Hamile kalamıyorum

ilayda2211

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
5 Ocak 2022
3
1
23
5 aydır deniyorum hamile kalamıyorum 5 ay önce doğum kontrol kullanıyordum bıraktım 2 ay önce adetim 3 hafta gecikti doktora gittiğimde sağ yumurtalığımda 3 cm lik kist olduğunu söylediler adet söktürücü kullandım şu an başka bi doktora gitmeye başladım ve 2,5 cm lik kist olduğunu ama hamile kalmama engel olmadığını söyledi yumurtlama dönemimde sık ilişkiye girmemi söyledi sürekli araştırıp okuyorum her yolu denedim ama hamile kalamıyorum bu ay çok umutluydum ama yine adet oldum benzer durumu yaşayanlar var mı tavsiye verebilir misiniz

5 aydır deniyorum hamile kalamıyorum 5 ay önce doğum kontrol kullanıyordum bıraktım 2 ay önce adetim 3 hafta gecikti doktora gittiğimde sağ yumurtalığımda 3 cm lik kist olduğunu söylediler adet söktürücü kullandım şu an başka bi doktora gitmeye başladım ve 2,5 cm lik kist olduğunu ama hamile kalmama engel olmadığını söyledi yumurtlama dönemimde sık ilişkiye girmemi söyledi sürekli araştırıp okuyorum her yolu denedim ama hamile kalamıyorum bu ay çok umutluydum ama yine adet oldum benzer durumu yaşayanlar var mı tavsiye verebilir misiniz
Ben yaşıyorum bende kist yok ama prolaktin hormonu yüksek ve idrar yollarımda enfeksiyon çıktı. Sana tavsiyem takma😂 şuan yapacagımız en iyi şey bu stresten uzak dur ve takma streste etkiliyor

Doktorlar bile 1 yıl deneyin diyorlar. Eğer geç yaşta değilseniz. 5 ay gercekten kisa bir süre. Nerdeyse 8 yıldır bircok kez tüp bebek deneyen benim gibi anne adaylarıni dusun ve stres yapma lutfen.. inşallah yakın zamanda gebelik yaşayacaksın. Kontrollerini duzenli yap yeter simdilik

Çabuk umutsuzluğa kapılmışsın ben 1 yıl 7 ay oluyo kist yok bütün değerlerim çok iyi eşimin değerleri çok iyi buna rağmen büyüyo gelişiyor çatlıyor ama ileriye geçmiyor benim hala umudum var bi gün rabbim bana da o duyguyu nasip edecek çok yıprandım çok stres oldum ama İnan ne kadar üstüne düşersen o kadar stres oluyo geçen aya kadar bende çok şey araştırıyorum hatta instangramımda bi gebenin günlüğü tüp bebekle ilgili hamile kalmaya yardımcı takviye öneri sayfaları hepsi vardı nerdeyse her gün onlara bakıyordum baktım olmuyo hepsini takipten çıkardım kişisel gelişim kitapları aldım stresimi azaltacak şeyler yapmaya başladım ne eşime şu vitamini şunu kullan diyorum nede başka bi şey ben stresli eşim rahat çocuk gene olmaz benim vücut kabul etmez bunu o yüzden anın tadını çıkar o ilişkin sevdiğin istediğin için olsun görev olarak değil benim sana tavsiyem budur bi de kist gebeliğe engel değil ne kistlerle hamile kalıp doğuran gördüm ben 11 yıl bekleyen insanlar hepsini gördüm nerden gördün dieceksin ben kadın doğum ve dahiliye servisinde temizlik personeliyim

Canım sabırlı ol herşey normal olduğu halde 8.ayda hamile kaldım ben

Ben yaşıyorum bende kist yok ama prolaktin hormonu yüksek ve idrar yollarımda enfeksiyon çıktı. Sana tavsiyem takma😂 şuan yapacagımız en iyi şey bu stresten uzak dur ve takma streste etkiliyor
Merhaba canım aynı durum bende de var prolaktin yüksekliği ve idrar yolu enfeksiyonu ilaç kullandım ikisi için ama 8 aydır hamile kalamıyorum sizin nasıl oldu prolaktin için ilaç kullandınız mı eğer kullandıysanız kaç ay sonra hamile kaldınız
Cevap verirseniz sevinirim😊

Merhaba canım aynı durum bende de var prolaktin yüksekliği ve idrar yolu enfeksiyonu ilaç kullandım ikisi için ama 8 aydır hamile kalamıyorum sizin nasıl oldu prolaktin için ilaç kullandınız mı eğer kullandıysanız kaç ay sonra hamile kaldınız
Merhaba canım. Ben biliyorsun prolaktin yüksekti. Ben ilaç tedavisine gidecektim doktor hamile kalamazsın dedi. Doktora gittigimde hamile olsugumu öğrendim😅😂 Ve çok şaşırdık Rabbimin işi ya stres yapmadı ve inan o ay sadece 3 4 deda ilişkiye girebildik eşim sperim testi verecegi için. Belki okadar bile değildi Ama Rabbime şükürler olsun.
İdrar yollarımda enfeksiyon içinde süt ve maydanoz kaynattım sabah akşam çıplak buharına oturdum. 1 hafta

Rabbim sanada nasip etsin canım🥰🤲🏻🤲🏻 Hayırlı şekilde

Merhaba canım. Ben biliyorsun prolaktin yüksekti. Ben ilaç tedavisine gidecektim doktor hamile kalamazsın dedi. Doktora gittigimde hamile olsugumu öğrendim😅😂 Ve çok şaşırdık Rabbimin işi ya stres yapmadı ve inan o ay sadece 3 4 deda ilişkiye girebildik eşim sperim testi verecegi için. Belki okadar bile değildi Ama Rabbime şükürler olsun.
İdrar yollarımda enfeksiyon içinde süt ve maydanoz kaynattım sabah akşam çıplak buharına oturdum. 1 hafta
Yaa çok sevindim senin adına rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah süt maydanozu beraber mi kaynattın ve içine oturdun hiç duymadım bu yöntemi oyüzden soruyorum 🙈

Yaa çok sevindim senin adına rabbim kucağına almayı nasip eder inşallah süt maydanozu beraber mi kaynattın ve içine oturdun hiç duymadım bu yöntemi oyüzden soruyorum 🙈
Allah razı olsun darısı sana olsun inşallah 🥰🤲🏻 ben evet internetten araştır ordan daha net açıklamalar var . Ve gerçekten çok faydası oldu bana

Bir yıl 6 aydan fazla oluyor hiç bir sebeb yok kontroller herşey iyi olması gerektiğini gibi ama hamile kalamıyorum stresten adetlerim çok düzensizleşti bilmiyorum ne olacak böyle :KK43:

X