Hamile kalmamak için ne yapabilirim ?

turkkadini

Guru
Kayıtlı Üye
21 Nisan 2011
1.419
1.102
Selam kızlar

Inşallah kural ihlali yapmiyorumdur. 13 aylık bebeğim var emziriyorum. Eşimle birlikte olurken kondom patladı.Ertesi gün hapı kullanamiyorum. Hamile kalmamak için ne yapabilirim bildiğiniz bir şey var mı ? Aramizda doktor var ise özelden bi kaç bişey daha sorabilirim? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.

Riskli günlerde miydiniz? Ertesi gün hapından başka çözüm yok bildiğim kadarıyla.

Selam kızlar

Inşallah kural ihlali yapmiyorumdur. 13 aylık bebeğim var emziriyorum. Eşimle birlikte olurken kondom patladı.Ertesi gün hapı kullanamiyorum. Hamile kalmamak için ne yapabilirim bildiğiniz bir şey var mı ? Aramizda doktor var ise özelden bi kaç bişey daha sorabilirim? Yardımınız için şimdiden teşekkürler.
Acil koruma yöntemi olarak ertesi gun hapi ve bakırlı spiral varmış. Bnde 10 gun once böyle bi kaza yaşadım. Ertesi gün hapi ictim. Insallah hamile degilimdir 2 tane var. 3 . Olmasin. Sizde ya ertesi gün hapi kullanin 72 saat olmadiysa yada aile planlaması bölümüne gidip korunmasiz ilişki olduğunu ve bakirli ria taktirmak istediğinizi söyleyin. insallah bisey olmaz.

Selam kızlar

Bunu önermem umarım yasak değildir ama bol bol maydanoza limon tuz ekip yiyin ama baya bol yiyin

Acil koruma yöntemi olarak ertesi gun hapi ve bakırlı spiral varmış. Bnde 10 gun once böyle bi kaza yaşadım. Ertesi gün hapi ictim. Insallah hamile degilimdir 2 tane var. 3 . Olmasin. Sizde ya ertesi gün hapi kullanin 72 saat olmadiysa yada aile planlaması bölümüne gidip korunmasiz ilişki olduğunu ve bakirli ria taktirmak istediğinizi söyleyin. insallah bisey olmaz.
Metal alerjim var takmiyorlar bana dogumdan sonra taktirmak istemistim olmadi

Metal alerjim var takmiyorlar bana dogumdan sonra taktirmak istemistim
regliniz yeni bittiyse hamile kalmanız gerçekten mucize olur.
Insallah o mucize olmaz

Metal alerjim var takmiyorlar bana dogumdan sonra taktirmak istemistim olmadi
Anladim insallah korktuğunuz gibi olmaz bnde adetin son günü iliski oldu hemen ertesi gun hapi ictim cok fazla agri lekeleme yan etkisini yaşadım 1 haftadir bnde subat 10 u bekliyorum inşallah hamile degilizdir. Bu arada bebeginiz 13 aylik demişsiniz ertesi gün hapi alip bi kacgun emzirmeseniz sütünüzü sağıp dökebilirsiniz isterseniz.

Anladim insallah korktuğunuz gibi olmaz bnde adetin son günü iliski oldu hemen ertesi gun hapi ictim cok fazla agri lekeleme yan etkisini yaşadım 1 haftadir bnde subat 10 u bekliyorum inşallah hamile degilizdir. Bu arada bebeginiz 13 aylik demişsiniz ertesi gün hapi alip bi kacgun emzirmeseniz sütünüzü sağıp dökebilirsiniz isterseniz.
Bebegim emmeye cok duskun bu aralar dis cikartiyo esimle dusunduk ama durmaz kesinlikle

Kondom patlamasi nedir? Takmadan kontrol etmis miydiniz taktığınızda delikte belki de.
Ertesi gun hapindan baska bir onerim yok ama emziriyormussunuz. Bor eczaciya danisin diycem ama bugun de hafta sonu yasagi var.

Selam kızlar

Ertesi gün hapı kullanmaktan başka yol yok gibi ama birkaç gün emzirmeye ara vermek durumunda kalırsınız

X