Tüp Bebek Merkezleri Halit Fırat Erden / Güncel

opera

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
11 Ocak 2011
2.795
2.450
Merhabalar,
Burada okudugum yorumlar ve arkadas tavsiyesi ile Halit Bey'den randevu aldım. Kendisine gideceklere de önbilgi olsun diye bu konuyu açmak istedim. Daha önce hakkında yazılanlar 3-4 sene öncesinde kalmış çünkü.

Halit Bey, konusunda uzman, teşhis ve tedavi konusunda profesyonel biridir.

Ancak kendisine ulaşmak için çelik gibi sinirleriniz ve yıkılmaz bir iradeniz olmalı. Telefonları açmaz, mesaj atarsanız canı isterse cevaplar istemezse cevaplamaz.
Asistanı ve hemşiresi ile muhattap olursunuz ki ikisinin de burnu Kaf Dağındadır insanı çıldırtırlar.
İşinizden gücünüzden izin alıp randevuya gidersiniz, 3 saat bekletebilirler.
Randevu almak için günlerce ugrasırsınız, gittiğinizde randevunuz görünmüyor derler.

Halit Bey de lafa pat diye girer, kalbiniz kırılır mı, canınız yanar mı umrunda olmaz. Paldır küldür konuşur. Lafının ayarı yoktur.

Uzun lafın kısası ben artık tahlil, tetkik, ilaç tedavisi süresince yıprandıgım için pes ettim, yok ben ugrasırım didinirim diyenler için hekimliği iyidir gitsinler derim...

Merhabalar,
Burada okudugum yorumlar ve arkadas tavsiyesi ile Halit Bey'den randevu aldım. Kendisine gideceklere de önbilgi olsun diye bu konuyu açmak istedim. Daha önce hakkında yazılanlar 3-4 sene öncesinde kalmış çünkü.

Ancak kendisine ulaşmak için çelik gibi sinirleriniz ve yıkılmaz bir iradeniz olmalı. Telefonları açmaz, mesaj atarsanız canı isterse cevaplar istemezse cevaplamaz.
Asistanı ve hemşiresi ile muhattap olursunuz ki ikisinin de burnu Kaf Dağındadır insanı çıldırtırlar.
Randevu almak için günlerce ugrasırsınız, gittiğinizde randevunuz görünmüyor derler.

Halit Bey de lafa pat diye girer, kalbiniz kırılır mı, canınız yanar mı umrunda olmaz. Paldır küldür konuşur. Lafının ayarı yoktur.

Uzun lafın kısası ben artık tahlil, tetkik, ilaç tedavisi süresince yıprandıgım için pes ettim, yok ben ugrasırım didinirim diyenler için hekimliği iyidir gitsinler derim...

benim bir arkadaşımda aynı şeyleri yaşadı. uzun süre bebek sahibi olmayı beklemek insanı yeterince yıpratmışken bütün bu sorunlar tuzu biberi oluyor sanki olayın. benim için ve bekleyen anne adaylarından duyduğum kadarıyla ulaşılabiliyor olmak ve doktoruna güvenip kendini ona teslim etmek en önemlisi... doktoru tercih ederken '' doktoru'' tercih ediyorsun asistan vs. yi değil. bu kadar isim yapmış birinde bu sorunların yaşanması bence de hiç hoş değil...

zaten beklemekten ve süreçten yorulmuş birine bu şekilde davranılması bana göre de hiç hoş karşılanmamalı. umarım en kısa sürede istediğin gibi bir doktor bulursun... :KK16::KK16:

Merhabalar, Burada okudugum yorumlar ve arkadas tavsiyesi ile Halit Bey'den randevu aldım. Kendisine gideceklere de önbilgi olsun diye bu konuyu açmak istedim. Daha önce hakkında yazılanlar 3-4 sene öncesinde kalmış çünkü.Halit Bey, konusunda uzman, teşhis ve tedavi konusunda profesyonel biridir.Ancak kendisine ulaşmak için çelik gibi sinirleriniz ve yıkılmaz bir iradeniz olmalı. Telefonları açmaz, mesaj atarsanız canı isterse cevaplar istemezse cevaplamaz.Asistanı ve hemşiresi ile muhattap olursunuz ki ikisinin de burnu Kaf Dağındadır insanı çıldırtırlar.İşinizden gücünüzden izin alıp randevuya gidersiniz, 3 saat bekletebilirler.Randevu almak için günlerce ugrasırsınız, gittiğinizde randevunuz görünmüyor derler.Halit Bey de lafa pat diye girer, kalbiniz kırılır mı, canınız yanar mı umrunda olmaz. Paldır küldür konuşur. Lafının ayarı yoktur.Uzun lafın kısası ben artık tahlil, tetkik, ilaç tedavisi süresince yıprandıgım için pes ettim, yok ben ugrasırım didinirim diyenler için hekimliği iyidir gitsinler derim...
Halit beyi genel hatlarıyla güzel anlatmışsınız.Hekimliği ve bilgisi konusunda herhangi bir problem yok ben güvenerek gittim ve de gördüm.Ama zaten zor bi süreçten geçiyoruz ve bu bekletilme ve ulaşılamama durumu insanı yoruyor .Eğer bu konuda daha titiz davranırlarsa halit bey ve ekibi o zaman gerçekten herşey çok daha farklı ve güzel olur.

