum.🤪 Sen haklısın. Hatta iki kere haklısın

Minaredenatbeni

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
15 Haziran 2016
2.688
6.786
35
şöyle açıkçası ben buraya net ve herşeyi tam anlamıyla yazıyorum ki yorumlar objectif gelsin.
ben en başta zaten görüşmek istediğim adama böyle görüşelim deyince böyle karı gibi naz yapmazdım. bir erkek olsam.
yani bilmiyorum. orda zaten kaybetti diye düşünüyorum. benim hatam bence görüşme konusunu açıp bir daha ısrar etmemeliydim ve sonunda da yükselmek oldu. yoksa her türlü saçmalayan o oldu.
Wuhhuuuuuu
Biyeri kalktı biyeri indi karı gibi.............
Bu tarzda bir erkek konuşsa taşlarız. Yakışıyor mu bir kadının ağzına
Çok kabasınız

Tavuk_suyu_

Popüler Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
12 Nisan 2015
8.815
19.778
Ben konu sahibinin eski bir konusunu hatırlıyorum. Belki daha bir ay önce falan açmıştır. Konu sahibi sık sık arıyor , adam pek konuşmak istemiyor belli ki çoğu zaman açmıyordu konuda. Buluşalım da demiyordu. Aynı kişi olduklarını düşünüyorum. O zaman da sürekli aradığı için çok üstüne gidiyorsun abartma denildi.

Belli ki adam sadece vakit geçiriyor.

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.303
37.580
haklı olduğumu düşünüyorum evet.
ama olmayadabilirim. bunun için konu açtım zaten.
ayrıca maalesef gerçekten yaptığının naz olduğunu ve bir erkeğe de nazın yakışmadığını düşünüyorum.
yani bunu bir hakaret vs olarak kullanmadım.

Siz her konunuzda haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz zaten. Ve diğerlerinde haklı olmadığınız gibi bunda da değilsiniz ama yine ve yine bunu kabul etmek istemiyorsunuz.
İlişkilerinizin neden kısa sürdüğünü anlamak zor değil. Milletin 10 senelik sevgilisine atmadığı tripleri atıyorsunuz 2 günlük adamlara.

1 defa söylemişsiniz işte görüşmek istediğinizi, görmezden gelmiş.
Bunun üzerine yapılacak 2 şey var; ya konuşmayı kesersiniz ya da konuyu o açana kadar açmazsınız bir daha.
Ama siz hem konuşmaya devam edip hem aynı konuyu tekrar açmışsınız; istediğiniz cevabı alamayınca da adamı paralamışsınız. Niye konuşsun ki sizinle? Siz kimsiniz ki adam için?

Adam aşkınızdan ölmüyor, ilişkiniz o aşamada değil ki bu hallerinizi çeksin. Ki deli divane aşık olsa da çekmez zaten.
Sosyal medyadan tanıştığı, tee fi tarihinde 1-2 defa görüştüğü, şu anda da mesajlaşarak zaman öldürdüğü birisiniz alt tarafı. Şu aşamada o da sizin için öyle olmalıydı. Gerisini zamanla görürdünüz.

Kendini sevmek güzel bir şey ama başkaları için o kadar da önemli olmadığınızı, bu tarz triplerinizi kimsenin çekmeyeceğini bir kabul edin artık.

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
6.639
19.484
evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Pek ölmüyormus gibi gelmediniz bana. En az 4 kere görüşelim demişsiniz ve karşılık alamamışsanız. Daha ne olsun

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
6.639
19.484
Wuhhuuuuuu
Biyeri kalktı biyeri indi karı gibi.............
Bu tarzda bir erkek konuşsa taşlarız. Yakışıyor mu bir kadının ağzına
Çok kabasınız
Karı gibi derken... niye bir erkek garip tutumundan dolayı bir kadına benzetiliyor. Karı gibi ne demek üstelik. Bir kadın olduğunuza göre bu adama olan şey size de oluyor o zaman. Y

eylulcmre

Popüler Üye
Doğa Severler Kulübü
Kayıtlı Üye
24 Eylül 2013
6.639
19.484
Siz her konunuzda haklı olduğunuzu düşünüyorsunuz zaten. Ve diğerlerinde haklı olmadığınız gibi bunda da değilsiniz ama yine ve yine bunu kabul etmek istemiyorsunuz.
İlişkilerinizin neden kısa sürdüğünü anlamak zor değil. Milletin 10 senelik sevgilisine atmadığı tripleri atıyorsunuz 2 günlük adamlara.

