Hamile miyim acaba

Bende bugun oldum yumurtalar normal sağlıklı demişti benim rahim filmi çektirmem lazım bide eşimin gitmesi lazım. Belki banada ilaç önerir bakalım bilmiyorum:KK43:
Bana daha onu demedi ama eşim yaptırmıştı testini zaten sanırım benim yumurtalar catlamıyor inşallah ilk denemede çatlar
Eşimin arkadaşı eşininde rahmi kalp gibiymiş kadın en son 2 hamileydi mücizeye inanırım doktor iyi tutunmuş demişti ve 3 yaşinda bir kızı vardı bnce de bir cektir bakalım belki tüplerle alakalıdır

Bana daha onu demedi ama eşim yaptırmıştı testini zaten sanırım benim yumurtalar catlamıyor inşallah ilk denemede çatlar
Eşimin arkadaşı eşininde rahmi kalp gibiymiş kadın en son 2 hamileydi mücizeye inanırım doktor iyi tutunmuş demişti ve 3 yaşinda bir kızı vardı bnce de bir cektir bakalım belki tüplerle alakalıdır
Evet aynen şansım hiç bi yerde olmadı bu konudada şansım yokmuş doğal yollardan hamilelik olmadı artık doktorun yardımına kaldık

Ee bundan önce Hsh Tsh Ve AMH testleri de yaptırdım hepsi normal dedi sadece östrojen hormonum düşük dedi çocuk olabilmesi için tüplerin acık olması adet düzeni eşinin sprem sayısı ve hormon düzenli olması lazımmış doktorum çok iyi çok iyi ilgileniyor ama sende gidip bir yumurtalıklarına baktır canım
Tüplerin kapalimi canım östrojen hormonun kaç senin

Tüplere baktırmadım ama hormonların normal demişti doktor bey.Bu ayda adetim üç gün oluyor gecikti bugün dördüncü günüm adet başlamadı stresten sanırım kahve akıntım var
Gelir ozaman mutlaka hsg çektir belki tüplerin tıkanık tır amh hormonlqrin iyiyse sebepsiz seninki

Hayır acele etmiyorsun bende 8 aylıkken gittim keşke daha erken gitseydim 3 ay hormon test falan yapıldı tüp bebek denildi amh 0.04 hsg çektirdim sorun yok ihmal etme erteleme eşimde sperm testi versin
Evet sperm testine de gitmemiz lazım keşke kendiliğinden olabilseydi.iki aylık yeni evliler hamile kaldı akrabalardan millet gözünü bize dikti kısır gözüyle bakıyorlar.şansım yokmuş 😔

Evet sperm testine de gitmemiz lazım keşke kendiliğinden olabilseydi.iki aylık yeni evliler hamile kaldı akrabalardan millet gözünü bize dikti kısır gözüyle bakıyorlar.şansım yokmuş 😔
Benimde öyle eşimin kuzeni 4 aylıkken hamile kaldı 😔 yaşıda benden 4 yaş büyük göbeği düşmüş kaldirdi diğer ay hamile kaldı

X