Hamile kalmak için hatice saral çok iddalı

xeda

rabbi hebli minessalihin
Kayıtlı Üye
16 Şubat 2011
3.656
95
Kızlar ben indiremedim ama meraktanda catlıycam ricam indiren varsa bilgi verebilirmi yanı videosu çok iddalı gelidi bi bakın güzelller anne olmak bızımde hakımızzz varsa indiren bilgi versın bizde indirelim demi her yandan somurulduk duygularımız paramız gunlerımız artık herşeye atlar olduk çok iddalı cvplarınızı beklıyorummm:KK49:

canım indirilmiyor sanırım. satın almak gerekiyor. nasılda iddialı değil mi..insanı heyecanlandırıyor.bende yorumlara falan bakıyorum şimdi.eşimlede konuştum alacaktım kitabı ama az önce yorumları okuyunca bildiğimiz şeylerin dışında şeyler olmadığını yazmışlar.kafam karıştı.

canım indirilmiyor sanırım. satın almak gerekiyor. nasılda iddialı değil mi..insanı heyecanlandırıyor.bende yorumlara falan bakıyorum şimdi.eşimlede konuştum alacaktım kitabı ama az önce yorumları okuyunca bildiğimiz şeylerin dışında şeyler olmadığını yazmışlar.kafam karıştı.

ben bu seti aldım tamamen hayal kırıklığına uğradım. Fazla bir beklenti içine girmenizi önermem, bilindik şeyler var.

benımde kafam karısık merakta edıyorum ama

ben bu seti aldım tamamen hayal kırıklığına uğradım. Fazla bir beklenti içine girmenizi önermem, bilindik şeyler var.

bende gebe kalmak için çok uğraşıyorm ama olmuyor olmuyor.. maalesef 2 defa kürtaj olmak zorunda kaldım ve gebe kalamıyorum şimdi. lütfen biraz bilgi verebilirmisin?

yazık uzuldum bazı arkadaslar magdur olmuş insanların duygularıyla oynuyolar.....

X