1 defa söylemişsiniz işte görüşmek istediğinizi, görmezden gelmiş.
Bunun üzerine yapılacak 2 şey var; ya konuşmayı kesersiniz ya da konuyu o açana kadar açmazsınız bir daha.
Ama siz hem konuşmaya devam edip hem aynı konuyu tekrar açmışsınız; istediğiniz cevabı alamayınca da adamı paralamışsınız. Niye konuşsun ki sizinle? Siz kimsiniz ki adam için?

Adam aşkınızdan ölmüyor, ilişkiniz o aşamada değil ki bu hallerinizi çeksin. Ki deli divane aşık olsa da çekmez zaten.
Sosyal medyadan tanıştığı, tee fi tarihinde 1-2 defa görüştüğü, şu anda da mesajlaşarak zaman öldürdüğü birisiniz alt tarafı. Şu aşamada o da sizin için öyle olmalıydı. Gerisini zamanla görürdünüz.

Kendini sevmek güzel bir şey ama başkaları için o kadar da önemli olmadığınızı, bu tarz triplerinizi kimsenin çekmeyeceğini bir kabul edin artık.
Üstelik konu sahibi elektrik alamadığı, ayılıp bayılmadığı adama 3-4 kez ne zaman buluşacağız. Ne zaman ne zaman diye yağdırmış. Elektrik alsa neler olurdu bilemedim

Bademli_Magnum

Güzel haberler geliyor🥳
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2010
3.570
3.600
Keşke telefonda konuşsaymışsınız. Mesajlaşırken bazen yanlış anlaşılmalar olabiliyor. En azından ses tonundan, konuşmasından düşüncesi daha net anlaşılırdı.
Ama siz de fazla tepki göstermişsiniz. Adamın buluşmaya niyeti olmasa daha önce de buluşmazdı öyle değil mi? Zaten çokta beğenmiyormuşsunuz onu, öyle aman aman kafaya takılacak bir durum yok ortada. Unutun gitsin.

Angelo bianco

Bir garip sağlıkçı
Pro Üye
14 Mayıs 2010
14.637
17.452
İncitmişsin karşı tarafı 🙃🙃🙃

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 15-01-2022

Hamileliğimin 28. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 85 gün kaldı.

Bugün yada yarın bebeğinizin kirpikleri gözlerinin üzerinde şekillenmesini tamamlamış olacaklar. Doğumda, bebeğinizin kalbinde bulunan ve kirli kan ile temiz kanın karışmaması için vana görevi gören kapakcığın kapanabilmesi gerekir. Braxton Hicks kasılmalarında (doğum öncesi kasılmaları) artış olabilir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 1050 gr. - Yaklaşık boyu : 37.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

cilek.yagmuru

Nirvana
Pro Üye
31 Temmuz 2009
8.303
37.580
Üstelik konu sahibi elektrik alamadığı, ayılıp bayılmadığı adama 3-4 kez ne zaman buluşacağız. Ne zaman ne zaman diye yağdırmış. Elektrik alsa neler olurdu bilemedim

Son birkaç konusuna bakarsanız kendisi hep böyle.
Hoşlanmadım ama... Elektrik alamadım ama... Arkadaşça konuşuyordum ama...
Böyle deyip deyip darlıyor adamları.
Yok ikisi de aynı adamsa durum daha vahim zaten.

JES

Guru
Pro Üye
Doğa Severler Kulübü
11 Haziran 2018
9.589
53.924
27
Karı gibi derken... niye bir erkek garip tutumundan dolayı bir kadına benzetiliyor. Karı gibi ne demek üstelik. Bir kadın olduğunuza göre bu adama olan şey size de oluyor o zaman. Y
Eylülcmre alıntı yaptığın arkadaşta konu sahibini o söylediği cümleden dolayı eleştirmiş, o söylememiş, sen yanlış anladın galiba.

Nooption

memento mori memento vivere
Pro Üye
3 Nisan 2014
30.605
117.840

Konu sahibesinin söylemiydi o alıntı yaptığın arkadaşın değil zaten o yüzden banlandı.