Hamile Kalabilmek İçin Yaptıklarımız

Hamile Kalabilmek İçin Yaptıklarınız

• Ankete Katılan
    15
zarifecikk ankete katıldığın için teşekkürler canım. acaba ateş mi ölçtün ovulasyon testi mi kullandın.

ve kaçıncı denemende hamile kaldın.

arkadaşlar kaçıncı ayda hamile kaldığınızı da bildirebilirseniz çok makbule geçecek :) bizlere umut olun :)

rica ederim cnm ben ilk kez bu ay ovulasyon testi kullandım ama hamile miyim değil miyim öğrenmeme 2 gün var. bakalım inş hayırlısı olsun cnm.

anladım zarifecim teşekkür ederim. hayırlı olsun inşallah. Rabbim gönlüne göre versin :)

ayrıca canım hep sormak istiyordum unuttum.

ovulasyon testi ve ateş ölçme hep aynı günleri veriyor mu? yani ateş ölçerken de yumurtlama günlerini tam olarak tespit edebiliyor musun? ikisini de denediğin için sormak istedim :)

yaa açıkçası onu tam olarak deneyebildiğimi söyleyemem çünkü bu aydan hiç umutlu olmadığım için ateşi ovulasyondan sonra ölçmeye başladım. 36.8 ile başladım yani yumurtlama ateşimi maalesef ölçmedim tatlım. güzel dileklerin için tekrar teşekkür ederim inşallah sen de aynı mutluluğu yaşayacaksın en kısa zamanda..:1hug:
bu arada ben 6. ayımda başardım..yani nasip oldu.

yaa açıkçası onu tam olarak deneyebildiğimi söyleyemem çünkü bu aydan hiç umutlu olmadığım için ateşi ovulasyondan sonra ölçmeye başladım. 36.8 ile başladım yani yumurtlama ateşimi maalesef ölçmedim tatlım. güzel dileklerin için tekrar teşekkür ederim inşallah sen de aynı mutluluğu yaşayacaksın en kısa zamanda..:1hug:
bu arada ben 6. ayımda başardım..yani nasip oldu.

TIFF'im canım arkadaşım çok teşekkür ederim Allah razı olsun senden :1hug:

inşallah canım inşallah en kısa zamanda ben de yaşarım bu mutluluğu dediğin gibi ve tabi isteyen herkese nasip olur inşallah :Saruboceq:

yeğenimize iyi bak annesi :nazar:

ben 7 yillik evliyim mayis ayinda dusuk yaptim hamile kalmadan once sogan suyunu denemistim dusukten 1 sene once asilama yaptirdik negatif sonuc aldik simdide ilac ve ates olcme yontemini kullaniyorum bende yada esimde bir problem yok ama her seyin bir zamani oldugu gibi bununda bir zamani var herhalde rabbim isdeyen herkeze nasip etsin dusukten sonra bebegim olmasini daha cok isdedim

X