haklı mıyım?

rosseyy

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
14 Ekim 2016
1.747
1.694
evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?

sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim
Bu ne hırs? Neyin hıncını aldınız anlamadım. İlişkilerinizin kısa sürmesinin sebebi verdiğiniz ani tepkiler olabilir mi?

Bu ne hırs? Neyin hıncını aldınız anlamadım. İlişkilerinizin kısa sürmesinin sebebi verdiğiniz ani tepkiler olabilir mi?
evet olabilir. yanlış giden birşeyler olduğunun bende farkındayım zaten de.
ama burda haklı olduğumu düşünüyordum. hatta bugün yine yazar diye düşündüm.
çünkü iki kere görüşmek istediğimi söyledim. yani bu neyin intikamı o zaman ?
hayır tamam görüşmek istemiyorsun da, niye resimlerimi öpüp duruyorsun. o kadar öpene kadar gel görüşelim diyorum.
ay yok gerçekten çıldırmamak elde değil

Elektrik akımı fazla gelip, şalter indirdi sanirim 😁 Kaçan kovalanir mantığında olabilir, sizin ara verdiğiniz süreçte ilgi alanı değişmiş olabilir sizle can sıkıntısı gideriyordur veya apış arası ile beyni yer değişmiştir sanal bir seyler arıyordur.

evet kızlar. şimdi anlatacağım konuda haklı mıyım değil miyim konusunda yorum istiyorum.
geçen seneydi sanırım yani aradan bayağı bir zaman geçti geçtiğimiz yazdı. biriyle sosyal medyadan tanışmıştık.
sonra bu şahısla bir iki kere görüştük. ama ben elektrik alamadım. benim ilişkilerim maalesef kısa sürdüğü için ve çok sık birileriyle tanıştığım için artık hangi zaman dilimiydi vs karıştırıyorum :KK70: neyse ama aradan aylar geçti yüzyüze görüştüğümüzün üzerinden.
ama bu kişi hep ara ara bana yazdı. ben de cevap verdim. ama elektrik alamadığım için hiç üzerinde de durmamıştım.
neyse son bir haftadır. yani şu yasak girdiğinden beri yazışıyoruz hiç bu kadar sık yazışmamıştık. buraya kadar giriş bölümüydü.
asıl konu ise. ben ilk gün yazışırken bayağı muhabbet iyi olunca dedim ki, keşke yasak girmeden önce görüşseydik. o hiç bişey demedi. halbuki hep görüşmek istemişti bu süreçte. neyse ben tabiki bişey demedim. sonra bir hafta sonra dün gece yazışırken baktım bayağı sıcak falan davranıyor. dedim bir daha ne zaman görüşürüz tarzı bişey sordum. yine konuyu geçiştirdi. neyse sinir oldum bozuntuya vermedim. yine anlamamazlıktan geldi. işte yine böyle yok şöylesin unutamadım böylesin. ayrı ayrı resimlerimi seçip öpücük koyup göndermeler vs.
ben de dedim ki istersen yüzyüze görüşene kadar iletişim kurmayalım. (çünkü adamın yüzünü nerdeyse unuttum. yani çok oldu görüşeli. önce bir tekrar yüzyüze görüşmek istedim yakınlaşmadan önce)
bunun üzerine bana, niyeki, görüşmemiz uzun sürer bu arada iletişim kurmayacakmıyız dedi(kendisi şuan memleketine gitti, ama bayramdan hemen sonra dönecek) ve ben de bunun üzerine sinir oldum ve dedim ki niye uzun sürsünki görüşmemiz zaten bayramdan sonra geliceksin. sen değilmiydin sürekli görüşelim diyen, şimdi bu neyin intikamı, neyin acısını çıkarma çabasındasın, ne yapmaya çalışıyorsun anlamıyorum, ölmüyorum seninle görüşmek için, sen bilirsin vs bir sürü şey yazdım gönderdim. ve bunun üzerine hiç birşey yazmadı?
Kalkan yerleri indi, gerçekle yüzleşmek zoruna gitmiş olabilir.

Adam sosyal medyadan yazışmaya alışmış size. Bazı ilişkiler böyle. O duruma alışınca gerçek hayata taşımak istemiyor olabiliyorlar

Biraz fazla olmuş tepki di mi
yani bilmiyorum o an çok sinirlendim. ben de haklımıyım değilmiyim. acaba bi tarafımı kalktı da böyle yapıyor vs düşündüm içinden çıkamadım.
kaldı ki ben görüşelim deyince olayın ciddiyetine varıp mı kaçtı. öyle de olabilir.

Eee yasaklar kalkmadan dönemez ki en az 10 gün var belki daha fazla. Adam belki daha var derken 10 günü kastediyor. Bu öznel bir durum sonuçta. Neden böyle şeyler yapıyorsunuz ki siz
hayır ama çok uzun sürer görüşmemiz dedi. 10 günü kastetmedi.
ayrıca o saydırıp dökerken de, zaten geliceksin bayramdan sonra neden uzun sürsün de yazdım. ama gerizekalı cevap vermedi.

Koronadan korktuğu için veya başka bir sebeple görüşmek istemiyor olabilir bence.
zaten ilk görüşmemiz asıl koranın en yoğun zamanlarındaydı. korktuğu için değil. ama başka bir sebep şu olabilir. ben görüşelim deyince ya bi tarafı kalktı ya da ciddi bir şey düşünmüyordu gözü korktu.

hayır ama çok uzun sürer görüşmemiz dedi. 10 günü kastetmedi.
ayrıca o saydırıp dökerken de, zaten geliceksin bayramdan sonra neden uzun sürsün de yazdım. ama gerizekalı cevap vermedi.
Saydırıp dökerken arada sorduğunuz için cevap vermemiştir. Doğru söyleyin siz size böyle saydıran birine cevap verir misiniz?

Doğru duzgun yuzunu hatırlamadığınız adama bu tepkiyi veriyor ve gıyabında hakaret ediyorsanız, İlişki ilerleyince darağacında sallandırırsınız billahi.

X