halılarımı silemiyorum yardım lütfen!!!!

foransys

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2008
269
2
merhaba kızlar benim halılarım normal halılardan değil bu kurt kurt yani ipli ipli olan halılar varya onlardan aldığıma pişman oldum çünki diğer halılar silinip temizlenebilir ben silemiyorum bu tarz halı kullanan varmı nasıl temizlerim.(sürekli yıkamacıya veremem. yılda 1 kere anca olur o)

shaggy yani öyle mi? bendede onlardan var henüz 3 aydır kullanıyorum hiç silmedim gerek yok gibi. yılda 1 şirkete veririz tamam.

benimde halılarım royal shaggy ve arada siliyorum birsey olmadı ne yap biliyomusun canım sıcak su yap detarjanlı al eline bi kalıp beyaz sabun birde lif lifi sabunlayıp sil bi güzel halıları sonra duru suylada bir geç üstünden silkele mis gibi oluyo ben çok sildim bu yöntem ile beyaz sabun çok güzel temizliyo halıyı

benimde halılarım royal shaggy ve arada siliyorum birsey olmadı ne yap biliyomusun canım sıcak su yap detarjanlı al eline bi kalıp beyaz sabun birde lif lifi sabunlayıp sil bi güzel halıları sonra duru suylada bir geç üstünden silkele mis gibi oluyo ben çok sildim bu yöntem ile beyaz sabun çok güzel temizliyo halıyı

teşekkürler canım deniyeceğim bakalım

benim halılarımda royal shaggy kızalr silmede sorun yok ama daha yıkamaya vermedim taşımnıcaz kısmetse 2-3 aya o zaman vereceğim yıkatan var mı nasıl oluyor

ay başımın belası o halılar benim almaz olaydım pislikler dibine gidiyor silkelemeden de çıkmıyor
Hiç hijyenik değil.Bebeği olanlar almasın :KK43:

ay başımın belası o halılar benim almaz olaydım pislikler dibine gidiyor silkelemeden de çıkmıyor
Hiç hijyenik değil.Bebeği olanlar almasın :KK43:

Bende cok pismanim.. sadece süpürge makinesi yetmiyor malesef illa kaldir beni balkonda güzel bi silkele diyor:sinifsinif:

X