Hamile kalmak isteyenler okusun lütfen 🙏💕

mahur06

"Bir gün her şey çok güzel olacak...👶"
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2023
70
27
23
Merhaba öncelikle bu yazımı okuyan birilerine bir gün umut olursam ne mutlu bana.🙏Bir gün eğer bende anne adayı olabilirsem hikayemi buraya yazmak için kendime söz vermiştim ve oldum👼🥰 Öncelikle kendimden bahsedeyim ben 23 yaşında iki yıllık evliyim evlendiğim ilk günden beri hiç korunma olmamasına rağmen çocuk sahibi olamadım. Düzenli adetlerim vardı ve defalarca kere hastaneye gidip ultrasonda muayene olmama rağmen hep hiç bir sorunun yok deyip geri döndüm. Takı Haziran ayına kadar adet günlerim 15 gün gecikmeye başladı tabi haliyle ilk defa böyle olunca tam tamına kendimi 4 kere hamile gibi hissettim sayısız testler kan sonuçları filan derken sonuç hep hüsran. En sonunda bi doğum doktoruna gözükmek istedim ve ultrasonla baktığında polistik over sendromu var sende dedi ve dünyam başıma yıkıldı uzunca bir süre sürekli kafamda stres yapıp düşünce içinde boğdum kendimi bu sitede belki sabahın körüne kadar hep hikayeleri okudum bazen heyecanlandim bazen üzüldüm en sonunda tedaviye başladım önce çatlatma iğnesi oldum Kasım ayında belki bir ihtimal olur dedim tutmamışti adet oldum sonra doktorun yanına gittiğimde bana 1 ay bekle iğnenin etkisi devam edebiliyor dedi ve beni öyle yolladı sonra ağlayarak kendime söz verdim ve dedimki nasip ne zaman olursa dedim ve kafamdan attım Aralık ayı benim için her şeyi oluruna bırakmış tertemiz beyinle başka şeylere odaklandigim bir yılın başlangıc ayı olucakti tabi adetim gene gecikti 10 gün ben takmadım pcos yüzündendir dedim ve ne test ne de başka bir şeyi kafamdan geçirdim kaynanam çok ısrar etti ve yaptığım test beni şok etti 🥰 çift çizgiydi ilk defa böyle bişey olmuştu sonra koşarak hastaneye gittik ve gece tam 12 de anne olacağımı öğrendim 🙏🌺 Benim hikâyem böyle kızlar size tavsiyem kafanızdan atın oluruna bırakın 🙏💕 Umarım Rabbim isteyen herkese nasip eder🦋😍
IMG-20240105-WA0009.jpeg

Hayırlı olsun Allah sağlıkla kucağınıza almayı nasip etsin🙏🏼 ovulasyon testiyle yumurtlama takibi yaptınız mı bu ay

Hayır hiç bişey yapmadım sadece kafamdan unutmaya başka şeylere odaklanmaya çalıştım 😍🦋

Tebrik ederim,hayırlı olsun🤩 Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah.🤱 darısı başımıza dualarınıza bende talibim 🙏

Merhaba öncelikle bu yazımı okuyan birilerine bir gün umut olursam ne mutlu bana.🙏Bir gün eğer bende anne adayı olabilirsem hikayemi buraya yazmak için kendime söz vermiştim ve oldum👼🥰 Öncelikle kendimden bahsedeyim ben 23 yaşında iki yıllık evliyim evlendiğim ilk günden beri hiç korunma olmamasına rağmen çocuk sahibi olamadım. Düzenli adetlerim vardı ve defalarca kere hastaneye gidip ultrasonda muayene olmama rağmen hep hiç bir sorunun yok deyip geri döndüm. Takı Haziran ayına kadar adet günlerim 15 gün gecikmeye başladı tabi haliyle ilk defa böyle olunca tam tamına kendimi 4 kere hamile gibi hissettim sayısız testler kan sonuçları filan derken sonuç hep hüsran. En sonunda bi doğum doktoruna gözükmek istedim ve ultrasonla baktığında polistik over sendromu var sende dedi ve dünyam başıma yıkıldı uzunca bir süre sürekli kafamda stres yapıp düşünce içinde boğdum kendimi bu sitede belki sabahın körüne kadar hep hikayeleri okudum bazen heyecanlandim bazen üzüldüm en sonunda tedaviye başladım önce çatlatma iğnesi oldum Kasım ayında belki bir ihtimal olur dedim tutmamışti adet oldum sonra doktorun yanına gittiğimde bana 1 ay bekle iğnenin etkisi devam edebiliyor dedi ve beni öyle yolladı sonra ağlayarak kendime söz verdim ve dedimki nasip ne zaman olursa dedim ve kafamdan attım Aralık ayı benim için her şeyi oluruna bırakmış tertemiz beyinle başka şeylere odaklandigim bir yılın başlangıc ayı olucakti tabi adetim gene gecikti 10 gün ben takmadım pcos yüzündendir dedim ve ne test ne de başka bir şeyi kafamdan geçirdim kaynanam çok ısrar etti ve yaptığım test beni şok etti 🥰 çift çizgiydi ilk defa böyle bişey olmuştu sonra koşarak hastaneye gittik ve gece tam 12 de anne olacağımı öğrendim 🙏🌺 Benim hikâyem böyle kızlar size tavsiyem kafanızdan atın oluruna bırakın 🙏💕 Umarım Rabbim isteyen herkese nasip eder🦋😍Eki Görüntüle 3365289
Hayırlı olsun sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin Rabbim inşallah canım bende senin gibiyim şuan reglim düzenli pcos var bendede aşırı büyütüyorum üzülüyorum kafama takıyorum ağlıyorum senin dedin gibi sayısız test sayısız kan testi vs Rabbim inşallah banada nasip eder 🥺

