Hamile kalamayanlar bu yöntemi denesinnn

Merhaba ben de 1 Yıldır istiyoruz esimle bu ay da ümitliyim biraz yarın kan vercem de bende de hamilelik belirtileri yok pek sizde de belirti olmadı hiç bana da dua edin insallah hamileyimdir
İnşallah canım Allah sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin yarın sonucu yaz bakalım

Merhaba kızlar tam 1 senedir çocuğum olması için doktora gidiyorum tedaviler iğneler fakat hiçbiri fayda etmedi babaannem belime ve karnıma şişe çekti ve bu ay hamile kaldım olmayanlar için denemesini tavsiye ederim hiçbir zararı olmuyor çok şükür 4 haftalık hamileyim yarında doktor kontrolüm var
Öncelikle hayırlı olsun gözünüz aydın ☺️ şişe çekme derken hacamattan mi bahsediyorsunuz ?

Öncelikle hayırlı olsun gözünüz aydın ☺️ şişe çekme derken hacamattan mi bahsediyorsunuz ?
Ay yok hacamat değil patatesi ince bı şekilde kesip ortasına küçük bez koyduk ucunu kolonyaya batırıp yaktık tam göbeğmn üstüne koydu bardağı kapadı belimede aynısını yaptı açıklık varmış kapadı öylelikle oldu

Ay yok hacamat değil patatesi ince bı şekilde kesip ortasına küçük bez koyduk ucunu kolonyaya batırıp yaktık tam göbeğmn üstüne koydu bardağı kapadı belimede aynısını yaptı açıklık varmış kapadı öylelikle oldu
Allah'ım keşke bilen bana da yapsa 😥 ben de hacamat yaptiracaktim 2 gün sonra hayırlisi olsun inşallah 🤲

X