hamile kaldığımı ben anladım siz de anlayabilirsiniz

hayırlı olsun sağ salim bi 9 ay geçirmeni dilerim..

o zaman paylaşrsan seviniriz nasıl anladınız ?

:lepi:adet günümden önce içimde bir boşluk hissederdim.sanki içimi hava dolardı bi boşluk olurdu.ama bu ay farkettimki hiç boşluk hissetmiyorum ve sonuç pozitif

canım kaç gün var adetine .bide ben şiddetli bel ağrısı çektim ama akıntım ve göğüs ağrım hiç olmadı

tekrar hayırlı olsun ...malum saat çok geç ve kimse olmuyr genelde bu saatte gündüz inanın herkes okur ve paylaşır...

benim norml yoldan imkansız gibi bişi diğer arkadaşlara bilgi olsun die sordum...

tek tüpüm var ve o tarafta yumurtlama olmuyormuş..tabi Allahtan ümit kesilmez..hiç bi zaman..

tüp bebekle olmuştu onuda kaybettim erken doğum vss çokkkkkkkk uzun mevzuuu...

Allah isteyen herkesin gönlüne göre versin.yeni kuzunuz evinze bereeket ve mutluluk getirsin.

sanırım kimseyi açmadı konu!

Valla beni pek açmadı tatlım, somut bişey söyleyememişsin ki. Sen anladın hamile kaldın hayırlısı olsun ama bu belirtinin diğer arkadaşların işine yarayacağını sanmam..
Tebrikler..
:CüvCüv:

Canım belirtileri filan yazsan neyse dicem de. Sadece anladım demişsin bir de boşluk olmadı demişsin. Biraz daha açsan da biz dört gözle bebek bekleyenlere yardımcı olsan...

arkadaşlara katılıyorum bizi bilgilendirecek bir şey yazmamışsın ki, yani boşluk derken neyi kastediyosun ben anlamadım şahsen

X