Hamile kalmak icin öneri

Ovülasyon testi önerebilirim.ben laboquick kullaniyorum trendyolda var Birde yumurta akı seklinde akinti gordugunuzde gün asiri degerlendrme yapabilirsiniz. Onceden folik asit veya takviye ilaclar alabilirsiniz doktora mutlka gifip onden kontrllerinizi olun kan degerlerine bakilsin doktorunuz size yonlendrme yapacaktir. Hayrli habrrlerinz olsun

Ovülasyon testi önerebilirim.ben laboquick kullaniyorum trendyolda var Birde yumurta akı seklinde akinti gordugunuzde gün asiri degerlendrme yapabilirsiniz. Onceden folik asit veya takviye ilaclar alabilirsiniz doktora mutlka gifip onden kontrllerinizi olun kan degerlerine bakilsin doktorunuz size yonlendrme yapacaktir. Hayrli habrrlerinz

Çok teşekkür ederim 2 yıllık evliyim hepsini yaptm en son doktor tüp bebek tedavisi diince biraz zamana bıraktım bu sırada ne yapabilirim onu düşünüyorum

İnan taktikca olmuyor ben ovulasyon testlerini yaptim olmadi ayaklarimi havaya diktim o ay olmadı bitki çayı ictim eşime macun yaptim olmadi
Ovulasyon testlerini çöpe attim sonra dedim nasipte barda zaten olucak benim 3 düşüğüm oldu sonra kafama taktim tekrar gebe kalmak istedim istedikçe resmen uzaklasti
İnan o ay ovulasyon yapmadim
Birliktelikler sonra ayaklarimi biraz yükseğe koydum hemen tuvalete çıkmamaya çalıştım İnan gebelik testini yaptığımda inanarak yapmadim sonra baktım gebeyim

İnan taktikca olmuyor ben ovulasyon testlerini yaptim olmadi ayaklarimi havaya diktim o ay olmadı bitki çayı ictim eşime macun yaptim olmadi
Ovulasyon testlerini çöpe attim sonra dedim nasipte barda zaten olucak benim 3 düşüğüm oldu sonra kafama taktim tekrar gebe kalmak istedim istedikçe resmen uzaklasti
İnan o ay ovulasyon yapmadim
Birliktelikler sonra ayaklarimi biraz yükseğe koydum hemen tuvalete çıkmamaya çalıştım İnan gebelik testini yaptığımda inanarak yapmadim sonra baktım gebeyim
Bende öyle akşna bıraktm ama ister istemez regl günüme yakn hafta acayip strese giriyorum.senin adına çok sevindim umarm hersey gönlünce olur 🥰

Bana doktor tedavisiz zor olacak çocuğun olmaz dedi üstüne doğal yolla oldum yaptıklarımı yazayım
Pilates yaptım rahmi yumurtaları çalıştırıyor
İnositol takviye kullandım vitamin düzenli
Ovulasyon testi yaptım
Çok sık ilişki oldu ay içinde boş geçmedik neredeyse , yumurtlamaya denk gelmiş oldu
Havuç ve avokado bol bol yedim
YouTube dan yumurtlama masajı izledim yaptım elimle yaptım ara ara yumurtlama görene kadar
İlişkilerden sonra ayaklarımı diktim belime yastık koydum
Bunları düzenli yaptım sporun öneminin çok olduğunu düşünüyorum direkt alt bölgeyi çalıştırdı pilates

Bana doktor tedavisiz zor olacak çocuğun olmaz dedi üstüne doğal yolla oldum yaptıklarımı yazayım
Pilates yaptım rahmi yumurtaları çalıştırıyor
İnositol takviye kullandım vitamin düzenli
Ovulasyon testi yaptım
Çok sık ilişki oldu ay içinde boş geçmedik neredeyse , yumurtlamaya denk gelmiş oldu
Havuç ve avokado bol bol yedim
YouTube dan yumurtlama masajı izledim yaptım elimle yaptım ara ara yumurtlama görene kadar
İlişkilerden sonra ayaklarımı diktim belime yastık koydum
Bunları düzenli yaptım sporun öneminin çok olduğunu düşünüyorum direkt alt bölgeyi çalıştırdı pilates
Çok çok tesekkur ederim bende hayıt tohumu kullandm her ay yumurtlama dönemini değerlendirdim ovulasyon testleri kullandm clomen kullandm vs vs işte nasip olmaynca olmuyor

Clife diye bir macun var, kendim ve çevremde çoğu kadın bu macunla hamile kaldı, hatta en son 42 yaşında olan bir tanıdığım, öncelikle araştırmani kullanmani tavsiye ederim yanında ovulasyon testi de olursa süper olur, bunun yanında stresi bırakmak lazım

Clife diye bir macun var, kendim ve çevremde çoğu kadın bu macunla hamile kaldı, hatta en son 42 yaşında olan bir tanıdığım, öncelikle araştırmani kullanmani tavsiye ederim yanında ovulasyon testi de olursa süper olur, bunun yanında stresi bırakmak lazım

Çok teşekkür ederim nerden alabilirim

X