Merhabalar,

Yasadiklarina gercekten cok uzuldum. Cunku ben de bu baharda halit beyin kapisini calmayi dusunuyordum. Ozellikle tv programlarinda izlediklerim ve zor sartlarda anne olan kadinlari anlattigi kitabi beni cok ama cok umutlandirmisti. Hem konusunda uzman hem de bizi anlayan bir doktorvinsan baska ne isteyebilirki.... cunku bu duygu isi. simdi bu kararimi tekrar gozden geciricem tesekkur ederim ve umarim istedigin gibi bir doktoru en yakin zamanda bulursun.

halit bey ve murat berksoy grubundan maddi manevi aylarca cokk cekmis biri olarakk seni gonulden sonuna kadar destekliyorum canimcigimm...
o ikili icin tek bir yorumum olabilir TICARETHANE

halit bey ve murat berksoy grubundan maddi manevi aylarca cokk cekmis biri olarakk seni gonulden sonuna kadar destekliyorum canimcigimm...

çok güzel söylemişsin;
kimisi memnun kimisi canından bezmiş..
ben paramla rezil oldum diyenlerdenim :KK43:

Merhabalar,

öyle güzel yorumlar tam yorum süperrr kesinlikle haklısınız :) ben çin işkencesi çekmek diyorum.....
haklısnız yorumlarınızda

Ben sana maalesef katılıyorum. 10 yildir ugrasiyorum 8 tup denedim.doktoru degistireyim dedim.halit beye gittim.murat beye daha once gitmistim.bizim aciklanamayan kısırlık ti.hipoglisemi tesbit etti.bu yuzden hamile kalamiyorsun dedi salak adam.resmen cocuk kandiriyorlar.4 ay cile cektim 10 kilo verdim ve psikolojim bozuldu.
Neyse halit bey cok reklam yapiyor gideyim birde bunu deneyeyim dedim. Bir sure testi yeniden yaptirdi .bir suru para harcadim yine temiz cikti.eski doktorum beni uyarmisti rahimde bisey yok sakin bisey yaptırma diye ama halit beye guvenip bir dünya sey yaptırdım.neyse erken uyandim bunlar tamanen reklamlarini yapan artistler:)))
Suan eski doktoruma geri döndüm. O cok iyi adi suleyman tosun.tavsiye ederim kizlar

Ben sana maalesef katılıyorum. 10 yildir ugrasiyorum 8 tup denedim.doktoru degistireyim dedim.halit beye gittim.murat beye daha once gitmistim.bizim aciklanamayan kısırlık ti.hipoglisemi tesbit etti.bu yuzden hamile kalamiyorsun dedi salak adam.resmen cocuk kandiriyorlar.4 ay cile cektim 10 kilo verdim ve psikolojim bozuldu.
Neyse halit bey cok reklam yapiyor gideyim birde bunu deneyeyim dedim. Bir sure testi yeniden yaptirdi .bir suru para harcadim yine temiz cikti.eski doktorum beni uyarmisti rahimde bisey yok sakin bisey yaptırma diye ama halit beye guvenip bir dünya sey yaptırdım.neyse erken uyandim bunlar tamanen reklamlarini yapan artistler:)))
Suan eski doktoruma geri döndüm. O cok iyi adi suleyman tosun.tavsiye ederim kizlar

canimm benim suleyman beyde toplam dort tane negatifim var.. bedava bile yapsa gitmem.. son yasadigim negatifte bana cok umursamaz davrandi kk de doktorun sayfasinada yazdim... hastaneden ciktigim son gun Allahim dedim burada barinamasin bu doktor... bir ay sonra hastaneden ayrildi haberi geldi.. bana gittigi yeri mesaj atmis ona Allaha havale ettigimi yazdim... Murat beylerede o yonlendirmisti.. gitmesen bebegin olmaz demisti...
su anda Istanbul Tup Bebek Aret Kamara gectim arada dunya kadar fark oldugunu gordum...hepimizin hakkinda hayirlisi...

canimm benim suleyman beyde toplam dort tane negatifim var.. bedava bile yapsa gitmem.. son yasadigim negatifte bana cok umursamaz davrandi kk de doktorun sayfasinada yazdim... hastaneden ciktigim son gun Allahim dedim burada barinamasin bu doktor... bir ay sonra hastaneden ayrildi haberi geldi.. bana gittigi yeri mesaj atmis ona Allaha havale ettigimi yazdim... Murat beylerede o yonlendirmisti.. gitmesen bebegin olmaz demisti...
su anda Istanbul Tup Bebek Aret Kamara gectim arada dunya kadar fark oldugunu gordum...hepimizin hakkinda hayirlisi...

