Hamile kalma ihtimalim var mı

noprofile

Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2022
7
1
24
Korunma yöntemi olarak doğum kontrol hapı kullanıyoruz 10 gündür düzenli içiyorum ve bu süre içinde hiç cinsel ilişkiye girmedik bu aksam saat 6 da ilişkiye girdik ve içime boşaldı normalde ilacımı saat 10 da içiyorum bu aksam unuttum ve az önce yani saat 11 bucukta içtim hamile kalma ihtimalim var mı

Korunma yöntemi olarak doğum kontrol hapı kullanıyoruz 10 gündür düzenli içiyorum ve bu süre içinde hiç cinsel ilişkiye girmedik bu aksam saat 6 da ilişkiye girdik ve içime boşaldı normalde ilacımı saat 10 da içiyorum bu aksam unuttum ve az önce yani saat 11 bucukta içtim hamile kalma ihtimalim var mı
Hangi ilaci kullanıyorsunuz

Yakında evlenicem diye aile doktoruna gittim. Evlilik tarihinden iki ay önce doğum kontrol hapına başlamak gerekir dedi, hap bu süreden sonra hem koruyormuş hem de adetleri düzene sokuyormuş, bir de adetin yaklaşık ortasında yumurtlama olduğundan 14. 15. 16. günler gebelik ihtimali en yüksekmiş. Siz 10 gündür kullandığınıza göre, yumurtlamanız olmamış gibi. Gebelik sanmıyorum ama doktor iki ay dediği için bu aralar prezervatif kullansanız iyi olur.

X