hamile kalamayanlar

keşke bende senin gibi 4 aydır uğraşsam..3 yıl bekledim uğraştım.olmadı..koca bir 3 yıl.4 ay nedir ki.daha sen basındasın.belki 5. ayda bebişin olacak.1 yıla kadar olmazsa endişelenmelisin.4 ayın tesellisinimi arıyorsun?yapma allah aşkına.güldürme beni.benim arkadaşım 6.ayda hamile kaldı.oda 2 ay olmayınca doktora gitmişti.doktor hiçbirşey yapmamış geleneksel hormon tahlillerinin dışında.okadar ağlıyordu ki..olmucak bebeğim diye.şimdiyse doğumuna 2 hafta falan var.ben koca bir 3 yıl bekliyorum.4 aymış...sen biran önce kendini topla.bak şimdi benimde moralimi bozdun.ben ne yapayım ozaman söylesene hiçbir sorun olmadığı halde 3 yıl bekleyip hamile kalamayan,en sonunda hamile kaldım die sevinirken düşük yapan ben ne yapayım..güldürme beni lütfen bunu kocaman bir sorunmuş gibi benimseyip teselli arama.yoksa senin ve senin gibiler yüzünden en sonunda pes edeceğim hamile kalmaya çalışmaktan...

haklısın bende 2 yıldır istiyorum ama tık yok hoş bide üstüne problem olduğunu öğrendik onunla uğraşıyoruz.................

ama yinede çok katı davranmışsın .bebek arzusuyla yandıktan sonra 3-5 fark etmez bence.
her kadın daha çocukken başlar bu hayale.evcilik oynanır ve anne olunur o yaşta.yani bu biz kadınların en büyük hayali.
sende çok gerilmişsin rahatla biraz canım

doktorun adı aykan ...............email] sanırım facebook yada meal adresi

Son düzenleyen: Moderatör:
slm ben yeni üye oldum.. bende hamile kalamıyorum sorun eşimde bu ay tedaviye başladık şimdi yumurtalıklarımın açık olduğu dönemdeyim kasıklarımda ağrı var her ay bu ağrı olmuyodu bu ay oldu acaba hamilemym yada kendimimi kandırıorm=((

X