Hamile kalma ihtimali

IntheStarss

Üye
Kayıtlı Üye
9 Ocak 2023
336
103
21
Kızlar sürtünerek ilişki yaşadım. İkimizin de iç çamaşırı ve eşofmanı vardı fakat o boşaldı ve eşofmanı baya ıslaktı benim pijamama da ıslaklık geçmiş ben de korktum bu şekilde gebe kalınır mı ya iç çamaşırıma da ıslaklık geçmişseee offofffffff vicdan azabı da ayrı zaten.

Kızlar sürtünerek ilişki yaşadım. İkimizin de iç çamaşırı ve eşofmanı vardı fakat o boşaldı ve eşofmanı baya ıslaktı benim pijamama da ıslaklık geçmiş ben de korktum bu şekilde gebe kalınır mı ya iç çamaşırıma da ıslaklık geçmişseee offofffffff vicdan azabı da ayrı zaten.
Spermlerin esorfmani ve senin çamaşırı geçip vajinaya girip ordan o zorlu yolculuğu geçip yumurta yi bulup dolleyecek kadar güçlü olduğunu sanmıyorum canım strese sokma kendini

Hiç bir şey olmazzz korkmaa biz evliyken hamile kalamıyoruzz ilişkiye girip korkma canım o kadar kolay değil o işler :)

Ama benim pijamayı ıslatacak kadar güçlü😔😔 ay çok korkuyorum ya
Aşkım pijama illaki ıslanir bu ıslaklık sadece sperm degilki sperm dışında zevk suyu olsun meni olsun bence bundan sonra daha tedbirli ol ağır pskolojin bozulur ben evliyim gebe kaliyim diye yarım saat 40 dakka ayaklarımı diktimi bilirim gebelik öyle kolay olmuyor maalesef

Aşkım pijama illaki ıslanir bu ıslaklık sadece sperm degilki sperm dışında zevk suyu olsun meni olsun bence bundan sonra daha tedbirli ol ağır pskolojin bozulur ben evliyim gebe kaliyim diye yarım saat 40 dakka ayaklarımı diktimi bilirim gebelik öyle kolay olmuyor maalesef
Onun ıslaklığı geçti ama bana ya haklısın uzaktan okuyunca saçma gözüküyordur ama ben cidden çok panik oldum ve birine de anlatamıyorum

Yani bekâr halinle bir halt yemişsin korkun bir yerlerine kaçmış element uyduruyorsun resmen bunun mümkün olmayacağını biliyorsun güldürmek için mi yaziyorsunuz böyle anlamıyorum
Beni en mutlu eden yorum seninki oldu valla djaşsmdl teşekkür ederim. Bir de ben de çok pişmanım yediğim halttan dolayı acayip vicdan azabı çekiyorum ama oldu işte zamanı keşke geri alabilsem

Bu cehalet seviyesi şaka mı 😂

X