Hala balayı yeri ayarlamamış 2016 gelinleri.

HTCGZLGL

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
20 Mayıs 2016
1
3
31
Arkadaşlar ağustos da düğünüm var fakat daha otel ayarlamadık, tavsiyede bulunursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....

belek te çok güzel oteller var ve araba kiralayıp etrafıda gezebilirsiniz. fethiyede çok güzel bir yerdir:)

biz de Belek düşünüyoruz, oteller çok güzel ama hala ayarlamadık, bütçe varsa Voyage Belek baya iyi görünüyor :rolleyes:

Arkadaşlar ağustos da düğünüm var fakat daha otel ayarlamadık, tavsiyede bulunursanız çok sevinirim şimdiden teşekkürler....
Sentido Lykia resort spa'da karar verdik bizde,daha önce gidenler de özellikle denizinden çok memnun kalmışlar yetişkin oteli olduğu için de çoluk çocuk patırtısı yok,düşünün bence bizde ağustos sonu oradayız nasipse:)

Merhaba, düğün tarihiniz ne zmn?
Bizde gloria golf düşünüyoruz, başka bir başlıkta oraya rezervasyon yaptırdığınızı gördüm.

düğün tarihimiz Eylül'de, bu arada ETS de kampanya var, internetteki fiyatları ile gidip görüştüğünüzdeki fiyatlar farklı ama sadece bu otel için. ben baya okudum yorumları, baya iyiye benziyor, tercih edilebilir.

düğün tarihimiz Eylül'de, bu arada ETS de kampanya var, internetteki fiyatları ile gidip görüştüğünüzdeki fiyatlar farklı ama sadece bu otel için. ben baya okudum yorumları, baya iyiye benziyor, tercih edilebilir.

Bizim düğün ekimde, o zmn sizinle düğünden sonra görüşürüz olurmu.
Ben çok beğendim, ama insan bilemiyorki :)

Bizim düğün ekimde, o zmn sizinle düğünden sonra görüşürüz olurmu.
Ben çok beğendim, ama insan bilemiyorki :)

ben memnun kalacağımızı düşünüyorum canım, çok içime sindi. Fiyat performans olarakta çok iyi, internette görünende daha uygun ve Ekim de daha da düşer. yorumlar hep olumlu yönde olmuş, kocaman aquaparkı var, herkes yemeklerinin çok lezzetli olduğundan bahsetmiş, bence düşünebilirsiniz :))))

ben memnun kalacağımızı düşünüyorum canım, çok içime sindi. Fiyat performans olarakta çok iyi, internette görünende daha uygun ve Ekim de daha da düşer. yorumlar hep olumlu yönde olmuş, kocaman aquaparkı var, herkes yemeklerinin çok lezzetli olduğundan bahsetmiş, bence düşünebilirsiniz :))))

Aslında kendimi yanlış ifade ettim, biz yurt içi otel olursa o grubun otellerinden birine gideceğiz. Ama küçükte olsa düğün hazırlığı süresinde her şey de olduğu gibi balayı otelinde de acaba kaldı :) Her an ibre yurt dısına dönebilir :KK70:
Ama yüzde 99 - yüzde bir gibi düşün :)
Mutluluklar dilerim şimdiden..

X