Gebeliğe Hazırlık Hamile kalamıyorum

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
2 yıldır korunmadığın halde olmuyorsa eşin ve sen doğruuuu doktora tek tavsiye bu

2 yıldır korunmadığın halde olmuyorsa eşin ve sen doğruuuu doktora tek tavsiye bu
bende iltihap vardı aşırı şekilde evlendiğimden beri varmış hatta çok aşırı akıntım oluyodu şüphelenip gittim ilaçlarla düzeldim 3 aydır falan iltihabım yok ondan mı olmuyordu acaba diye düşünüyorum

bende iltihap vardı aşırı şekilde evlendiğimden beri varmış hatta çok aşırı akıntım oluyodu şüphelenip gittim ilaçlarla düzeldim 3 aydır falan iltihabım yok ondan mı olmuyordu acaba diye düşünüyorum
Olabilir canım eşinde sorun yoksa iltihap sebep oluyor olabilir.
Bende de iltihap var malesef seninle aynı durumdayım. Ne kullandıysam bi faydası olmadı. Geçen ay eşimle beraber antibiyotik kullandık bakalım inşallah bu sefer olur
İki buçuk senelik evliyim bende Bir yıldır çocuk düşünüyoruz.

Arkadaslar bisi sorabilirmiyim ben birsey duydum cocugu olmayanlar kasiqini (belini) cektiriyomus ondan sonra hamile kalan cok.kisi olmus aranizda bole bisi yapip hamile kalan varmi acaba

Olabilir canım eşinde sorun yoksa iltihap sebep oluyor olabilir.
Bende de iltihap var malesef seninle aynı durumdayım. Ne kullandıysam bi faydası olmadı. Geçen ay eşimle beraber antibiyotik kullandık bakalım inşallah bu sefer olur
İki buçuk senelik evliyim bende Bir yıldır çocuk düşünüyoruz.
bana verilen ilaçlar ı kullandım ben geçti ama eşim için yazmadı... Benimki geçti ama acaba elişimde mi var ki şimdi?

Arkadaslar bisi sorabilirmiyim ben birsey duydum cocugu olmayanlar kasiqini (belini) cektiriyomus ondan sonra hamile kalan cok.kisi olmus aranizda bole bisi yapip hamile kalan varmi acaba
ben hiç öyle bişey duymadım daha önce ama denk gelmiş olabilir her duyduğuna güvenme derim ben

Başka doktora gittim ama beni muayene etti bişey yok dedi hatta rahiminin büyüklüğü ve yumurtalıkların süper tam ideal olması gerektiği gibi dedi gönderdi... Bugün eşime sprm testi yaptırdık bakalım ne çıkacak sonucu ona göre hareket edeceğiz artık... Ama moralim çok bozuluyor bu duruma eşim üzülüyorum diye kızıyor ama elimde değil... Benimle aynı zamanlarda evlenen üniversite den arkadaşım da hamile kalamıyordu yaklaşık 1 yıldır falan o da benim gibiydi ama bub ay hamile kaldı kendiliğinden çok sevindi benimle paylaştı şaşırdım sevindim üzüldüm tüm duyguları bi arada yaşadım :KK43:

Canım bazılarına eşten bulaşıyormuş eşinde farkında olmayabilir istersen başka bir doktora git
Başka doktora gittim ama beni muayene etti bişey yok dedi hatta rahiminin büyüklüğü ve yumurtalıkların süper tam ideal olması gerektiği gibi dedi gönderdi... Bugün eşime sprm testi yaptırdık bakalım ne çıkacak sonucu ona göre hareket edeceğiz artık... Ama moralim çok bozuluyor bu duruma eşim üzülüyorum diye kızıyor ama elimde değil... Benimle aynı zamanlarda evlenen üniversite den arkadaşım da hamile kalamıyordu yaklaşık 1 yıldır falan o da benim gibiydi ama bub ay hamile kaldı kendiliğinden çok sevindi benimle paylaştı şaşırdım sevindim üzüldüm tüm duyguları bi arada yaşadım :KK43:

Seni çok iyi anlıyorum canım çünkü aynı şeyleri yaşıyorum. Bana da doktor yumurtalıkların çok iyi sadece biraz iltihabın var diyor. Üstelik eşimde hiç bir sorun yok. Ama olmayınca olmuyor. Bol bol dua et. Bi de kendini o kadar kaptırma. Hayırlısı ise zaten zamanı gelince olacaktır.

