Haksız mıyım? AKRABA AKBABA DEMİŞLER!

telasememuresi

Guru
Pro Üye
30 Ocak 2014
3.794
6.659
Teyzem ve kızıyla aram kötü. Genellikle herkesle iyi anlaşırım fakat memlekete gittiğimde tatilimi zehir ediyorlar. Haliyle,ben de istenmediğimi düşünüyorum ve ertesi yıl gitsem bile uğramama kararı alıyorum. Kuzenimle(!) halbuki yazı iyi değerlendirebilirdik. İlgilenilmiyorlar. Haz etmiyorum. Sevmeyince de kıskanıyor oluyorum vs vs vs
Sorun şu ki; kendileri haklıymış gibi sorun yaratıyorlar ki ben yerimi de bilen bir insanım. Beni saymayan,iten,kakan,hakkımda kötü davranan,güneş gözlüğümün üzerine kasıtlı oturarak kıran birisi(!) tutmuş bana laf söylüyor... Babamla bizi hiç sevemediler ve arayıp sormuyorlar. Bugün o teyzemin oğlunun doğum günüydü ve annem kutlamış. Çok sinirlendim. Ben ablasından bu kadar değer görmezken hiçbir şey olmamış gibi konuşmaları beni deli ediyor. İçinizden kıskanç demek isteyenler olacaktır😂 deyin. Terbiyesiz demek isteyenler olacaktır😂 deyin. Değer görmezsem veremiyorum maalesef. Annem de yeğenlerinden görmedi.
Neyse çok uzun oldu.... Allahıma çok şükür böyle virüsler dışında pek bir derdim de olmuyor.
Ne yapmalıyım?

Yok dertlenmiyorum da kırılıyorum.🙁
Ay kırılma be boşveeeer aman evli misin bekar mısın bilmiyorum ama evlenince bu teyze dayı hala yenge şeyleri aklına bile gelmiyo yani yanlış anlama tabii ki herkesin derdi kendince en büyük ama ben demek istiyorum ki ilerde kendine aman be ben buna mı kırılmışım diceksin

Ay kırılma be boşveeeer aman evli misin bekar mısın bilmiyorum ama evlenince bu teyze dayı hala yenge şeyleri aklına bile gelmiyo yani yanlış anlama tabii ki herkesin derdi kendince en büyük ama ben demek istiyorum ki ilerde kendine aman be ben buna mı kırılmışım diceksin
Hadi inşallah🙏🏻 Elbette yanlış anlamadım,öyle oluyor ama çok çabuk geçse bu günler...

Annen ne yaparsa yapsın ona karışma.sen muhattap olma.ileride bir kazık yer aklı başına gelir.her ailede bar neredeyse böyle tipler.

Olsun,olabilir öyle şeyler🥰 Okudum şimdi. Ben de öyle düşünüyorum. Güzel hatırlayamam ilerde ama salak gibi hissedeceğim kesin🤦🏻‍♀️
Ben eskiden çoook saftım. Temiz kalpli anlamında 🤷‍♀️😂
Ama şimdi herkese verilecek bir cevabım var. Sen insanlarla aran bozulmasın diye çabalarken kendinden ödün veriyorsun (kendim için konuşuyorum) sonra tepene çıkıyorlar iyi niyeti suistimal yani. Sen de kafana takıp kırılıcağna ver cevabını onlar kırılsın. Onların ki kalp de senin ki değil mi:) iyi geceler canım görüşürüz kendine iyi bak 🌸🌸🌸

Ben eskiden çoook saftım. Temiz kalpli anlamında 🤷‍♀️😂
Ama şimdi herkese verilecek bir cevabım var. Sen insanlarla aran bozulmasın diye çabalarken kendinden ödün veriyorsun (kendim için konuşuyorum) sonra tepene çıkıyorlar iyi niyeti suistimal yani. Sen de kafana takıp kırılıcağna ver cevabını onlar kırılsın. Onların ki kalp de senin ki değil mi:) iyi geceler canım görüşürüz kendine iyi bak 🌸🌸🌸
Ben de öyleydim. Yurttaki kızlar ezmeye çalıştıkça böyle oldum iyi ki de oldum artık kendimi asla ezdirmem. Adına çok sevindim. Tabii insanların davranışları da ona göre oluyor. Daha dikkatli oluyorlar artık. 🥰 teşekkür ederim sen de canım.

X