Hayırlı olsun sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin Rabbim inşallah canım bende senin gibiyim şuan reglim düzenli pcos var bendede aşırı büyütüyorum üzülüyorum kafama takıyorum ağlıyorum senin dedin gibi sayısız test sayısız kan testi vs Rabbim inşallah banada nasip ehi

Tebrik ederim,hayırlı olsun🤩 Allah sağlıkla kucağına aldırsın inşallah.🤱 darısı başımıza dualarınıza bende talibim 🙏
Her zaman dua ederim yeterli içinizi ferah tutun her nasip vaktine esirdir🦋🙏

Hayırlı olsun sağ salim kucağına aldırmayı nasip etsin Rabbim inşallah canım bende senin gibiyim şuan reglim düzenli pcos var bendede aşırı büyütüyorum üzülüyorum kafama takıyorum ağlıyorum senin dedin gibi sayısız test sayısız kan testi vs Rabbim inşallah banada nasip eder 🥺
İnanki hiç stres yapma sen bensin kafamdan attığım ay oldu düşünce ve stres mahvediyor insanı 🙄🙏

Hayırlı olsun demeyi unutmuşum :KK43: hayırlı olsun..sağlıkla kucağına al inşallah bana da dua et olur mu..çok sevinirim. Çatlatma iğnesi hangi durumlarda tercih ediliyor acaba? Aşılama ve çatlatma iğnesi farklı şeyler mi?
Yok önemli değil çok teşekkür ederim 😍🙏 inan hep dua ediyorum tanıdığım tanımadığım herkese. Çatlatma iğnesi genelde yanlış değilsem çatlayamayan ve buyuyemiyen kişilere vuruluyor benim gibi. Tabi aşılama daha farklı bişey sanırım onda yumurta çatlıyor sperm yıkanıyor sonra bir takım daha aşaması olan bir işlem. Rabbim inşallah tez zamanda size de verir.😍

Yok önemli değil çok teşekkür ederim 😍🙏 inan hep dua ediyorum tanıdığım tanımadığım herkese. Çatlatma iğnesi genelde yanlış değilsem çatlayamayan ve buyuyemiyen kişilere vuruluyor benim gibi. Tabi aşılama daha farklı bişey sanırım onda yumurta çatlıyor sperm yıkanıyor sonra bir takım daha aşaması olan bir işlem. Rabbim inşallah tez zamanda size de verir.😍
18 yil bitti temnuzda hala bekliyorum her ay testt yapiyorum ilk defa ekim ayindan berii gecikme yasiyorum 12 ve 19 gunluk en sin 12 aralikta adet oldum hala bekliyorum hersey normal belki bende mujdeyi veririm buyradan Allah isteyen herkesii sevindirsin amiñ

Günaydın 🌺 umarım Rabbim size ve isteyen herkese tez zamanda nasip eder 🙏 umudunuzu kaybetmeyin Rabbim her nasibi vaktine esir etmiş ve zamanı gelince olucak inşallah dualarım sizinle ❤️

Hayır olsun canım benim bende 7 aylık evliyim her dk her saat aklımdan çıkmıyor ilk defa bu ay ovulasyan yaptım bu ay olmasa bende çatlatma ignesi kullanmak istiyorum ismi neyde iğnenin canım

Oviterallaydı balım ama 1 yılın olsun bekle istersen stresi azalt belki ona gerek kalmadan olur inşallah bebişin❤️

X