Ne zamandır çocuk düşünüyorsun bi de yaşın kaç
Biz yaklaşık 1 buçuk yıldır falan korunmuyoruz ama bende evlendiğinden beri aşırı akıntı vardı öyle böyle değil ben normal sanıyodum... İki üç ay önce gittim niye diye doktor ilk muayene edince tepki verdi ooo bu ne diye aşırı iltihap vardı sonra hem fitil hem krem gibi jel hemde antibiyotik verdi kullandım 1 hafta geçti sonra... Kontrole de gittim geçen ay tamamen geçmiş yani iltihabım olmayalı daha 2 ay falan oluyo... Yaşım 24

Bende de akıntı sürekli olan birşeydi. Normal sanıyordum ama değilmiş.
Önce Eşin gitsin sonra sen bi daha gidersin canım

mrb ben 5 aydır deniyorum psikolojik midir nedir sürekli mantar enf geçiriyorum adetim bir ay 29 gün bir ay 35 gün sürüyor bu ay ateş ölçme sistemine başladım ancak sanırım yumurtlamayı kaçırdım tahminen bu ay 16. gün olması gerekiyordu ancak ateşim 20. gün yükseldi ve o sıra bomboş geçti adetime az kaldı adet belirtilerim başladı ancak merak ettiğim birşey var benim göğüs hassasiyetim bu son iki ay arttı bundan önce hiç bu kadar olmazdı acaba vücut kendini hamileliğe hazırlıyor olabilir mi bilginiz var mı

mrb ben 5 aydır deniyorum psikolojik midir nedir sürekli mantar enf geçiriyorum adetim bir ay 29 gün bir ay 35 gün sürüyor bu ay ateş ölçme sistemine başladım ancak sanırım yumurtlamayı kaçırdım tahminen bu ay 16. gün olması gerekiyordu ancak ateşim 20. gün yükseldi ve o sıra bomboş geçti adetime az kaldı adet belirtilerim başladı ancak merak ettiğim birşey var benim göğüs hassasiyetim bu son iki ay arttı bundan önce hiç bu kadar olmazdı acaba vücut kendini hamileliğe hazırlıyor olabilir mi bilginiz var mı
Bence göğüs belirtisine takılma alakası olmayabilir bende de göğüs ağrısı olmazdı adet yaklaşınca ama evlendikten bi süre sonra başladı bende ilk ağrıdığında adete değil de hamileliğe bağladım ilk defa oluyodu çünkü ama değilmiş ondan sonra da ara ara adetim yaklaşınca ağrımaya başlar... Göğüs ucun acıyorsa tabi o zaman durum değişebilir hamile kalınca göğüs ucu acımaya başlıyo benim bildiğim...

Bence göğüs belirtisine takılma alakası olmayabilir bende de göğüs ağrısı olmazdı adet yaklaşınca ama evlendikten bi süre sonra başladı bende ilk ağrıdığında adete değil de hamileliğe bağladım ilk defa oluyodu çünkü ama değilmiş ondan sonra da ara ara adetim yaklaşınca ağrımaya başlar... Göğüs ucun acıyorsa tabi o zaman durum değişebilir hamile kalınca göğüs ucu acımaya başlıyo benim bildiğim...
Benım gögüs ucumdaki boloncuklar ne demiyo bilmiyorm onlar acıdı gecen ay tabi sonuc hüsran bu ay da şişmeye başladı eskiden olmazdı evleneli 1.5 yol oldu 5 aydır da calışmalar olunca ümit arıyorm işte. Bi de benm eşşmde ileri hareketlilik % 27 cıktı sperm 170ml normalde en az 30 olmalıymış cok fark yok gibi esim ultrasona girecek varikodel olup olmadığna bakılacak cok sonraya gün verdiler tedirgin oldum. Bi de ben cok stres yaptım en başından beri :KK43:

KIZLAR BENIMDE BI OVULASYON TESTIME BAKARMISINIZ YORUMLARMISINIZ ?

Eklentiler

• kubbbbb.jpg
    kubbbbb.jpg
    41,8 KB · Görüntüleme: 276
X