­čî║Hamile Kalma Vesileleri ­čî║

Sakuraaa

Do─čay─▒ sev ye┼čili koru ­čî┐
Kay─▒tl─▒ ├ťye
28 ┼×ubat 2020
1.678
2.239
28
Evet sabreden dervi┼č murad─▒na ermi┼č misali. D├╝┼č├╝ncelerinize hayran kald─▒m­čą░ motive ediyorsunuz. Rabbim hi├ž bir kad─▒n─▒n kuca─č─▒n─▒ bo┼č b─▒rakmas─▒n. R├╝yalar─▒mda s├╝rekli bebek g├Âr├╝yorum bazen kendi ├žocu─čumu g├Âr├╝yorum, hamile oldu─čumu g├Âr├╝yorum sizce malum mu oluyor sizde de oldu mu b├Âyle

Allah raz─▒ olsun. Ben ilk evlendi─čim zaman (yakla┼č─▒k 3. 5 y─▒l ├Ânce) bir kere r├╝yamda bebe─čimi g├Ârd├╝m. Cinsiyetine kadar. O zamanlar d├╝┼č├╝nm├╝yorduk ├že┼čitli durumlardan dolay─▒.

Velhas─▒l y─▒llar sonra rabbim o r├╝yamdaki gibi bir evlat nasip ederse in┼čallah birka├ž hafta sonra kuca─č─▒ma alaca─č─▒m.

Hi├ž umutsuz olmad─▒m. Hep sab─▒r hep sab─▒r. Maddi ve manevi dua. V├╝cudumu ve zihnimi haz─▒rlamaya ├žal─▒┼čt─▒m bu s├╝re├ž i├žin. Rabbim de nasip etti.

Her┼čey imtihan ├žer├ževesinde zaten. Evlat da imtihan... Evlats─▒zl─▒k da....

Rabbim in┼čallah size de hay─▒rl─▒s─▒yla nasip etsin ­č弭č弭č弭čĺĽ

Hamilelik g├╝nl├╝─č├╝ : Do─čumdan bu g├╝ne 337 g├╝n ge├žti.

Cilek kizzz

├ťye
Kay─▒tl─▒ ├ťye
16 Kas─▒m 2020
141
63
23
Allah raz─▒ olsun. Ben ilk evlendi─čim zaman (yakla┼č─▒k 3. 5 y─▒l ├Ânce) bir kere r├╝yamda bebe─čimi g├Ârd├╝m. Cinsiyetine kadar. O zamanlar d├╝┼č├╝nm├╝yorduk ├že┼čitli durumlardan dolay─▒.

Velhas─▒l y─▒llar sonra rabbim o r├╝yamdaki gibi bir evlat nasip ederse in┼čallah birka├ž hafta sonra kuca─č─▒ma alaca─č─▒m.

Hi├ž umutsuz olmad─▒m. Hep sab─▒r hep sab─▒r. Maddi ve manevi dua. V├╝cudumu ve zihnimi haz─▒rlamaya ├žal─▒┼čt─▒m bu s├╝re├ž i├žin. Rabbim de nasip etti.

Her┼čey imtihan ├žer├ževesinde zaten. Evlat da imtihan... Evlats─▒zl─▒k da....

Rabbim in┼čallah size de hay─▒rl─▒s─▒yla nasip etsin ­č弭č弭č弭čĺĽ
Amin ­čĄ▓­čĄ▓ ben o kadar ├žok g├Ârd├╝m ki r├╝yamda bebe─čimi. Emzirdi─čimi bile g├Ârd├╝m belki ├žok d├╝┼č├╝nd├╝─č├╝m i├žin psikolojik olarak bilin├žalt─▒ma yerle┼čti bilemiyorum. Sizn do─čuma az kalm─▒┼č ozaman rabbim hay─▒rl─▒ysa kuca─č─▒n─▒za almak nasip etsin hamilelerin duas─▒ kabul olurmu┼č bana bol bol dua edin olur mu bnde sizn i├žin edicem ­čśŐ