Hamile kalmak için yaptıklarım

smr00

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
4 Ağustos 2019
644
521
30
İnşallah bu kez sağlıkla alacağız kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Bence o kanama kalp durması ile ilgili değildi zaten ben de hiç bir şey olmadı canım. Öyle gerçekten canından can gidiyor. Maddi kısmıda ayrı. Benim yumurta rezervim de çook az. O yüzden dondurulmuş şansım olmuyor zaten. Onun stresi de kötü oluyor. Bol bol dua edelim. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin 🤲🏻🌸
amin canım amin 🙏🌸

birbilsem34

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
267
107
randevum haftaya cuma karamsarlıga düştüm icee inşallah yolundadır herşey ne bilim herkez kusuyor flan belirti olmayınca insan korkuyor
Hıc korkmayın ne guzel bulanmıyor bazıları hıc bunları yaşamıyormuş

Bebeğimin doğacağı muhtemel tarih : 16-02-2022

Hamileliğimin 37. haftası içindeyim.
Bebeğimi kucağıma almama 26 gün kaldı.

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hamilelik Günlüğünü İmza alanına eklemek için tıklayın

birbilsem34

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
267
107
amin canım amin 🙏🌸
Yumurta kalıte ve sayı artırıcı aynı sekılde sperm sayı ve kalıte arı sütü bal polen propolis doğal yolla gebelık ıcın çok ıse yarıyor sız de bır şans verın 💕

Bebeğinize ait kan dolaşımı, göbek kordonunda bulunan iki atar damar ve bir toplar damar vasıtasıyla yapılır. Hamileliğin son zamanlarında funik üfürümü denilen bir üfürme sesi bebeğinizin kordon bağı üzerinde duyulabilir. Erkek veya kız bebeklerin doğumda göğüsleri şiş olabilir. Parlak kırmızı akıntı veya kalıcı lekelenmeler hemen doktora bildirilmelidir.

Bebeğimin yaklaşık ağırlığı : 2850 gr. - Yaklaşık boyu : 48.6 cm. (Baştan Topuğa)

Hayatlarrr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
2.012
524
41
İnşallah bu kez sağlıkla alacağız kuzum 🤲🏻🤲🏻🤲🏻 Bence o kanama kalp durması ile ilgili değildi zaten ben de hiç bir şey olmadı canım. Öyle gerçekten canından can gidiyor. Maddi kısmıda ayrı. Benim yumurta rezervim de çook az. O yüzden dondurulmuş şansım olmuyor zaten. Onun stresi de kötü oluyor. Bol bol dua edelim. Rabbim sağlıkla tamamına erdirsin 🤲🏻🌸
Yumurta rezervin amh kaç?

birbilsem34

Üye
Kayıtlı Üye
20 Nisan 2020
267
107
Siz kaç ay kullanıp sonuçaldınız?
Üç aydır hayatımda bu degısıklıklerı yaptım üçüncü ayda yani bir ay bu karışımı kullandım bu karışımın daha etkılı olması ıcın bagırsakta yararlarının sentezlenebılmesı ıcın temızlık ürünlerine dıkkat etmek gerekıyor karataydan duyduğum şuydu çocuk düşünenler 6 ay önce paketlı gıda tüketmeyi bırakmalı

mehtap49

Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
7 Temmuz 2021
283
170
28
Kilya Kilya agzındaki acı tat gectimi benim geçti hiç birşeyim yok buda beni korkutuyor zaten midem bulanmadı çok nadir koku hassasiyeti vardı az bişey şuan oda yok 😞 8.haftaya girdim içime karamsarlık çöktü
Her hamilelik bir değil kimi arkadaşlar hiç belirti görmezler hamile iseniz bu durumdan korkmayın sevinin güzel geçer inşallah

ipek2890

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2016
3.450
3.911
Hamileyken çamaşır suyu falan bir iki sayılı kullanmıştım şimdi de asiri kullanmıyorum kullansam bile maske takıyorum ama hiç bu açıdan bakmamıştım
Sağlıklı beslenme önemli gerçekten bu aşamada

Vücut Kitle İndeksim (VKI) tavsiye edilen VKI değer aralığının üstünde.
Boyuma göre tavsiye edilen VKI aralığında olmam için ağırlığımın 48 Kg. ile 65 Kg. arasında olması gerekir.
Boyum : 161 cm. Başlangıç Kilom :75 Kg. Şimdiki Kilom :69 Kg.

Hayatlarrr

Aktif Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Aralık 2020
2.012
524
41
Üç aydır hayatımda bu degısıklıklerı yaptım üçüncü ayda yani bir ay bu karışımı kullandım bu karışımın daha etkılı olması ıcın bagırsakta yararlarının sentezlenebılmesı ıcın temızlık ürünlerine dıkkat etmek gerekıyor karataydan duyduğum şuydu çocuk düşünenler 6 ay önce paketlı gıda tüketmeyi bırakmalı
Sağlıklı beslenme, yeşilliklerle dönüşdü sizin sanırım?

Yasemin bektas

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
7 Haziran 2021
30
0
19
Tek solukla okudum yazdıklarını canım benim... bizde 8 aydır uğraşıp bebek sahibi olamayan bir çiftiz. İki hafta önce doktora gittik hem spermiyogram yapıldı eşime, hemde ben rahim filmi çekildim. Benim ilk eşimden iki oğlum var ve hiçbir sıkıntım çıkmadı. Sadece sağ yumurtalık içerisinde 2 tane yumurta oluşmuş, solda 7 tane ve bi tanesi 21mm diğer iki tanesi de 13 14 mm olmuş. Eşimde de ileri hızlı hareketli sperm hiç yok. Ona takviye verdi doktor ve keçi boynuzu önerdi. Bat temmuz 6 bekliyorum bakalım. Beslenmeye de dikkat ediyoruz. Nasip inşallah
eşinize klomen de verebilirsiniz gündüz günde 1 defa. sperm sayısını arttırıyor ve hareketli spermi arttırıyorr benim eşimin spermi ve hareketli spermi azdı 2.5 ay kulandı ve yükseldi bende bayramda test yapcam doktorum söyledi 2 test ve kanda çıkmadı inşallah bu sefer olur .

ELIF7007

Üye
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2020
914
792
35
eşinize klomen de verebilirsiniz gündüz günde 1 defa. sperm sayısını arttırıyor ve hareketli spermi arttırıyorr benim eşimin spermi ve hareketli spermi azdı 2.5 ay kulandı ve yükseldi bende bayramda test yapcam doktorum söyledi 2 test ve kanda çıkmadı inşallah bu sefer olur .
Bu takviye bitsin canım ben de düşünüyorum ama o artık gitmeyeceğim doktora diyor. İlaç falan kullanmayalım doğal bitkilerle bulalım çareyi diyor. Bakalım ne yapacağız. Eşim biraz çabuk yoruldu uğraşmaktan nasip artık. Bu ay güzel haberler alırız inşallah da bebek için muayeneye gideriz inşallah