Yapma ya:KK43:(((
Senin sorun neydi cnm ya.simdi kafam karisti.bendemi biraksam ssuleymani.aret beyden bahsedermisin biraz

Yapma ya:KK43:(((
Senin sorun neydi cnm ya.simdi kafam karisti.bendemi biraksam ssuleymani.aret beyden bahsedermisin biraz

canimmm etkilemeyi hic sevmem boyle konularda.. gonlunu ferah tutt en dogru karari verirsin arastir biraz...

canimm ozeline yazdimm.. Rapor geciyor..

merhaba canım ben de aret beyin kadrosundan ozan beyin hasyasıyı.ist cerrahiye gecti.
2 denemem negatif cıkınca degiştirsemmi bilemedim.
Rapor almak istiyorum ama nasıl alınır sabrım var mı deger mi bilmiyorum
yardımcı olur musun.raporlu cok farkeder mi acaba?

Peki aret beyde tup bebek raporu geciyormu aceba bilgin varmı

canimm ozeline yazdimm.. rapor geciyor..

hakkımızda hayırlısı valla doktorlar zamanımızı,umutlarımızı ve paramızı alırken ne kadar bencil ve gaddar olabiliyorlar..
ben yarın jinepol / Etiler'e gidiyorum, orasıyla görüşüp aklıma yatarsa orada başlayacagım tedaviye..

hakkımızda hayırlısı valla doktorlar zamanımızı,umutlarımızı ve paramızı alırken ne kadar bencil ve gaddar olabiliyorlar..
ben yarın jinepol / Etiler'e gidiyorum, orasıyla görüşüp aklıma yatarsa orada başlayacagım tedaviye..

Teksen beyse gidecegin kisi hic onermem .ben gittim.histereskopiye aldi beni.narkozub etkisi gecip uyandigimda siddetlu bir sancim vardi.tuvalete girdim .icimde 1 metre sargi bezi cikatdim.hemsire pardon unutmus doktor dedi. Son derece paraci biri bilgine:)))

Teksen beyse gidecegin kisi hic onermem .ben gittim.histereskopiye aldi beni.narkozub etkisi gecip uyandigimda siddetlu bir sancim vardi.tuvalete girdim .icimde 1 metre sargi bezi cikatdim.hemsire pardon unutmus doktor dedi. Son derece paraci biri bilgine:)))

ayyyy o nedir yaaaa??? hakkaten cok üzücü ve travmatik bir olay, çok üzüldüm..

figen ateşalp'e gidecegim. senin dediğin jinemed benim gidecegim jinepol :)

Selim beymi vardi orda cnm ben orayada gittim .

evet selim bey ve figen hanım.
sen de maşallah her yere gitmişsin :)

ne diyorsun burasıyla ilgili, ben halit fırat erden travmasından sonra, ilgiye şefkate aç bir şekilde bir merkez aradım. çok yakın bir arkadasım gidiyormuş bir de başka bir yakın arkadasımın akrabası gidiyormuş. iki yerden referans alınca gideyim dedim ama daha müşerref olamadım kendileriyle..

sen ne dersin????

evet selim bey ve figen hanım.
sen de maşallah her yere gitmişsin :)

ne diyorsun burasıyla ilgili, ben halit fırat erden travmasından sonra, ilgiye şefkate aç bir şekilde bir merkez aradım. çok yakın bir arkadasım gidiyormuş bir de başka bir yakın arkadasımın akrabası gidiyormuş. iki yerden referans alınca gideyim dedim ama daha müşerref olamadım kendileriyle..

sen ne dersin????

Hic memnun kalmadim cnm.ilk tupu orda denedim.yasim 25 du 3 yumurta topladi.yumurtan rezervin az dedi bana 1 yil sonra bahcecide 18 yumurta toplandi.kendi yyanlisini bana mal etmeye calisti.uzak dur ordan bence. Memorial Hastanesi cok iyi.aret beydende cok mennun kalan var.bahcecide iyi.ama sakin bu iki yere gitme.ayrintiyi ozelden yazarim

X